Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Robimy remont. Kredyt czy pożyczka? :: zobacz komentowany artykuł

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 19:31:32

Nie wiem o co biega z tymi komentarzami, ale jeśli chce się zrobić remont to wystarczy pożyczka. I tyle. W sumie kredyt na sam remont to ciężko jest dostać...

#22 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 08:09:56

Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast (adribay0008@gmail.com)

#23 ~Thompson gary~

~Thompson gary~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:59:14

Witaj!
Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym trudności finansowe, osobom starającym się spłacać rachunki szkolne, próbującym kupić samochód lub założyć własną firmę, wykonawców i agencje rządowe. Więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com
Zarządzanie.
Skontaktuj się z kredytem Speedy teraz !!!

#24 Gustav2

Gustav2

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 16 maj 2019 - 19:54:16

Jeśli macie szanse na otrzymanie kredytu, to nie ma nad czym myśleć.

#25 ~Linda Sweeney~

~Linda Sweeney~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:44:01

Jestem Tia Bond z Polski. Udało mi się uzyskać pożyczkę od tej firmy należącej do pana Daniela Silvy po tym, jak przeczytałem kilka istotnych informacji na temat ich programów kredytowych online, a następnie zdecydowałem się z nimi skontaktować i otrzymałem 2 000 000,00 PLN bez marnowania czasu. Czy odmówiono Ci pożyczki z Twojego banku lub innej organizacji, a następnie doradzę skontaktowanie się z Panem Danielem, e-mail: danielsilva59491@gmail.com], jeśli potrzebujesz pożyczek, takich jak: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe lub nasz numer telefonu: +1 (516) 350-5832.

#26 Karol332

Karol332

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 07:53:07

Sam ostatnio robiłem remont domu i po remoncie wynająłem usługę firmy https://www.monikaki...tyl-rustykalny/ do aranżacji wnętrza.Muszę przyznać że usługa przez tą firmę była wykonana bardzo dobrze.

#27 Areczek

Areczek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 15:08:33

Jak potrzeba na remont kwoty do 10 tys. to polecę placówkę Szybka Gotówka, mają bardzo wygodne warunki na pożyczkę, są pożyczki darmowe i zawsze są jakieś promocję i zniżki. Firma godna zaufania

#28 ~mrsrosemary~

~mrsrosemary~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 21:11:12

Cześć Widzowie na tej stronie nazywam się Mary styczeń. Mieszkam w USA, chcę użyć tego medium, aby ostrzec wszystkich osób ubiegających się o pożyczkę, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie jest tak wielu oszustów. Kilka miesięcy temu byłem w trudnej sytuacji finansowej, a ze względu na moją desperację zostałem oszukany przez kilku pożyczkodawców internetowych. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo rzetelnego pożyczkodawcy, pani Rose Mary, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 50 000 USD w ciągu 48 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, po prostu skontaktuj się z nią teraz na adres e-mail podany poniżej (mrsrosemary002@outlook.com) Korzystam z tego medium, aby ostrzec wszystkich osób ubiegających się o pożyczkę z powodu piekła, które przeszedłem w rękach tych fałszywych pożyczkodawców Dziękuję Ci.

#29 ~Pani Elżbieta~

~Pani Elżbieta~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 13:28:51

Pozdrowienia..
Skontaktuj się z nami w sprawie bezpiecznej i niezabezpieczonej pożyczki o oprocentowaniu 3% za pośrednictwem (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)
………………………………….
Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku, czy twój bank odmawia udzielenia ci pożyczki na Boże Narodzenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, potrzebujesz pożyczki. Jestem Pani Elizabeth, właścicielka firmy pożyczkowej. Oferujemy bezpieczne pożyczki o oprocentowaniu 3%.

* Czy masz problemy finansowe?
* Czy poszukujesz środków na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli masz którykolwiek z powyższych problemów, możemy Ci pomóc, ale chcę, abyś zrozumiał, że udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 3%.

* Pożycz wszystko do kwoty 95 000 000 USD.
* Wybierz od 1 do 30 lat do spłaty.
* Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.
* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)

Obiecujemy 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki. Nie ma kontroli bezpieczeństwa ani kontroli kredytowej

pozdrowienia
Pani Elżbieta

#30 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 01:38:45

Cześć Moi ludzie to Norbert, czy jesteś w kryzysie finansowym? ponieważ w moim kraju jest teraz kryzys finansowy, właśnie dostałem kwotę pożyczki w wysokości 90 000 USD od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której złożyłem wniosek o kwotę pożyczki, a moja pożyczka została zatwierdzona i wysłana na moje konto bankowe w ciągu 2 godzin, ponieważ dokonano szybka i ekspresowa pożyczka od dziś i jestem szczęśliwym człowiekiem, ponieważ teraz wyczyściłem wszystkie rachunki i proszę o kontakt z CEO poniżej e-mail mrsstellareneloanfirm1@gmail.com, lub też o kontakt z Whatsapp +971586972460 i czekam na przesłuchanie dzisiaj ponieważ są prawdziwymi i prawowitymi 100%, a wszyscy w naszym mieście mówią dobrze o tej firmie, ponieważ wielu z nas ma gotówkę i odnosi sukcesy.
Norbert

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych