Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rodzina Namyślaka pracuje w urzędzie i lokalnych spółkach za grubą kase

Namyślak sitwa kasa Lębork złodzieje nepotyzm kolesiostwo

54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 00:55:42

Ty może i nie balujesz, ale twoja stara to jak najbardziej. I to na hektary.

No proszę, co za kultura języka. Teksty typu "twoja stara..." są skrajnie infantylne. Od tak sobie atakować czyjąś matkę? Po co i dlaczego? Jaki sens ma odwoływanie się do czyjejś mamy, która z tematem nie ma nic wspólnego? Ciekawe jak wielu zwolenników Namyślaka reprezentuje sobą taki poziom  ;)

P.S. "Twoja", a nie "twoja" - takie zaimki pisze się z wielkiej litery. Podstawa kultury i szacunku do drugiej osoby w tekście pisanym

#22 ~Izka~

~Izka~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 22:59:07

Można się dziwić czego pan Witold - platformerski liberał szukał w kraju pokomunistycznej dyktatury. Wiadomo jedynie, że była to ściśle tajna misja.

Ciekawe po co i za czyje pieniążki pielgrzymował pan burmistrz z szanowną małżonką  i szwagrem do Pana Łukaszenki???

Tajna misja? A nie było po prostu tak, że nasze miasto mieli odwiedzić uczniowie z polskiej szkoły na Białorusi i Namyślak poprzedził to swoją wizytą u nich? :>

#23 ~taaaa jasne~

~taaaa jasne~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 09:54:37

człowieku skąd się wyrwałeś ?? Ameryki nie odkryłeś, od dawna wszyscy o nepotyzmie wiedzą.

nie rozumiem tylko tego: skoro "szwagry" zarabiają taką kase to dlaczego żona pobiera zwykłą nauczycielską pensje......

#24 ~potencjalny wyborca~

~potencjalny wyborca~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 19:40:43

Nie trzeba więc się dłużej namyślać. Trzeba wybrać Namyślaka. Jest skuteczny.

Mamy remedium na tow. Witolda. Oto na ścianie budynku stojącego przed kościołem św. Jakuba objawił się ogromny  wizerunek potencjalnego zbawcy Lęborka - nijakiego Edmunda G. Z lewej strony wizerunku, na całej jego wysokości, widnieje wysoka, smukła i dystyngowana postać przyszłego pogromcy Namyślaka. Znam jegomościa i z trudem go rozpoznałem. Wszak pamiętam, ze to jest osobnik niewysoki i mocno obły. Jakże wysmuklał i wyszlachetniał na tym ogromnym banerze. Czekam na baner tow. Witolda. Ten ci, to również osobnik szpetnego wzrostu i równie obły jak jego wyżej opisany rywal. Ciekawe czy i w która stronę rozciągną go na banerze. 

#25 ~Kejti~

~Kejti~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 12:44:45

Panie o nicku bezrobotny - W czym Namyślak jest taki skuteczny hmm? Bo moim zdaniem doprowadził miasto do pewnego upadku. Małe firmy upadły, w urzędach i szpitalach bałagan, korupcja i nepotyzm

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:03:06

No i co z tego, że o nepotyzmie ludzie wiedzą od dawna? To, że jakieś zjawisko istnieje, nie oznacza, że mamy siedzieć cicho i je akceptować. A już na pewno nie wspierać głosując na tych, którzy tego się dopuszczają. Zachowanie Namyślaka jest niedopuszczalne

#27 ~Yoko~

~Yoko~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:38:06

Wstyd Panie Namyślak :| Obsadzić rodzinę na wszelkich dobrze płatnych stanowiskach. To nie jest uczciwe zachowanie. Rozliczymy to podczas wyborów

#28 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 14:39:53

Osoby popierające Namyślaka są da mnie zagadką. Ludzie serio? Co on takiego dla nas zrobił?  :unsure: Mnie jego zachowanie odrzuca

#29 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 14:47:44

nie rozumiem tylko tego: skoro "szwagry" zarabiają taką kase to dlaczego żona pobiera zwykłą nauczycielską pensje......

i też podlega burmistrzowi.

#30 ~Minia~

~Minia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:12:15

Jeśli dla kogoś nepotyzm i takie stawki nie są problemem, to moim zdaniem jest coś nie ok z moralnością danych osób. I nie mówcie, że to normalne. Mam w rodzinie osoby prowadzące swoją działalność, ale ustaliliśmy, że oddzielamy pracę od kontaktów osobistych 

#31 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 17:44:34

Bo może po prostu tak im akurat wyszło... Bo może stwierdzili, że jej nie trzeba w to wszystko mieszać, bo wystarczy on. To naprawdę nie ma większego znaczenia. Liczy się to jak nieuczciwie zachowuje się Namyślak

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 17:56:07

Nie bez powodu mówi się na Platformę sitwa. Powszechnie wiadomo, że ta partia uwielbia obsadzać rodzinę i znajomych na wszelkich ciekawych stanowiskach. Nie musimy się przecież na to godzić i możemy pokazać swój sprzeciw w wyborach B)

#33 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 20:46:49

Rozumiem, że każdy chce dla swojej rodziny jak najlepiej, anie nie w taki prymitywny i budzący kontrowersje sposób!!! Trzeba Namyślaka z cała jego rodzinką odsunąć od władzy, niech rządzą sobie na własnym podwórku. Tam mogą bawić się w swoje układziki.

#34 ~Kornelia~

~Kornelia~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 21:46:46

Dokładnie, zgadzam się z Karolina :) Dla mnie argumenty typu "to oczywiste, każdy traktuje rodzinę w szczególny sposób" zupełnie do mnie nie trafiają. Takim postępowaniem Namyślak zdecydowanie traci zaufanie

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 22:20:39

Szanowni Państwo - czy wiecie jak się nazywa sytuacja ,kiedy człowiek sam sobie dogadza? To onanizm. Wy tutaj jesteście onanistami, bo piszecie bzdury i sami się z nich cieszycie. Bawcie się dalej jednak wiedzcie ,że dzieci z tego nie będzie.Nic nowego w Lęborku się nie zrodzi. Już teraz możecie gratulować Namyślakowi kolejnej kadencji. Wygra w pierwszej turze. Wy zaś będziecie kolejne lata spłacać długi jakie dzisiaj robicie na kampanie.

#36 ~MagdaJacoń~

~MagdaJacoń~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:13:34

Widzę, że kolega "Gość" ma niezłe pojecie o onanizmie. Idąc zatem Twoim tokiem rozumowania, dokonuje go także Namyślak. Wszakże nie działa na rzecz Lęborka i jego mieszkańców, a stanowisko traktuje jako sposób na dogodzenie sobie i swojej rodzince. Słaby komentarz, chciałeś zbulwersować, a tylko się pogrążyłeś. Na Twoim miejscu popracowałabym nieco nad metaforami. Pozdrawiam.

#37 ~Olśniona.~

~Olśniona.~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:17:40

Nie będzie dzieci z wyrażania swoich opinii na forum? Nie będzie dzieci z krytykowania tych, którzy ewidentnie na tę krytykę ciężko pracują?!

Naprawdę myślałam, że to sposób na zajście w ciążę. Zniszczył mi Pan, Panie Gość światopogląd. Całe życie żyłam w kłamstwie.

A na poważnie i dalej w temacie, proszę nie pisać takich bzdur, bo żenada mnie dopada.

#38 ~joasia~

~joasia~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:21:10

no no no, jakiś wróżbita Maciej się trafił!!! Namyślak wygra w pierwszej turze? wątpliwe. szczególnie biorąc pod uwagę, do jakiego stanu sprowadził Lębork. miasto, które ma szanse na rozwój. a z Namyślakiem to tylko regres i powolna agonia.

#39 ~EdytaR~

~EdytaR~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:23:49

Co jak co, ale Namyślak chyba aż tyle się nie nachapał, żeby opłacić wszystkie komisje aby sprawiły, że wygra. ;) Cudów nie ma, tutaj już czysta kalkulacja. Ten gościu nie ma szans, już za dużo narozrabiał.

#40 ~Hiacynt~

~Hiacynt~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:25:56

Nepotyzm, kolesiostw, bierność, oszustwo - nie, na to lęborczanie nie zagłosują. Wierzę w nas na tyle, że mam nadzieję, iż era Namyślaka się gwałtownie zakończy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Namyślak, sitwa, kasa, Lębork, złodzieje, nepotyzm, kolesiostwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych