Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rodzina Namyślaka pracuje w urzędzie i lokalnych spółkach za grubą kase

Namyślak sitwa kasa Lębork złodzieje nepotyzm kolesiostwo

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marecki

Marecki

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 październik 2014 - 14:46:31

Witam Wszystkich, 

Drodzy Państwo mam do przekazania Wam bardzo interesującego newsa. Otóż byłem dzisiaj w Urzędzie załatwić swoje sprawy i przez przypadek podsłuchałem pewną rozmowę, ale to że podsłuchałem to nic... Co usłyszałem... Wyobraźcie sobie drodzy Państwo że Pan Namyślak zatrudnia swojego szwagra jako kierowce. Ten Pan za robienie kilku kilometrów dziennie ( odwiezienie i zawiezienie do domu), bo przecież Namyślak nigdzie nie jeździ ZARABIA UWAGA PONAD 5000 tysięcy złotych! Drugi szwagier natomiast, człowiek totalnie bez kompetencji grzeje miejsce w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Tam zarobki są jeszcze wyższe.

MNIE OSOBIŚCIE TO OBURZA! NIE MOŻNA POZWOLIĆ NA TEGO TYPU ZAGRYWKI!

NAMYŚLAK TO NIC WIĘCEJ  JAK NEPOTYZM, SITWA, KOLESIOSTWO i WSZELKIE URZĘDOWE PATOLOGIE!

PS; Panowie Koledzy Namyślaka tylko nie próbujcie jak to macie w zwyczaju wypisywać tutaj iż jest to nie prawda!.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 15:01:41

Witam Wszystkich, 

Drodzy Państwo mam do przekazania Wam bardzo interesującego newsa. Otóż byłem dzisiaj w Urzędzie załatwić swoje sprawy i przez przypadek podsłuchałem pewną rozmowę, ale to że podsłuchałem to nic... Co usłyszałem... Wyobraźcie sobie drodzy Państwo że Pan Namyślak zatrudnia swojego szwagra jako kierowce. Ten Pan za robienie kilku kilometrów dziennie ( odwiezienie i zawiezienie do domu), bo przecież Namyślak nigdzie nie jeździ ZARABIA UWAGA PONAD 5000 tysięcy złotych! Drugi szwagier natomiast, człowiek totalnie bez kompetencji grzeje miejsce w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Tam zarobki są jeszcze wyższe.

NAMYŚLAK TO NIC WIĘCEJ  JAK NEPOTYZM, SITWA, KOLESIOSTWO i WSZELKIE URZĘDOWE PATOLOGIE!

PS; Panowie Koledzy Namyślaka tylko nie próbujcie jak to macie w zwyczaju wypisywać tutaj iż jest to nie prawda!.

człowieku skąd się wyrwałeś ?? Ameryki nie odkryłeś, od dawna wszyscy o nepotyzmie wiedzą.

#3 ~bezrobotny~

~bezrobotny~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 16:16:02

człowieku skąd się wyrwałeś ?? Ameryki nie odkryłeś, od dawna wszyscy o nepotyzmie wiedzą.

Nie trzeba więc się dłużej namyślać. Trzeba wybrać Namyślaka. Jest skuteczny.

#4 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 16:18:40

Naprawdę? Ja nie miałam pojęcie, że AŻ TAKIE zarzuty można postawić naszemu burmistrzowi... To jest nieprawdopodobne, żeby aż taki nepotyzm przechodził... Gdzie konsekwencje?!

#5 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 17:01:34

Konsekwencje? Wyciągniemy my - wyborcy, NIE GŁOSUJĄC na Namyślaka. Inaczej nie zlikwidujemy tej sitwy pogrążającej Lębork!

#6 ~zocha17~

~zocha17~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 17:06:15

Namyślak zdrowo przegina. myślał, że to nie wyjdzie? myślał, że nikt nie będzie miał nic przeciwko? trzeba zakończyć te chore układy u władzy, oczyścić nasze miasto z jego ekipy, bo to robi się wręcz niebezpieczne dla naszej przyszłości

#7 ~Rostek56~

~Rostek56~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 17:11:08

Nie trzeba więc się dłużej namyślać. Trzeba wybrać Namyślaka. Jest skuteczny.

Skuteczny? Jedyne co skutecznie robi to zatrudnia ludzi niekompetentnych tylko dlatego, że ma ich w rodzinie. Czy tym powinien zajmować się burmistrz?! Czy tak powinien rządzić?!

#8 ~Beatka~

~Beatka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 17:17:23

Tak - ten kto umie myśleć i ma zdrowy rozsądek, ten wie, że na Namyślaka nie ma co głosować. Ten facet się już dawno skończył. Upadek ma już za sobą. Wybory to tylko formalność.

#9 ~Miszel~

~Miszel~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 21:17:12

Jestem wręcz w szoku! Takie rzeczy są nie do zaakceptowania. Przecież to jakaś nieuczciwa banda. Aż mi wstyd, że ostatnio na niego głosowałam  <_<  Nigdy więcej! 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 21:29:57

I tak nie ma nic do stracenia, Szredi to socjalista jak Namyślak, do tego czerwony, ale czy gorzej będzie niż teraz.

#11 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 21:52:46

Czemu Szreder to socjalista?? Nie chodzi nawet o to, czy jest coś do stracenia. Myślę, że danie szansy Szrederowi będzie korzyścią dla nas wszytskich

#12 ~To się liczy.~

~To się liczy.~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 22:27:01

I tak nie ma nic do stracenia, Szredi to socjalista jak Namyślak, do tego czerwony, ale czy gorzej będzie niż teraz.

...czerwony? Wielu jest pezetperowców na listach... ale umiał docenić protest Polaków w obronie tv TRWAM I RADIA MARYJA w naszym mieście..

#13 ~znajomek~

~znajomek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 00:33:18

Czemu Szreder to socjalista?? Nie chodzi nawet o to, czy jest coś do stracenia. Myślę, że danie szansy Szrederowi będzie korzyścią dla nas wszytskich

To jak to jest, że ten sam szwagier woził tyłek Szrediemu i Przychodowi za ich rządów? Ja jeszcze sklerozy nie mam, to co następny miał go zwolnić?

#14 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 11:06:39

5000 za wożenie Namyślaka po mieście? No ładnie, widać nasz burmistrz rodzinie nie szczędzi dobra  ^_^ Oczywiście piszę ironicznie, a zachowanie Namyślaka uważam za odrażające i niedopuszczalne. 

#15 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 11:25:38

Namyślak jest gorszy niż myślałem. Takie sytuacje są niedopuszczalne i trzeba to jak najszybciej zakończyć. Nie chcę aby cała rodzinka Namyślaka balowała za nasze ciężko zarobione piniądze

#16 ~sceptyk~

~sceptyk~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 12:32:06

Teri daj spokój i ty Maciusiu też, za miesiąc będzie wiadomo, że nikt tym się tak na poważnie nie przejął.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 12:37:16

Namyślak jest gorszy niż myślałem. Takie sytuacje są niedopuszczalne i trzeba to jak najszybciej zakończyć. Nie chcę aby cała rodzinka Namyślaka balowała za nasze ciężko zarobione piniądze

Ty może i nie balujesz, ale twoja stara to jak najbardziej. I to na hektary.

#18 ~Sympatyk~

~Sympatyk~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 21:07:52

Drogi internauto łżesz niestety! Nie jest bowiem prawdą, że kierowca, będący szwagrem burmistrza, jeździ codziennie tylko kilka kilometrów za 5000 zł miesięcznie. Jest natomiast prawdą, że jeździ również na długich trasach. Ot na przykład w lipcu woził pana burmistrza z małżonką do Wołkowyska na Białorusi. Można się dziwić czego pan Witold - platformerski liberał szukał w kraju pokomunistycznej dyktatury. Wiadomo, że była to ściśle tajna misja. Ciekawe po co i za czyje pieniążki pielgrzymował pan burmistrz z szanowną małżonką  i szwagrem do Pana Łukaszenki??? W naszym powiecie mamy prawie 6000 bezrobotnych. W tej sytuacji trudno się dziwić burmistrzowi, że zwalcza bezrobocie. Rozpoczął zwalczanie od własnej rodziny i cieszmy się, że ma tylko dwóch szwagrów. 

Prawidłowe odpowiedzi proszę przesyłać na adres Rady Miasta Lęborka.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 21:12:16

5000 za wożenie Namyślaka po mieście? No ładnie, widać nasz burmistrz rodzinie nie szczędzi dobra  ^_^ Oczywiście piszę ironicznie, a zachowanie Namyślaka uważam za odrażające i niedopuszczalne. 

Drogi internauto łżesz niestety! Nie jest bowiem prawdą, że kierowca, będący szwagrem burmistrza, jeździ codziennie tylko kilka kilometrów za 5000 zł miesięcznie. Jest natomiast prawdą, że jeździ również na długich trasach. Ot na przykład w lipcu woził pana burmistrza z małżonką do Wołkowyska na Białorusi. Można się dziwić czego pan Witold - platformerski liberał szukał w kraju pokomunistycznej dyktatury. Wiadomo jedynie, że była to ściśle tajna misja.

Ciekawe po co i za czyje pieniążki pielgrzymował pan burmistrz z szanowną małżonką  i szwagrem do Pana Łukaszenki???

W naszym powiecie mamy prawie 6000 bezrobotnych. W tej sytuacji trudno się dziwić burmistrzowi, że zwalcza bezrobocie. Rozpoczął zwalczanie od własnej rodziny i cieszmy się, że ma tylko dwóch szwagrów. 

#20 ~Karka~

~Karka~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 00:38:06

Osoba o nicku Gość - Czemu odpisuje Pan(i) tym samym aż dwa razy (na post Andrzeja  i temat główny)?

Trochę dziwne

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Namyślak, sitwa, kasa, Lębork, złodzieje, nepotyzm, kolesiostwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych