Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:30:14

bardzo dobrze że w końcu rozpoczął sie remont Przecież tam oprócz brudu smrodu i drogich jak na szkolna stołówkę cen nic nie oferowali
uważam że lepiej się przmeczyc ten czas by później jeść być może w czystym i smacznie

#22 ~Radny~

~Radny~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:45:51

A ciekawe czemu ta Maja zrezygnowala w trakcie roku szkolnego skandal dzieci ktore sa po 8 h bd glodne bo taki z klasy 1-3 gdzie pojdzie zjesc???

A ciekawe czemu ta Maja zrezygnowala w trakcie roku szkolnego skandal dzieci ktore sa po 8 h bd glodne bo taki z klasy 1-3 gdzie pojdzie zjesc???

Maja zrezygnowała zbyt późno by to zrobić w  wakacje, a kuchnia i stołówka wymaga kapitalnego remontu. Procedury przetargowe i sam remont potrzebują  (niestety) czasu. Wierzę że nowa zrozumie problem i pomoże bez  zbędnej zwłoki !

#23 ~Radny~

~Radny~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:47:09

Maja zrezygnowała zbyt późno by to zrobić w  wakacje, a kuchnia i stołówka wymaga kapitalnego remontu. Procedury przetargowe i sam remont potrzebują  (niestety) czasu. Wierzę że nowa zrozumie problem i pomoże bez  zbędnej zwłoki !
Nowa Rada Miasta oczywiście...!

#24 ~Radny~

~Radny~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:47:55

Nowa Rada Miasta oczywiście...!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:54:29

i bardzo dobrze że remont, a to że bachory nie maja co teraz jeść to mnie kupa obchodzi. Ja też zostawałem po tyle godzin w szkole i z głodu nie umarłem a wykupionego abonamentu nie miałem. Remont w wakacje? chyba na głowy poupadaliście głupie pi zdy , żadna firma sie nie podejme bo musi dawać w okresie letnim urlopy. a co mnie obchodzi że jedna dziunia z drugą krzyczą bo ich bękarty nie mają gdzie żreć? Zapakować dodatkową porcje kanapek i wio. z głodu te wasze bękarty nie zdechną. a ta co chce być anonimowa taka bardzo to i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, najbardziej pyskata "mamusia" która przychodzi po swojego bękarta i zawsze ma o coś pretensje i drze mordę.

Otóż to.Popieram.Rodzice nie zdają sobie sprawy,że bardzo często szkoły w trakcie wakacji przyjmują kolonistów itp.I co ?.Remont ?.Szkoła chce dobrze ale zawsze znajdą się maruderzy co im wiecznie coś nie pasuje.Ja też miałem w szkole po 8 lekcji i z tego powodu nie umarłem.Jakieś jedzonko,picie do plecaka i było dobrze.Z głodu nie umarłem.Ludzie mają zawsze pretensje do innych...nigdy do siebie samego wedle starego jak świat przysłowia:Cudze pod lasem widzą,a swoich baboli nie widzą pod własnym nosem...

#26 ~ANTYbiedroń~

~ANTYbiedroń~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:05:00

Wynik psychotestu:
bękarty kontra bachory *ilość tych wyrazów w jednym tekście>
3 : 1

,,,
Analiza:
Byłeś i nadal się czujesz bękartem. 
Masz żal do wszystkich z powodu swojego trudnego dzieciństwa spędzonego na wsi, świadczą o tym takie wiejskie zwroty w twoim tekście jak np. wio.
Masz żal do wszystkich kobiet, dlatego określasz je mianem głupich pi zd. 
Matka cię maltretowała w dzieciństwie, a ojciec którego prawie nie pamiętasz przytulał, w wiadomy i wstydliwy dla ciebie sposób.
Prawdopodobnie dlatego teraz pociągają cię bardziej mężczyźni i odbywasz z nimi regularnie stosunki doodbytnicze. Próbujesz sam sobie zaprzeczać, oszukujesz sam siebie sugerując że jest inaczej, dlatego stosujejsz taki a nie inny nick, ale to zmyłka.
Dzieciństwo miałeś straszne, stąd te pretensje do mam które dbają o swoje dzieci.
Ty tego nie doznałeś, stąd ta twoja zazdrość i furia na forum.
Musisz zgłosić się czym prędzej do najbliższej poradni zdrowia psychicznego, wszystko im tam wyznać jak na spowiedzi, o tym jakie miałeś dzieciństwo i co teraz odczuwasz w związku z tym.
Oni ci powinni pomóc i ulżyć ci w twoich cierpieniach.
Lecz się bobik.

nie przeszkadzaj sobie i dalej ciagniej ksiedzu za snikersa . 

#27 ~ANTYbiedroń~

~ANTYbiedroń~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:06:23

Nadajesz się tylko na szafot.....

za to ty nadajesz sie na trase łódz warszawa żeby zakażać hiv, hiv zaawansowany daje zmiany w mózgu, a u ciebie takowe już wystepują i to ostre

#28 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 23:56:46

Coś mam wrażenie, że dyrekcja nie ogarnia kierowania szkołą. Na początku września zafundował remont chodnika na terenie szkoły, teraz remont stołówki... Takie remonty powinny odbywać się w wakacje. A wakacje w tym roku były wyjątkowo długie... Aż 10 tygodni...
A jeszcze na początku roku szkolnego pan dyrektor wydał pewne zarządzenie, które było niezgodne ze statutem szkoły. Po tygodniu, po zdecydowanej reakcji rodziców, jednak cofnął decyzję...

#29 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 22:14:18

Bez przesady. Rodzice powinni się cieszyć, że polepszą się standardy
Dziwi mnie ta gównoburza, zwłaszcza że mamy listopad i za chwilę przerwa świąteczna. A jak Matka czy Ojciec ruszą 4 litery i zrobią dziecku porzadne kanapki do szkoły to i 10h wytrzyma.

#30 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 17 listopad 2018 - 07:46:19

Dyrekcję zaskoczył syf na stołówce? To znaczy, że przez 6 lat swoich rządów tam nie zajrzał...

#31 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 13:14:41

Przecież artykuł nie jest o tym,że rodzice są niezadowoleni z remontu i że kwestionują jego zasadność. Problemem jest czas w jakim ten remont się odbywa- rok szkolny,oraz długość-prawdopodobnie do ferii zimowych z otwarciem się nie wyrobią. Kolejna rzecz to Wasze (niektórych z Was) błyskotliwe porady na temat robienia drugich śniadań itd. Oczywiste jest ,że dzieci biorą drugie śniadanie do szkoły,ale rodzicom chodzi raczej o ciepły posiłek. My dorośli możemy sobie wytrzymać do końca pracy na trzech kawach i ciastku,ale dzieciaki powinny jeść obiad na długiej przerwie w szkole i tyle w temacie. Tak:  jestem "niezadowolona mamuśką";)

#32 ~czareczka40~

~czareczka40~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 08:13:25

U nas we Wrocławiu dzieciaki jadają z cateringiem Kanzeon bardzo smaczne i zdrowe posiłki. W końcu nie grymaszą, a nawet wręcz przeciwnie - bardzo im smakuje! My rodzice, jesteśmy zadowoleni, że szkoła podjęła współpracę z tym cateringiem. 

#33 miroslaw3232

miroslaw3232

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:45:26

Ja swojemu dziecku w ogóle nie żałuję pieniędzy na obiady.Dodatkowo kupiłem mu bardzo dobre ubezpieczenie szkolne na stronie internetowej https://polisoteka.p...ajczestsze-mity .

#34 ~Return of the Kat~

~Return of the Kat~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:43:03

i bardzo dobrze że remont, a to że bachory nie maja co teraz jeść to mnie kupa obchodzi. Ja też zostawałem po tyle godzin w szkole i z głodu nie umarłem a wykupionego abonamentu nie miałem. Remont w wakacje? chyba na głowy poupadaliście głupie pi zdy , żadna firma sie nie podejme bo musi dawać w okresie letnim urlopy. a co mnie obchodzi że jedna dziunia z drugą krzyczą bo ich bękarty nie mają gdzie żreć? Zapakować dodatkową porcje kanapek i wio. z głodu te wasze bękarty nie zdechną. a ta co chce być anonimowa taka bardzo to i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, najbardziej pyskata "mamusia" która przychodzi po swojego bękarta i zawsze ma o coś pretensje i drze mordę.

Wpadłem na moment i ... tak... post stary, ale odpowiem piździelcowi. Na bank nie masz dzieci jeb.any impotencie. Tak... remonty w szkołach robi się w wakacje. To nie ty beneficjencie 500+, mops-u, mopr-u itd. miałbyś ten remont w wakacje robić więc po kiego drzesz japę? Jesteś po prostu kretynem, który nie rozumie problemu i pie.rd.oli od rzeczy. A teraz z białostockim pozdrowieniem... Wypie...aj.

#35 ~Return of the Kat~

~Return of the Kat~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:52:31

Otóż to.Popieram.Rodzice nie zdają sobie sprawy,że bardzo często szkoły w trakcie wakacji przyjmują kolonistów itp.I co ?.Remont ?.Szkoła chce dobrze ale zawsze znajdą się maruderzy co im wiecznie coś nie pasuje.Ja też miałem w szkole po 8 lekcji i z tego powodu nie umarłem.Jakieś jedzonko,picie do plecaka i było dobrze.Z głodu nie umarłem.Ludzie mają zawsze pretensje do innych...nigdy do siebie samego wedle starego jak świat przysłowia:Cudze pod lasem widzą,a swoich baboli nie widzą pod własnym nosem...

Z całym szacunkiem, ale remont w wakacje też nie może być przesuwany na rok szkolny bo koloniści przyjeżdżają. Szkoła to przede wszystkim edukacja uczniów, a nie usługi hotelarskie. Proszę mi powiedzieć, kiedy miałoby się np. odbywać odmalowanie klas jak nie w wakacje? A biorąc pod uwagę umowę między szkołą, a firmą np. Maja, to błąd, że nie ma w niej zapisu dotyczącego wypowiedzenia w dłuższym terminie niż 1 m-c. Minimum 3 m-ce jak nie pół roku i dodatkowy zapis związany z odszkodowaniem za wcześniejsze zerwanie umowy. Wtedy dyrektor nie miałby problemu z rozpisaniem nowego przetargu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych