Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

robie ogrzewanie

orzewanie gazowe instalacja gazowa ogrzewanie instalacja hurtownia

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marian654~

~marian654~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 09:58:01

Robimy ogrzewanie gazowe i niestety trochę nasza poprzednia hurtownia zaczyna nawalać. Terminów nie trzymają, jest coraz gorzej z dostępnością, czasem na głupie pakuły trzeba czekać jak na jakąś trudno dostępną kolekcję dzieł sztuki...

#2 ~heniejkk34~

~heniejkk34~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 19:03:03

Na pewno Swatt ma taką armaturę na dobrym poziomie. Na stronie swatt.pl jest lista części które mają na stanie. Hurtownię znam już drugi rok i nie narzekam na nich. Do tej pory każde zamówienie było skompletowane, docierało na czas tak jak było to wcześniej mówione. Musiałem robić ze dwa razy wymiankę na nieco inne warianty produktów i z tym też nie robili żadnych problemów.

#3 ~Margaret~

~Margaret~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 20:55:19

Zastanawiałam się nad ogrzewaniem gazowym lecz postawiłam jednak na ogrzewanie elektryczne. Wykonanie instalacji powierzyłam Eco Partner, firmie z Rokietnicy, która jest nie tylko wykonawcą ale i producentem paneli grzewczych. Solidna firma i wysoka jakość wykorzystanych produktów, jak i możliwość wykonania paneli pod indywidualny wymiar to ich główne cechy. Ogrzewanie działa znakomicie, a panele idealnie wpasowały się we wnętrze domu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:18:15

gazowe jest spoko. ja polecam firme itgas.pl/pl/nasza-firma/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: orzewanie gazowe, instalacja gazowa, ogrzewanie, instalacja, hurtownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych