Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Cichy wielbiciel~

~Cichy wielbiciel~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 20:51:01

jaki on przystojny.... :wub: też tam głosowałem tylko o innej porze.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:18:27

Rydzyk

Kaczyński

Macierewicz

Ziobro

Kamiński

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 21:32:54

Ja też głosowałem - czy GP napisze o tym ???

#4 ~prawa ręka Boga~

~prawa ręka Boga~
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 23:17:51

dlaczego GP promuje tego lewaka zamiast skupić się na czymś ważniejszym (np. o tym, że ukradli z gabinmetu pana lewaka Godło Polski)?

za kilka tygodni będziecie pisać o tym w jakiej pozycji panu prezydentowi wkłąda jego facet do odbytu różne rzeczy? jakie?

Czekam na kolejne "bardzo interesujące" artykuły. Trzymajcie tak dalej. Pro-lewicowa "niezależna" gazeto. Jesteście spoko.

#5 ~Debil~

~Debil~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 02:46:18

A ten obok, to jego żona ?

#6 ~krw~

~krw~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 07:48:04

no i w drugiej turze będzie problem- czy wybrać osobę, za którą stoi osoba, która najchętniej rozpętałaby wojne z rosją albo drugiego..... tragedia

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 13:26:36

dlaczego GP promuje tego lewaka zamiast skupić się na czymś ważniejszym (np. o tym, że ukradli z gabinmetu pana lewaka Godło Polski)?

za kilka tygodni będziecie pisać o tym w jakiej pozycji panu prezydentowi wkłąda jego facet do odbytu różne rzeczy? jakie?

Czekam na kolejne "bardzo interesujące" artykuły. Trzymajcie tak dalej. Pro-lewicowa "niezależna" gazeto. Jesteście spoko.

Jesteś prostakiem ;) w dodatku sfrustrowanym

#8 ~DARIA~

~DARIA~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 11:19:21

Czekam na kolejne "bardzo interesujące" artykuły. Trzymajcie tak dalej. Pro-lewicowa "niezależna" gazeto. JZAMKNIJ GEBE PISIORZE >A OD BIEDRONIA SIE ODCZEP ZA GLUPI JESTES ZEBY Z TOBA DYSKUTOWAC SMIECIU.esteście spoko.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 11:24:58

jaki on przystojny.... :wub: też tam głosowałem tylko o innej porze.

Też go kocham  i bedę robił wszystko, aby został prezydentem Polski zamiast Dudy.

Andrzej Hadacz (troll i prowokator spod krzyża )

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych