Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ROCZNICA NAPADU CCCP NA POLSKE

NOZ W PLECY

246 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:02:51

Tylko że nie wszystko jest takie samo, życie ma różne barwy tak jak i różne sytuacje, po tytule legalnego spektaklu który ma legalnie się zacząć w teatrze ,można rozpoznac czy iśc na niego czy nie i po wstępnym opisie tego teatry, bo każdy człowiek rozumny będzie wiedział czy iść na ten spektakl czy nie iść, poza tym jeżeli zawiera treści poniżające czlowieka w recenzji i opisie ,to także świadczy o czlowieku co się na to wybiera.#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:13:31

...albo jeszcze inaczej, jeszcze prosciej ...odpowiadajac na brednie trolla andii (ktory ma cykora dyskutowac jawnie w tematach dla wszystkich ;) ...ale tchorz  :D ) ...ale jednak pisze on  bzdury w temaciie : "Pojde na klatwe i do kosciola"...
...

...czyli co, zeby byc np. przeciwnym filmom pornograficznym z udzialem dzieci ...to najpierw nalezy je ogladnac ?! 
...
...

Trollu andi...i wszystkim twoim twarzom na forum GP...lecz sie !  :) 
;) 
:P 
 
Hej !  :D
 

Pamietaj ze zycie ma różne barwy, nikt nie jest taki sam a wladza PiS powinna tak robić aby nie demoralizować, bo PiS ma władze a każdy ma prawo wyboru z zasadami bezpieczenstwa i nie robienia komus krzywdy fizycznej czy psychicznej.#23 ~mod.~

~mod.~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:50:30

Pamietaj ze zycie ma różne barwy, nikt nie jest taki sam a wladza PiS powinna tak robić aby nie demoralizować, bo PiS ma władze a każdy ma prawo wyboru z zasadami bezpieczenstwa i nie robienia komus krzywdy fizycznej czy psychicznej.

Masło maślane  :rolleyes:  czyli kompletny brak logiki w tym twoim poście andii. #24 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 10:21:44

Guten Morgen Leute !  :D 
....
Kartka z kalendarza:
Dzisiaj jest 22.09.2018 sobota. Imieniny obchodza miedzy innymi Joachim i Maurycy. Wszystkiego najlepszego zatem wszystkim solenizantom !  :D 
" Joachima boska moca dzionek juz sie rowna z noca "
" Jesli Maurycy ma jasne lice ,to przyprowadzi wnet nawalnice "
....
...aha i jeszcze jedno info dla coniektorych :
Dzisiaj jest ogolnoswiatowy dzien cwiczenia przed lustrem prosby o podwyzke placy.  :D 
 #25 ~Skok wzwyż~

~Skok wzwyż~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 12:26:39

ale bez tyczki #26 ~Moskwa 1980~

~Moskwa 1980~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:04:22

Gest Kozakiewicza#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:11:37

Masło maślane  :rolleyes:  czyli kompletny brak logiki w tym twoim poście andii. 

No co ty, aż tak źle? chodzi o to że różne są spostrzeżenia na dane tematy, a gospodarz kraju powinien o to zadbać aby nie było demoralizacji wśród młodych, a takie "teatrzyki"do niczego dobrego nie prowadzą, a tak samo w internecie, wywalają wszytko w necie żw mlodzi patrzą , bo dorośli mogą przecież oglądć i dawać spostrzeżenia na dany temat , albo się dorosłemu podoba albo nie, chodzi o to czy ktoś jest przekupny czy nie.#28 ~mod.~

~mod.~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:18:53

a gospodarz miasta, prezydent nie powinien zadbać aby nie było demoralizacji? Nie powinien zadbać o to żeby niepotrzebnie nie wzbudzać antagonizmów w lokalnym społeczeństwie? A może Biedroniowi o to właśnie chodzi, żeby demoralizować i wszczynać niesnaski wśród ludzi. Przeznaczył przecież na to aż 200.000 zł naszych wspólnych pieniędzy.#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:25:08

a gospodarz miasta, prezydent nie powinien zadbać aby nie było demoralizacji? Nie powinien zadbać o to żeby niepotrzebnie nie wzbudzać antagonizmów w lokalnym społeczeństwie? A może Biedroniowi o to właśnie chodzi, żeby demoralizować i wszczynać niesnaski wśród ludzi. Przeznaczył przecież na to aż 200.000 zł naszych wspólnych pieniędzy.

Też racja , te homoseksualista to jakis dziwak z tefo wynika, ale nie tylko w tam hest demoralizm, sa też w innych miastach, ale dorosly czlowiek przeciez może wszytko z zachowaniem swojego zdania na dany temat bez ubliżania i wciskania na siłe swojego zdania, albo ktoś sie zgodzi albo nie, tylko słabeusz przesiąknie demoralizmem, bo normalnie myslący nie da sobie wmówić coś co jest złe.

#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:28:32

a gospodarz miasta, prezydent nie powinien zadbać aby nie było demoralizacji? Nie powinien zadbać o to żeby niepotrzebnie nie wzbudzać antagonizmów w lokalnym społeczeństwie? A może Biedroniowi o to właśnie chodzi, żeby demoralizować i wszczynać niesnaski wśród ludzi. Przeznaczył przecież na to aż 200.000 zł naszych wspólnych pieniędzy.

Też racja , ten homoseksualista to jakis dziwak z tego wynika, ale nie tylko tam jest demoralizm, sa też w innych miastach, ale dorosły człowiek przeciez może wszytko z zachowaniem swojego zdania na dany temat bez ubliżania i wciskania na siłe swojego zdania, albo ktoś się zgodzi albo nie, tylko słabeusz przesiąknie demoralizmem, bo normalnie myślący nie da sobie wmówić coś co jest złe.

#31 ~KLER~

~KLER~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:36:25

Oto wielka tajemnica wiary
....
....

....
........................................................złoto i dolary#32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:46:17

Oto wielka tajemnica wiary....
....

............................................................złoto i dolary

Oto wielka tajnica bogaczy z telewizji z róznych programów i seriali i filmów polskich, ogladajcie nasz bzdet a wzbogacimy się na potęgę i będziemy pyszni, a wy nikim bo przesiadujecie przy telewizji i na ich portalach dając lajki, a oni nas mają za nic.

#33 ~ale on taki przystojny~

~ale on taki przystojny~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:58:10

Oto wielka tajnica bogaczy z telewizji z róznych programów i seriali i filmów polskich, ogladajcie nasz bzdet a wzbogacimy się na potęgę i będziemy pyszni, a wy nikim bo przesiadujecie przy telewizji i na ich portalach dając lajki, a oni nas mają za nic.

aż tak jest źle, ojejku to ja już nie będę dawać lajków i oglądać ojca Mateusza.
Ania#34 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 19:12:29

...ale tu sie dzieje w tym temacie ! ...ho ho ho !  :D#35 janusz890

janusz890

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:41:54

Dzisiaj jest 17. IX...to jest 79 rocznica napadu kacapow na Najjasniejsza Rzeczpospolita.

Szkoda ze w Glosie Pomorza tak niewiele jest na ten temat, a moze i nic...
Tak czy inaczej PAMIETAMY !!!
Pamietamy o Katyniu ! Pamietamy o wymordowaniu polskiej inteligencji...
Pamietamy o wywiezieniu na sybir setek tysiecy Polakow, ktorzy umarli tam z zimna, glodu i chorob...

"Dziekujemy" rodzieccy "przyjaciele"...nie wolno nam Polakom zapomniec o tej waszej bratniej slowianskiej "pomocy"...........

nienawidze ruskich#36 niu

niu

  ⋆⋆✤⋆⋆

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4947 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 23:52:56

 

Gratulacje dla Czarnej Pantery!

Za zorganizowanie stałej, wiernej widowni, zafascynowanej różnorodnością reklam zamieszczanych na Forum Głosu Pomorza24.

Czarna Pantera dokonał niesamowitego, nieprawdopodobnego czynu. Zmobilizował setki (250 do 800) wielbicieli reklam, którzy w systemie pracy trzyzmianowej niczym więcej się nie zajmują.

Czarna Pantero , uchyl rąbka tajemnicy - jak się to robi?

 

 

Tego nauczyć się nie można, to jest naturalny magnetyzm

i

jest on panterze podarowany przez Ojca w Niebiosach.

 

                                                        motylki.gif#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:20:37

Chuliganeria udająca aktorów oraz uczestnicząca w tej satanistycznej orgii, gawiedź, członkowie i sympatycy Stronnictwa Wesołych Dewiantów i Radosnych Sodomitów, są świadomi, że uczestniczyli w profanacji sacrum, bluźnierstwach i plugastwach antypedagogicznych, w ramach promowania kontrkultury - czytaj podręcznik pt. " Globalizacja zachodniej rewolucji kulturowej" - a będziesz mądrzejszy. 

...
,..

 

 Ponieważ te dzikie i obrzydliwe błazeństwa, doskonale wpisują się w katalog patologii wyższego rzędu, więc zgodnie z TWIERDZENIEM O PRZESTRZENIACH EGZYSTENCJALNYCH, osoby biorące udział w "spektaklu" pt. "Klątwa", która nie jest kulturą, lecz orgii chałturą, będą objęci w wymiarze indywidualnym, plagami wyższego rzędu. Czas skutków, jest jednak nieokreślony, ale jest zdarzeniem pewnym.

..
..
..
,,'
..
,,
Wyjaśnijmy pojęcie kontrkultury. Otóż o ile kultura jest miarą uczłowieczenia, o tyle kontrkultura, narzucana ludom Europy w ramach globalizacji zachodniej rewolucji kulturowej, przez europejskie i światowe Siły Ciemności np. przez aparat UE, jest jej przeciwieństwem, czyli jest miarą odczłowieczenia istoty ludzkiej, np. zbydlęcenia - patrz satanistyczne orgie pt. " Golgota Piknik", "Ulica", "Klątwa". Zauważmy, iż miłośnikami takiej kontrkultury są zboczeńcy nie tylko seksualni, ale także dewianci etyczni, moralni i intelektualni. Można zaryzykować twierdzenie, iż te wszystkie wymienione obszary zboczeń, tworzą przestrzeń spójną, czyli nierozerwalną.

 

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Masło maślane, takie filmy kręci Smarzewski. Nowy jego film to praktycznie powielenie filmu "Drogówka", tylko poprzebierał policjantów w sutanny. Do dobrego filmu chce się wracać, oglądnąć jeszcze raz i jeszcze raz, a jego filmy ogląda się tylko raz. Tak sam o tych filmach powiedział Smarzewski, bo jego filmy są obrzydliwe. 
Smarzewski dużo w mediach mówi o swoich rodzicach i braku wiary w jego rodzinie, dlatego sam jest jak twierdzi ateistą. Twierdzi  że nie działo się najlepiej w jego domu rodzinnym, dlatego dużą wagę teraz sam przywiązuje do swojej rodziny. Nie wygląda to niestey u niego najlepiej, bo w tak późnym wieku zdecydował się na bycie ojcem. Wnucząt zapewne nie doczeka, ale to jego sprawa. 
Smarzewski jest przeciwny wszystkiemu, nie lubi policji, nie lubi kleru, nie lubi niczego. Nie trudno się domyśleć że następne jego filmy będą podobne, takie same, na jedno kopyto. Kolejnym filmem takim samym będzie film o lekarzach w polskiej służbie zdrowia. "Poprzebiera" księży i policjantów z poprzednich filmów w lekarzy i będzie podobnie.
 Nieszczęśliwy to człowiek, który kręci nieszczęśliwe i bardzo prymitywne filmy dla mniej inteligentnych...takich jak forumowicz obecny1, który zamieszkuje wieś pod Słupskiem i nienawidzi wszystkiego.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Tak mi się tylko przypomniało, że kiedyś przeciw wyrażaniu i przekroczeniu wolności artystycznej "wypowiedział się" właśnie szablą aktor Olbrychski, tłukąc opamiętale i tnąc po obrazach hitlerowców w Zachęcie.
To jak to jest z tym protestem - można, czy nie można? Przecież szablą tą również narażał na utratę zdrowie i życia innych widzów!
To jak to jest z tą wolnością w sztuce - jest ta granica czy jej nie ma? Czy może protest jest zarezerwowany tylko dla orwellowskich równiejszych?
Tak tylko się pytam...

...............................................................................

 

drogówka film beznadziejny , wołyń film beznadziejny , dom zły film beznadziejny , wesele film jak by komedia ujdzie , róża nie wiem nie oglądałem ale pewnie dupy nie urywa KLER juz słynny dobra reklama sporo szumu i to za darmo ruszą miliony do kin i na netfixa więc zysk bedzie a film pewnie też do bani Kolejnym filmem bedzie film o lekarzach i tez bedzie o piciu i ruchaniu i łapówkach#38 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
 • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 06:18:45

Tego nauczyć się nie można, to jest naturalny magnetyzm

i

jest on panterze podarowany przez Ojca w Niebiosach.

 

                                                       

Czesc Niu !  :)  Dziekuje za komplement...rozpieszczasz mnie. :D 
Pozdrawiam i zycze milego dnia.  :) 
P.S.
Brawo Polacy !!!!! Polska Mistrzem Swiata !!!! Alleluja !!! :)#39 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
 • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 13:48:08

Wczoraj byla rocznica zakonczenia ...podpisania kapitulacji Powstania Warszawskiego ...
...a dzisiaj Niemcy obchodza swieto narodowe - zjednocznie Niemiec ...i maja dzien wolny od pracy.
Czy to nie jest dziwny zbieg okolicznosci...ze ustanowili to swoje swieto dzien po kapitulacji powstania w Warszawie ?
Czy to jest tylko taki przypadek ? Czy to zbieg dat i okolicznosci...  :)
,,,
...

P.S.
My Polacy swietujemy porazke...a Niemcy dzien pozniej sukces...#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 08:25:59

Coś w tym jest.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych