Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:15:27

Taki remont to powinien byc w wakacje a nie teraz. Brak słów. ..

#2 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:33:49

A ciekawe czemu ta Maja zrezygnowala w trakcie roku szkolnego skandal dzieci ktore sa po 8 h bd glodne bo taki z klasy 1-3 gdzie pojdzie zjesc???

#3 ~ANTYbiedroń~

~ANTYbiedroń~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 23:34:13

i bardzo dobrze że remont, a to że bachory nie maja co teraz jeść to mnie kupa obchodzi. Ja też zostawałem po tyle godzin w szkole i z głodu nie umarłem a wykupionego abonamentu nie miałem. Remont w wakacje? chyba na głowy poupadaliście głupie pi zdy , żadna firma sie nie podejme bo musi dawać w okresie letnim urlopy. a co mnie obchodzi że jedna dziunia z drugą krzyczą bo ich bękarty nie mają gdzie żreć? Zapakować dodatkową porcje kanapek i wio. z głodu te wasze bękarty nie zdechną. a ta co chce być anonimowa taka bardzo to i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, najbardziej pyskata "mamusia" która przychodzi po swojego bękarta i zawsze ma o coś pretensje i drze mordę.

#4 ~ksiądz Roman~

~ksiądz Roman~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 00:10:57

i bardzo dobrze że remont, a to że bachory nie maja co teraz jeść to mnie kupa obchodzi. Ja też zostawałem po tyle godzin w szkole i z głodu nie umarłem a wykupionego abonamentu nie miałem. Remont w wakacje? chyba na głowy poupadaliście głupie pi zdy , żadna firma sie nie podejme bo musi dawać w okresie letnim urlopy. a co mnie obchodzi że jedna dziunia z drugą krzyczą bo ich bękarty nie mają gdzie żreć? Zapakować dodatkową porcje kanapek i wio. z głodu te wasze bękarty nie zdechną. a ta co chce być anonimowa taka bardzo to i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, najbardziej pyskata "mamusia" która przychodzi po swojego bękarta i zawsze ma o coś pretensje i drze mordę.

Wynik psychotestu:
bękarty kontra bachory *ilość tych wyrazów w jednym tekście>
3 : 1

,,,
Analiza:
Byłeś i nadal się czujesz bękartem. 
Masz żal do wszystkich z powodu swojego trudnego dzieciństwa spędzonego na wsi, świadczą o tym takie wiejskie zwroty w twoim tekście jak np. wio.
Masz żal do wszystkich kobiet, dlatego określasz je mianem głupich pi zd. 
Matka cię maltretowała w dzieciństwie, a ojciec którego prawie nie pamiętasz przytulał, w wiadomy i wstydliwy dla ciebie sposób.
Prawdopodobnie dlatego teraz pociągają cię bardziej mężczyźni i odbywasz z nimi regularnie stosunki doodbytnicze. Próbujesz sam sobie zaprzeczać, oszukujesz sam siebie sugerując że jest inaczej, dlatego stosujejsz taki a nie inny nick, ale to zmyłka.
Dzieciństwo miałeś straszne, stąd te pretensje do mam które dbają o swoje dzieci.
Ty tego nie doznałeś, stąd ta twoja zazdrość i furia na forum.
Musisz zgłosić się czym prędzej do najbliższej poradni zdrowia psychicznego, wszystko im tam wyznać jak na spowiedzi, o tym jakie miałeś dzieciństwo i co teraz odczuwasz w związku z tym.
Oni ci powinni pomóc i ulżyć ci w twoich cierpieniach.
Lecz się bobik.

#5 ~Miara xxi wieku~

~Miara xxi wieku~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 00:11:59

Zrobcie dziecku kanapki z pasztetem i wystarczy do obiadu w domu. Ja w szkole nigdy nie lubilem jesc, bo dawali gowno.

#6 ~Ksiądz Dobrodziej~

~Ksiądz Dobrodziej~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 00:13:54

Zrobcie dziecku kanapki z pasztetem i wystarczy do obiadu w domu. Ja w szkole nigdy nie lubilem jesc, bo dawali gowno.

To znowu ty nieszczęśniku.

#7 ~Asd~

~Asd~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 05:35:47

12 zl za obiad dla dziecka? Chyba kogos glowa boli? Tyle kosztuje obiad w kazdym innym cateringu...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 05:55:33

A ja głupi myślałem, że remonty robi się w czasie wakacji.

#9 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 07:10:10

Przy tych cenach za 20 dni w miesiacu wychodzi 240 zł za abonament...to chyba beda najddrozsze obiady w szkole w calym Słupsku!!! Faktycznie na miare XXI wieku. Skandal. Przetarg powinna wygrac firma proponujaca miedzy innymi dobre- niskie ceny. Pan Dyrektor chyba mysli ze wszyscy pracuja za dyrektorskie pensje. Porażka!

#10 ~pogromca buraków~

~pogromca buraków~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 07:18:44

Zamiast się cieszyć, że dzieci bedą miały nową stołówkę i może lepsze jedzenie to wielce oburzeni rodzice tylko narzekają, zróbcie dziecku dwie kanapki więcej i z głowy, w domu zje ciepły obiad. moje dziecko nie korzysta z stołówki i jakoś żyje :-/

#11 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 07:48:36

Wielka szkoda, że "anonimowa mamusia"  nie interesowała się stanem stołówki przed remontem jaki tam był bród i w jakich warunkach dzieci jadły posiłki. Od wejścia na stołówkę śmierdziało jak ze stajni. Pytanie gdzie był do tej pory słupski sanepid, powinno się sprawdzić pozostałe punkty byłego najemcy.

Moje dzieci również uczą się w tej szkole i bardzo się cieszę, że zmienia się na plus. Taka odważna a chce pozostać anonimowa?   Czy to taki problem zrobić dla dzieci obiad w domu i zjeść wspólnie,  może lepiej kupić pieska niż decydować się na dziecko cudowna mamusiu!

#12 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:24:11

To chore za obiad w szkole płacić 12 zl. Choc cena samej zupy jest do przyjecia bo w zp 4 za zupę trzeba juz zaplacic 4 zl. Masakra jakas nie dość ze plecaki sa i tak juz ciezkie to jeszcze trzeba pol plecaka jedzenia pakowac dziecku.

#13 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:25:26

Przy tych cenach za 20 dni w miesiacu wychodzi 240 zł za abonament...to chyba beda najddrozsze obiady w szkole w calym Słupsku!!! Faktycznie na miare XXI wieku. Skandal. Przetarg powinna wygrac firma proponujaca miedzy innymi dobre- niskie ceny. Pan Dyrektor chyba mysli ze wszyscy pracuja za dyrektorskie pensje. Porażka!

#14 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:26:30

Myslalam ze w sp4 sa najdrozsze. Choć tam sama zupa 4zl obiad 10.

#15 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:27:52

Wynik psychotestu:
bękarty kontra bachory *ilość tych wyrazów w jednym tekście>
3 : 1
,,,
Analiza:
Byłeś i nadal się czujesz bękartem.
Masz żal do wszystkich z powodu swojego trudnego dzieciństwa spędzonego na wsi, świadczą o tym takie wiejskie zwroty w twoim tekście jak np. wio.
Masz żal do wszystkich kobiet, dlatego określasz je mianem głupich pi zd.
Matka cię maltretowała w dzieciństwie, a ojciec którego prawie nie pamiętasz przytulał, w wiadomy i wstydliwy dla ciebie sposób.
Prawdopodobnie dlatego teraz pociągają cię bardziej mężczyźni i odbywasz z nimi regularnie stosunki doodbytnicze. Próbujesz sam sobie zaprzeczać, oszukujesz sam siebie sugerując że jest inaczej, dlatego stosujejsz taki a nie inny nick, ale to zmyłka.
Dzieciństwo miałeś straszne, stąd te pretensje do mam które dbają o swoje dzieci.
Ty tego nie doznałeś, stąd ta twoja zazdrość i furia na forum.
Musisz zgłosić się czym prędzej do najbliższej poradni zdrowia psychicznego, wszystko im tam wyznać jak na spowiedzi, o tym jakie miałeś dzieciństwo i co teraz odczuwasz w związku z tym.
Oni ci powinni pomóc i ulżyć ci w twoich cierpieniach.
Lecz się bobik.

#16 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:30:01

ANTY biedron. lecz sie pajacu na nogi bo na glowe za późno. Widac twój poziom inteligencjii w twojej wypowiedzi.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:31:19

Taki remont to powinien byc w wakacje a nie teraz. Brak słów. ..

a umiesz czytać tłuku dlaczego tak jest ? brak słów właśnie na takich gamoni. 

#18 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:38:07

No jeszcze żeby tak w SP4 na Leszczyńskiego Maje wygonili to by było fajnie. Żarcie jak dla świń a pieniądze duże. I wiecznie obrażona grubaska na kasie. Dzieci oszukują bo na rozpisce jest jedno a dziecku dają byle co, przeważnie śmierdzący bigos albo pierogi. Poszedłem kiedyś na obiad który na jadłospisie figurował jako schabowy , zapłaciłem, paragon daje pani na wydawce , a ta mi sru pierożki ruskie. Bo schabowych już nie ma. Podziękowałem , kazałem oddać kasę i taki był obiad.

#19 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:52:31

Myslalam ze w sp4 sa najdrozsze. Choć tam sama zupa 4zl obiad 10.

W SP 10 do tej pory również zupy były po 4 zł. Ja się cieszę z remontu, jakoś ten miesiąc z kawałkiem przetrwamy. Ale cena za dwudaniowy obiad to przesada delikatnie mówiąc. Przecież mogłoby być taniej, może porcje powinny być mniejsze. Już za czasów Mai były tak duże, że rzadko które dziecko było w stanie zjeść drugie danie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:18:25

Nadajesz się tylko na szafot.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych