Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ROCZNICA NAPADU CCCP NA POLSKE

NOZ W PLECY

246 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 23:39:43

...kurka wodna...no nie chce mi sie juz ogladac tego filmu "kler".  :D ...tyle sie o nim nasluchalem w mediach, tyle konferencji o nim ogladnalem, tyle zwiastunow, tyle wywiadow z rezyserem i aktorami, tyle fragmentow tego filmu, tyle reklam...

...ze czuje sie jak bym juz go ogladam 4 razy... :D  ...serio...a ani razu nie ogladnalem.
P.S.

Rezyserowi tego fimu chyba cos w zyciu jednak nie wyszlo...najpierw chamski film o drogowce, teraz o kosciele...cos z nim nie tak...z tym facetem...ma jakas traume, no nie lubi gosc policji / kosciola / pewnie lekarzy tez nie lubi...i nikogo nie lubi...jak ten no...jak mu tam...forumowy troll ze wsi pod Slupskiem - obecny1...co to niczego co polskie nie lubi...ba...nie lubi...nienawidzi wrecz ! ...taki to typ.  :D 
Co sie tyczy tego rezysera smarzewskiego czy jak mu tam...to gosciu musi byc pedofilem...albo bardzo lubi pedofilow...
... oczywiscie oficjalnie mowi ze jest odwrotnie, ze ten film to taki apel...to taki rodzaj walki z pedofilami itd...itp... ;) ...baju baju  ;) Kazdy myslacy czlowiek widzi ze cos jest z nim nie tak...bo dlaczego np. nie zrobil filmu o swoim srodowisku...o aktorach / rezyserach ? Czy jego srodowisko jest wylaczone i wszystko tam jest OK ?  ;) ...przykladow pedofilii w jego srodowisku moznaby mnozyc wiele...np. Roman Polanski...i wielu wielu innych.
Tak czy inaczej w kazdym srodowisku sa pedofile...wrod aktorow, wsrod rezyserow, wsrod lekarzy, wsrod policjantow, wsrod nauczycieli, wsrod piekarzy itd...itp...
...wszystkim tym pedofilom, wszystkim bez wyjatku (z innych grup spolecznych niz kler) ....smarzewski zapewnil oddech, swobode dzialania, wiekszy rozmach, wiecej mozliwosci...
...poniewaz smarzewski uczepil sie jednej grupy ludzi (kleru) ...odwracajac tym samym uwage gawiedzi od innych grup spolecznych...gdzie pedofilow nie brakuje, oj nie brakuje...
...to troche jest tak, jak zlodziej krzyczy : lapac zlodzieja ...i sam kradnie. :) 
Pedofile z innych grup spolecznych niz kler moga czuc sie teraz spokojniejsi / bezpieczniejsi /bardziej bezkarni...poniewaz teraz wszystkie dziala / armaty ociezalej umyslowo gawiedzi skierowane sa na kler. 
...i tak o to smarzewski zarobil kolejne miliony na krzywdzie dzieci, ktore teraz z podwojna sila beda wykorzystywane przez pedeofili w tych wszystkich innych grupach spolecznych niz kler.
Taki to hipokryta z tego smarzewskiego...nie ma zadnych oporow przed zrobieniem kasy...nie wazne kto na tym tak na prawde ucierpi...wazne ze jest kasa... a ludzie (nie wszyscy) nie widza w czym tak na prawde jest rzecz.
...
...

Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli...dobrej nocy. :) 

#42 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 06:22:08

Milego dnia !  :)

#43 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 00:07:19

...kurka wodna...no nie chce mi sie juz ogladac tego filmu "kler".  :D ...tyle sie o nim nasluchalem w mediach, tyle konferencji o nim ogladnalem, tyle zwiastunow, tyle wywiadow z rezyserem i aktorami, tyle fragmentow tego filmu, tyle reklam...

...ze czuje sie jak bym juz go ogladam 4 razy... :D  ...serio...a ani razu nie ogladnalem.
P.S.

Rezyserowi tego fimu chyba cos w zyciu jednak nie wyszlo...najpierw chamski film o drogowce, teraz o kosciele...cos z nim nie tak...z tym facetem...ma jakas traume, no nie lubi gosc policji / kosciola / pewnie lekarzy tez nie lubi...i nikogo nie lubi...jak ten no...jak mu tam...forumowy troll ze wsi pod Slupskiem - obecny1...co to niczego co polskie nie lubi...ba...nie lubi...nienawidzi wrecz ! ...taki to typ.  :D 
Co sie tyczy tego rezysera smarzewskiego czy jak mu tam...to gosciu musi byc pedofilem...albo bardzo lubi pedofilow...
... oczywiscie oficjalnie mowi ze jest odwrotnie, ze ten film to taki apel...to taki rodzaj walki z pedofilami itd...itp... ;) ...baju baju  ;) Kazdy myslacy czlowiek widzi ze cos jest z nim nie tak...bo dlaczego np. nie zrobil filmu o swoim srodowisku...o aktorach / rezyserach ? Czy jego srodowisko jest wylaczone i wszystko tam jest OK ?  ;) ...przykladow pedofilii w jego srodowisku moznaby mnozyc wiele...np. Roman Polanski...i wielu wielu innych.
Tak czy inaczej w kazdym srodowisku sa pedofile...wrod aktorow, wsrod rezyserow, wsrod lekarzy, wsrod policjantow, wsrod nauczycieli, wsrod piekarzy itd...itp...
...wszystkim tym pedofilom, wszystkim bez wyjatku (z innych grup spolecznych niz kler) ....smarzewski zapewnil oddech, swobode dzialania, wiekszy rozmach, wiecej mozliwosci...
...poniewaz smarzewski uczepil sie jednej grupy ludzi (kleru) ...odwracajac tym samym uwage gawiedzi od innych grup spolecznych...gdzie pedofilow nie brakuje, oj nie brakuje...
...to troche jest tak, jak zlodziej krzyczy : lapac zlodzieja ...i sam kradnie. :) 
Pedofile z innych grup spolecznych niz kler moga czuc sie teraz spokojniejsi / bezpieczniejsi /bardziej bezkarni...poniewaz teraz wszystkie dziala / armaty ociezalej umyslowo gawiedzi skierowane sa na kler. 
...i tak o to smarzewski zarobil kolejne miliony na krzywdzie dzieci, ktore teraz z podwojna sila beda wykorzystywane przez pedeofili w tych wszystkich innych grupach spolecznych niz kler.
Taki to hipokryta z tego smarzewskiego...nie ma zadnych oporow przed zrobieniem kasy...nie wazne kto na tym tak na prawde ucierpi...wazne ze jest kasa... a ludzie (nie wszyscy) nie widza w czym tak na prawde jest rzecz.
...
...

Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli...dobrej nocy. :) 

Co racja to racja.

#44 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 11:15:11

a ten "nowy" forumowicz to nadał sobie ksywe obeznany czy obrzezany

#45 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 22:50:37

Niu !  :)  Czesc !  :D 
Fajna ta reklama listy numer 10 . :D 
Czy moglabys zapodac ten "teledysk" ...PiS, PiS, PiS, PiS ...i tutaj ?! ...bylbym wdzieczny.  :) 
...jakby co to z gory dziekuje, bo za chwile musze isc lulu.  :)

#46 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 18 październik 2018 - 22:57:00

Najłaskawszy... Ty :rolleyes: wiesz, czym jest dla mnie Twe życzenie... 

#47 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 18 październik 2018 - 23:02:19

Niu !  :)  Czesc !  :D 
...jakby co to z gory dziekuje, bo za chwile musze isc lulu.  :)

Nocą umówioną, nocą ociemniałą przyszło do mnie ciszkiem to przychętne ciało...

gutenacht_morgen_smiley010.gif

#48 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 23:03:56

...jak tak do mnie piszesz to sie czerwienie.  :blush:  
...ale jakie to mile ! :D (Jak bylem w Polsce to slyszalem taka piosenke w radio (ale nie Maryja)...taki refren "...jakie to mile"...nie wiem kto to spiewa, ale tak to do mnie sie przyczepilo ze czesto chodze po domu i to powtarzam...az mowia do mnie: ...przestan to ciagle powtarzac za kazdym razem !  :lol: ...serio. :D 
Ot takie glupie natrectwo...ale walcze z tym.
Ciesze sie ze jeszcze nie poszedlem spac i moge Ci jeszcze raz podziekowac Krolowo !  :) 
Dziekuje ! 

#49 ~To to~

~To to~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 23:13:47

Męskie granie orkiestra 2018 / takie to miłe 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 23:16:01

Piosenka taka sobie, ale tekst całkiem do rzeczy. Pasuje tekst tej piosenki do PiSu. Wiatr wieje w dobrą stronę, to po co iść pod wiatr?

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 19:58:28

Nocą umówioną, nocą ociemniałą przyszło do mnie ciszkiem to przychętne ciało...

:) ...takie to mile... :) 
..
..

...a nie ...jakie to mile...sorry...ale faktycznie inaczej spiewalem niz jest to w tej piosence  :D 
...ale co tam, nic sie przeciez nie stalo.
:)

#52 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 20:05:15

Przyszlo potajemnie - w cudnej bezzalobie,-
Bylo mu na imie tak samo jak Tobie...
;) 
...
...
...

Pozdrawiam Cie Niu !  :)

#53 ~sędzia stuleyka~

~sędzia stuleyka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 20:54:31

Tylko patrzeć jak będziecie tu szczytować  :lol: .

Ciekawe jakie pozycje preferujecie ? 

Nudne to forum nawet przed wyborami więc trochę seksu wirtualnego nie zaszkodzi , a jaka frekwencja przy tym  :)

Do dzieła , kibicuję wam 

#54 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 20:03:24

...i po wyborach !  :) 
P.S.

Dzieki za prezent...fajny...a jaki smieszny ! :D

#55 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 20:11:52

...jako stereotypowy kaczysta / katotalib i moher ! (zapomniales dodac :D )...czyli cz´lowiek dobrej woli  :) ...dziekuje Ci Votum Separatum za zyczenia...i tez pozdrawiam. 

#56 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 25 październik 2018 - 18:41:50

...jako stereotypowy kaczysta / katotalib i moher ! (zapomniales dodac :D )...czyli cz´lowiek dobrej woli  :) ...dziekuje Ci Votum Separatum za zyczenia...i tez pozdrawiam. 

Dziękuję  :)

Faktycznie zapomniałem . Tak długo mnie tu nie było , że czuję się jak nowicjusz i mam tremę  :wacko:

O ile pamiętam jako pierwszy sformułowania moherowe berety użył donald tusk w kontekście którychś tam wyborów , że niby PiS dzięki moherom osiągnął dobry wynik . 

Patrz jaki to zmyślny szkodnik , nawet ten lewak tam od Ciebie z Luksemburga na nim się poznał i jaja sobie z niego robi  :D

#57 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 00:02:04

Fajny material pogladowy V.S.  :) ...dzieki za to  :rolleyes: przypomnienie.  :D 
Pozdrawiam ...dobranoc.  :)

#58 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 27 październik 2018 - 20:34:32

Niu !  :)  ...bardzo pieknie/trafnie odpisalas temu trollowi obecnemu, co to mu sie wydaje ze przynosi jedzenie lumpom z San Diego...
..
..

..kiedy karmi swoje kury i kaczki na wsi pod Slupskiem.  :D

Ahoj pantero :rolleyes:

przepraszam, że nie odpowiedziałam Ci wczoraj, ale nie wyświetlały mi się nowe poty w tym temacie, stało się to dopiero dzisiaj.

Posty Obecnego czytam bardzo pobieżnie, ale przeczytałam kilka dodanych przez innych forumowiczów w zamkniętych tematach i powiem Ci szczerze, że przykro mi się zrobiło.

Niby inteligentni, wykształceni ludzie, ale kiedy lotność rozdawano to chyba gdzie indziej byli... może za wysokim mniemaniem dwa razy w kolejce stanęli - to by się zgadzało...

Nie wiem tylko, co ich tak dziwi, chyba są już na tyle duzi, żeby orientować się, że w naturze zawsze jest jakaś przeciwwaga i skoro im przypadło być tymi "dobrymi i litościwymi" to komuś innemu wypadnie być tym "złym".

Swoją drogą w życiu bym się po niektórych nie spodziewała,

że z taką łatwością nad-interpretują czyjś wpis

i z lekkością na ustach głosząc miłosierdzie i wyrozumiałość wobec innych, drugiemu przypiszą czego nie napisał,

żeby pokazać jaki jest zły... To smutne.

kolorowych snów

Jeszcze sen,

sen mi został - ślad na naszych mostach, po których nigdy -

- nigdy już nie dojdę do Twych ust...
Jeszcze w śnie - choć na krótko, mogę uciec smutkom
nie myśląc, że nie będę mógł iść żadną z naszych dróg.

Jeszcze sen tylko nie wie, że ktoś zabrał Ciebie
że żaden dzwonek u mych drzwi
nie wróci Ciebie mi - nie wróci - nie wróci Ciebie mi...

#59 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 12:45:09

Ahoj pantero :rolleyes:

przepraszam, że nie odpowiedziałam Ci wczoraj, ale nie wyświetlały mi się nowe poty w tym temacie, stało się to dopiero dzisiaj.

Posty Obecnego czytam bardzo pobieżnie, ale przeczytałam kilka dodanych przez innych forumowiczów w zamkniętych tematach i powiem Ci szczerze, że przykro mi się zrobiło.

Niby inteligentni, wykształceni ludzie, ale kiedy lotność rozdawano to chyba gdzie indziej byli... może za wysokim mniemaniem dwa razy w kolejce stanęli - to by się zgadzało...

Nie wiem tylko, co ich tak dziwi, chyba są już na tyle duzi, żeby orientować się, że w naturze zawsze jest jakaś przeciwwaga i skoro im przypadło być tymi "dobrymi i litościwymi" to komuś innemu wypadnie być tym "złym".

Swoją drogą w życiu bym się po niektórych nie spodziewała,

że z taką łatwością nad-interpretują czyjś wpis

i z lekkością na ustach głosząc miłosierdzie i wyrozumiałość wobec innych, drugiemu przypiszą czego nie napisał,

żeby pokazać jaki jest zły... To smutne.

kolorowych snóJeszcze sen,

sen mi został - ślad na naszych mostach, po których nigdy -

- nigdy już nie dojdę do Twych ust...
Jeszcze w śnie - choć na krótko, mogę uciec smutkom
nie myśląc, że nie będę mógł iść żadną z naszych dróg.

Jeszcze sen tylko nie wie, że ktoś zabrał Ciebie
że żaden dzwonek u mych drzwi
nie wróci Ciebie mi - nie wróci - nie wróci Ciebie mi...

Ahoj Niu  :) 
Nie musisz mnie za nic przepraszac, nic zlego wzgledem mnie nie uczynilas...a napisze wiecej...wrecz przeciwnie.  :) 
Co sie tyczy tego ciapciaka, o ktorym wspominasz w swoim poscie, to nie jest on warty naszej uwagi...nie mozna bowiem traktowac powaznie kogos, kto udaje kogos innego na forum niz jest...i  nie chodzi juz nawet tutaj o to ze udaje on ze mieszka gdzies za oceanem, a mieszka w Polsce pod Slupskiem. Ja mieszkam na emigracji i sie tego nie wstydze, tak sie zycie potoczylo, a on sie wstydzi ze mieszka w Polsce, to smutne...
Dajesz sobie z nim rade wysmienicie, przerastasz go inteligencja wielokrotnie, co widac po tym co piszesz...on tego nie rozumie wlasciwie, irytuje to go i dlatego probuje sprowadzac dyskusje do swojego poziomu, prowokuje Ciebie, a wrecz z Ciebie szydzi...przypisujac Ci rozne sprawy ..te ktore nie zrozumial...a na koncu nawet pisze zebys wyplakala sie komus na forum...
...jak mozna nazwac takiego chama...chama ktory pokazuje kobiecie na forum jezyk...to cham...a moze i pederasta. Nic wspolnego on nie ma ani z kultura, ani z inteligencja ani z dobrym wyksztalceniem, to cienias na ktorego szkoda czasu.  :) 
P.S.
...i moj tygodniowy urlop dobiega konca, ale co to byl za urlop...tapetowanie i malowanie sufitow, wreszcie jutro do pracy...to sobie troche odpoczne.  :D  
P.S.2.
Dziekuje za piekna piosenke...wysluchalem ja od poczatku do konca...i wszystko rozumiem...tej piosenki przeslanie...przynajmniej tak mi sie wydaje...to bardzo mile....baaardzo.  :) 
Trudno mi jest o tym pisac na forum...bo za duzo oczu to czyta....
...Krolowo  :)

#60 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 12:48:44

Poczytaj tam sobie Pantero post 6808. Ktoś pisze tam o Tobie.

Zaiste prawde tam napisal...czytalem to.  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych