Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rocznica ślubu

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 22:23:29

Witam. Od 9 lipca będę przebywał w przepięknym mieście Ustka i tak się składa że 10 mam rocznicę ślubu z żoną chciałbym jej zrobić jakąś niespodziankę. Jakiś miły wieczór z nią spędzić. Czy możecie coś polecić? :) proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważna sprawa

#2 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 23:05:52

Ludzie bez wyobraźni.  :o

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 05:28:07

Witam. Od 9 lipca będę przebywał w przepięknym mieście Ustka i tak się składa że 10 mam rocznicę ślubu z żoną chciałbym jej zrobić jakąś niespodziankę. Jakiś miły wieczór z nią spędzić. Czy możecie coś polecić? :) proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważna sprawa

jesli ogarnela cie niemoc - sluze pomoca.............

#4 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 21:08:31

Zależy jaki budżet.

#5 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 21:09:31

Ludzie bez wyobraźni.  :o

Kolega woli zapytać ludzi którzy znają się i wiedzą co jest dobre w Ustce niż na włąsną rekę ryzykować niewypał, jak najbardziej zrozumiale. ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 07:18:29

Świetne miejsce to Tawerna Portowa

#7 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 11:58:24

SPA i romantyczna noc w Hotelu Lubicz ! mają bardzo romantyczny wystrój pokoi i pakiety spa dla dwojga , plus restauracja serwuje bardzo wyrafinowane potrawy i dobrej jakości wino .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych