Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Robimy remont. Kredyt czy pożyczka? :: zobacz komentowany artykuł

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 19:31:32

Nie wiem o co biega z tymi komentarzami, ale jeśli chce się zrobić remont to wystarczy pożyczka. I tyle. W sumie kredyt na sam remont to ciężko jest dostać...

#22 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 08:09:56

Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast (adribay0008@gmail.com)

#23 ~Thompson gary~

~Thompson gary~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:59:14

Witaj!
Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym trudności finansowe, osobom starającym się spłacać rachunki szkolne, próbującym kupić samochód lub założyć własną firmę, wykonawców i agencje rządowe. Więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com
Zarządzanie.
Skontaktuj się z kredytem Speedy teraz !!!

#24 Gustav2

Gustav2

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 16 maj 2019 - 19:54:16

Jeśli macie szanse na otrzymanie kredytu, to nie ma nad czym myśleć.

#25 ~Linda Sweeney~

~Linda Sweeney~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:44:01

Jestem Tia Bond z Polski. Udało mi się uzyskać pożyczkę od tej firmy należącej do pana Daniela Silvy po tym, jak przeczytałem kilka istotnych informacji na temat ich programów kredytowych online, a następnie zdecydowałem się z nimi skontaktować i otrzymałem 2 000 000,00 PLN bez marnowania czasu. Czy odmówiono Ci pożyczki z Twojego banku lub innej organizacji, a następnie doradzę skontaktowanie się z Panem Danielem, e-mail: danielsilva59491@gmail.com], jeśli potrzebujesz pożyczek, takich jak: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe lub nasz numer telefonu: +1 (516) 350-5832.

#26 Karol332

Karol332

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 07:53:07

Sam ostatnio robiłem remont domu i po remoncie wynająłem usługę firmy https://www.monikaki...tyl-rustykalny/ do aranżacji wnętrza.Muszę przyznać że usługa przez tą firmę była wykonana bardzo dobrze.

#27 Areczek

Areczek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 15:08:33

Jak potrzeba na remont kwoty do 10 tys. to polecę placówkę Szybka Gotówka, mają bardzo wygodne warunki na pożyczkę, są pożyczki darmowe i zawsze są jakieś promocję i zniżki. Firma godna zaufania

#28 ~mrsrosemary~

~mrsrosemary~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 21:11:12

Cześć Widzowie na tej stronie nazywam się Mary styczeń. Mieszkam w USA, chcę użyć tego medium, aby ostrzec wszystkich osób ubiegających się o pożyczkę, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie jest tak wielu oszustów. Kilka miesięcy temu byłem w trudnej sytuacji finansowej, a ze względu na moją desperację zostałem oszukany przez kilku pożyczkodawców internetowych. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo rzetelnego pożyczkodawcy, pani Rose Mary, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 50 000 USD w ciągu 48 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, po prostu skontaktuj się z nią teraz na adres e-mail podany poniżej (mrsrosemary002@outlook.com) Korzystam z tego medium, aby ostrzec wszystkich osób ubiegających się o pożyczkę z powodu piekła, które przeszedłem w rękach tych fałszywych pożyczkodawców Dziękuję Ci.

#29 ~Pani Elżbieta~

~Pani Elżbieta~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 13:28:51

Pozdrowienia..
Skontaktuj się z nami w sprawie bezpiecznej i niezabezpieczonej pożyczki o oprocentowaniu 3% za pośrednictwem (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)
………………………………….
Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku, czy twój bank odmawia udzielenia ci pożyczki na Boże Narodzenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, potrzebujesz pożyczki. Jestem Pani Elizabeth, właścicielka firmy pożyczkowej. Oferujemy bezpieczne pożyczki o oprocentowaniu 3%.

* Czy masz problemy finansowe?
* Czy poszukujesz środków na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli masz którykolwiek z powyższych problemów, możemy Ci pomóc, ale chcę, abyś zrozumiał, że udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 3%.

* Pożycz wszystko do kwoty 95 000 000 USD.
* Wybierz od 1 do 30 lat do spłaty.
* Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.
* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)

Obiecujemy 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki. Nie ma kontroli bezpieczeństwa ani kontroli kredytowej

pozdrowienia
Pani Elżbieta

#30 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 01:38:45

Cześć Moi ludzie to Norbert, czy jesteś w kryzysie finansowym? ponieważ w moim kraju jest teraz kryzys finansowy, właśnie dostałem kwotę pożyczki w wysokości 90 000 USD od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której złożyłem wniosek o kwotę pożyczki, a moja pożyczka została zatwierdzona i wysłana na moje konto bankowe w ciągu 2 godzin, ponieważ dokonano szybka i ekspresowa pożyczka od dziś i jestem szczęśliwym człowiekiem, ponieważ teraz wyczyściłem wszystkie rachunki i proszę o kontakt z CEO poniżej e-mail mrsstellareneloanfirm1@gmail.com, lub też o kontakt z Whatsapp +971586972460 i czekam na przesłuchanie dzisiaj ponieważ są prawdziwymi i prawowitymi 100%, a wszyscy w naszym mieście mówią dobrze o tej firmie, ponieważ wielu z nas ma gotówkę i odnosi sukcesy.
Norbert

#31 ~MARY MASON~

~MARY MASON~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 11:25:39

Pożyczka Sky Wealth Firma, udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 0f 3%.

Dzień dobry panu / mamie.

Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu w celu ustalenia kwoty pożyczki wynoszącej od 100 milionów rezerw na pożyczki w wysokości 1000 euro na rozwój biznesu: przewaga konkurencyjna / ekspansja biznesowa.

(Numer Whatsapp: +79652625435)

Oferujemy różne pożyczki

* Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczka konsolidacyjna

Brak opłat z góry

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy. Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij do nas e-mail już dziś

skywealthloanfirm@gmail.com

Pani Mary Mason.

#32 ~Margaretha Asmara~

~Margaretha Asmara~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 18:39:35

Testifier: Margaretha Asmara
z Ambon w Indonezji
Pożyczka A: 40 000 USD
KONTO BCA
margarethaasmaran@gmail.com
Mój Whatsap: +6285964126496

Mam na imię ny. Margaretha Asmara, z Desa Sungai Bulan RT014 / RW08 Sungai Raya Sungai Bulan, Ambon w Indonezji, jestem pobożnym muzułmaninem, chcę użyć mediów, aby przypomnieć wszystkim, aby szukali pożyczek, aby byli ostrożni z oszustami, ponieważ byli wszędzie.

W zeszłym miesiącu poniosłem straty finansowe, a ze względu na moją potrzebę kapitału podwyższonego ryzyka, rozpaczy i ubóstwa oszukały mnie fałszywe pożyczki online. Nie poddałem się, a mój przyjaciel Zulaikha Yugesh wysłał e-mail zulaikhayugesh@gmail.com i Elok Cahyono z e-mailem elokycahyono@gmail.com, który powiedział mi, jak zobaczyli online zeznanie o prawdziwej firmie pożyczkowej RIKA ANDERSON i skierował mnie do wierzyciela o imieniu Pani RIKA ANDERSON FIRMA KREDYTOWA, która pożyczyła mi pożyczkę w wysokości 40 000 $ w ciągu 2 godzin po tym, jak firma pożyczkowa poprosiła mnie o dane i ktp foto i bezzwłocznie. .

Po 2 godzinach potwierdziłem to z mojego rachunku bankowego BCA, a funkcjonariusz potwierdził moją pożyczkę w ciągu. 2 godziny po rejestracji.
Zachęcam innych obywateli, którzy potrzebują pożyczki, aby się zarejestrować i skontaktować się z panią Rika Anderson za pośrednictwem poczty elektronicznej:

FIRMA KREDYTOWA RIKA ANDERSON
email: rikaandersonloancompany@gmail.com
WA: +19147057484

#33 ~Margaretha Asmara~

~Margaretha Asmara~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 18:40:21

Testifier: Margaretha Asmara
z Ambon w Indonezji
Pożyczka A: 40 000 USD
KONTO BCA
margarethaasmaran@gmail.com
Mój Whatsap: +6285964126496

Mam na imię ny. Margaretha Asmara, z Desa Sungai Bulan RT014 / RW08 Sungai Raya Sungai Bulan, Ambon w Indonezji, jestem pobożnym muzułmaninem, chcę użyć mediów, aby przypomnieć wszystkim, aby szukali pożyczek, aby byli ostrożni z oszustami, ponieważ byli wszędzie.

W zeszłym miesiącu poniosłem straty finansowe, a ze względu na moją potrzebę kapitału podwyższonego ryzyka, rozpaczy i ubóstwa oszukały mnie fałszywe pożyczki online. Nie poddałem się, a mój przyjaciel Zulaikha Yugesh wysłał e-mail zulaikhayugesh@gmail.com i Elok Cahyono z e-mailem elokycahyono@gmail.com, który powiedział mi, jak zobaczyli online zeznanie o prawdziwej firmie pożyczkowej RIKA ANDERSON i skierował mnie do wierzyciela o imieniu Pani RIKA ANDERSON FIRMA KREDYTOWA, która pożyczyła mi pożyczkę w wysokości 40 000 $ w ciągu 2 godzin po tym, jak firma pożyczkowa poprosiła mnie o dane i ktp foto i bezzwłocznie. .

Po 2 godzinach potwierdziłem to z mojego rachunku bankowego BCA, a funkcjonariusz potwierdził moją pożyczkę w ciągu. 2 godziny po rejestracji.
Zachęcam innych obywateli, którzy potrzebują pożyczki, aby się zarejestrować i skontaktować się z panią Rika Anderson za pośrednictwem poczty elektronicznej:

FIRMA KREDYTOWA RIKA ANDERSON
email: rikaandersonloancompany@gmail.com
WA: +19147057484

#34 ~Pożyczka z ANNA CHROMA~

~Pożyczka z ANNA CHROMA~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 17:22:22

Cześć przyjaciele
Nazywam się TERESA ZAJAK
Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu
Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA
I nie będziesz rozczarowany
To tylko sugestia
Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl
dzięki temu wspaniałemu człowiekowi
Aby uzyskać więcej informacji
Odpowiedz mi krótką wiadomością
Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą
annachroma1949@gmail.com
skontaktuj się z moim adresem e-mail:
teresazajac133@gmail.com
Autorzy ANNA CHROMA
Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów
Potwierdzam to
Jeśli nie potrzebujesz pożyczki
Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół

dziękuję

#35 ~Uzyskanie kredytu w mniej~

~Uzyskanie kredytu w mniej~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 17:23:38

W tym roku obchodze 35-lecie stazu w banku. Ostatnio, kiedy potrzebowalem wykupu kredytu, zapoznalem sie z dokumentacja handlowa dostepna w banku, który mnie zatrudnia, i znalazlem odpowiedz na moja potrzebe. Ku mojemu zaskoczeniu moja prosba zostala odrzucona! Ale nie mozemy przeciwstawic sie odmowie menedzera agencji ... Wiec postanowilem wejsc do sieci, szukajac pozyczkodawcy finansowego z banków!
Wiec przyjaciel doradzil mi kobiete o imieniu ANNA CHROMA.
Dla wszystkich twoich potrzeb kredytowych,
skontaktuj sie z ta wspaniala dama, a nie rozczarujesz sie.
e-mailem: annachroma1949@gmail.com
Dziekuje za wysluchanie

#36 ~Zaufaj polskiemu wymiarowi~

~Zaufaj polskiemu wymiarowi~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 17:26:34

czesc
Na skraju otchlani, kilkakrotnie oszukany, stracilem wszelka nadzieje, poniewaz chcialem pozyczki w wysokosci 50 000 zlotych. Ale slyszalem o pani ANNA CHROMA
Na poczatku bylem troche podejrzliwy, ale po róznych bezpiecznych procedurach dla nas obu, w koncu otrzymalem wniosek o pozyczke na moim koncie w ciagu 24 godzin.
Zawsze bede wdzieczny tej kobiecie serca.
To Bóg postawil to na mojej drodze.
Jesli przypadkiem potrzebujesz powaznego kredytu, nie martw sie juz, skontaktuj sie z ANNA CHROMA, a bedziesz mial calkowita satysfakcje.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
UWAGA:
Jesli nie jestes szczery ani szczery, powstrzymaj sie od glosu.
dziekuje

#37 ~SUSAN BENSON~

~SUSAN BENSON~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 11:08:32

Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na dowolny cel? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej.

Powód, dla którego powinieneś skontaktować się z Sunshine Financial Group;
- Aplikuj w dowolnym miejscu i czasie w zaciszu własnego domu
- Odbierz gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Możesz pożyczyć do 20 milionów
- Subsydiowana stopa procentowa 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
- I wiele innych korzyści

Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ firma ta pomogła wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz do Sunshine Financial Group, aplikujesz do zaufanej firmy, która dba o twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Kontakt WhatsApp: +447903159998

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:09:34

Witam kobiety i szanowani mężczyźni

Potrzebujesz pilnej pożyczki?

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, projekt, zakup domu lub pojazdu?

Czy potrzebujesz pożyczki na pokrycie zobowiązań lub rachunków?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, skontaktuj się z nami teraz, wysyłając wiadomość e-mail na adres @ sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com, aby uzyskać szybki kredyt.

Sterling Finance Group to ogólnoświatowe stowarzyszenie zajmujące się udzielaniem szybkich, zabezpieczonych i niezabezpieczonych kredytów pieniężnych osobom i organizacjom z przeznaczeniem 2% na opłaty kredytowe. Pomogliśmy wielu osobom i stowarzyszeniom, które zmagają się z wyzwaniami pieniężnymi na dużą skalę. Przedstawiając nam aplikację, przedstawiasz ją organizacji, która myśli o twoich potrzebach związanych z pieniędzmi. Zajmiemy się tobą przez całą procedurę. NASZA USŁUGA POŻYCZKI ZAWIERA; * POŻYCZKA OSOBISTA * POŻYCZKA BIZNESOWA * POŻYCZKA HIPOTECZNA Oferujemy pożyczkę od zakresu podstawowego od 1000 USD do limitu 10 mln USD oraz na okres od 1 do 30 lat w celu zwrotu zaliczki zarówno zabezpieczonej, jak i niezabezpieczonej.

Naszym celem jest prawdopodobnie zapewnienie zdumiewająco sprawnych administracji budżetowych. Staraj się nie trzymać swoich problemów budżetowych dla siebie, aby nie być asem zobowiązań ani presji monetarnej, dlatego powinieneś szybko skontaktować się z nami, aby zająć się problemami związanymi z pieniędzmi. Będzie to dla nas niezwykła satysfakcja, gdy będziesz stabilny finansowo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty kredytowej, jeśli nie będzie to zbyt wielkim problemem, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila poniżej.
E-mail: sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com

szczerze
Gerald i Megan
Sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com

#39 ~Mr Rodriguez Alejandro~

~Mr Rodriguez Alejandro~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:12:04

ZWERYFIKOWANA OFERTA KREDYTOWA
Czy potrzebujesz PILNEJ pożyczki, aby wesprzeć swój biznes lub z jakiegoś powodu? Jesteśmy bankami potwierdzonych, realnych i światowych kredytów. Oferujemy pożyczki firmom komercyjnym, organizacjom i osobom prywatnym przy umiarkowanej opłacie pożyczki w wysokości 2%. Bardzo dobrze może to być zaliczka na krótki lub długi dystans lub niezależnie od tego, czy masz słaby kredyt. Przetworzymy twoją pożyczkę, kiedy otrzymamy twoje zaproszenie. Jesteśmy niezależnym zakładem monetarnym. Przez lata zyskaliśmy znakomitą sławę, udzielając kilku rodzajów pożyczek ogromnej liczbie naszych klientów. Oferujemy zweryfikowany kredyt

Administracje dowolnej kwoty dla rezydentów i nie-tubylców, oferujemy proste pożyczki indywidualne, pożyczki biznesowe / biznesowe, pożyczki samochodowe, leasing / finansowanie sprzętu, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, pożyczki bożonarodzeniowe itd. Dla wszystkich tubylców i nierezydentów z szczęśliwą lub niefortunną historią kredytową.
Napisz do nas na RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

Napisz do nas dzisiaj, a będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś

Witamy!!!

szczerze
Rodriguez Alejandro
RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

#40 Kozakowicz

Kozakowicz

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 15 grudzień 2019 - 11:19:29

a nie lepiej zarobić, odłożyć i z tego opłacić, zamiast pakować się w zobowiazania kredytowe?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych