Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:45:08

Miasto tonie w długach a Straż miejska wtej sytuacji jest nie potrzebna .To jwst tylko potrzymowane na potrzeby kampani wyborczych i dublowanie obowiązków Policji .

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:45:52

Miasto tonie w długach a Straż miejska wtej sytuacji jest nie potrzebna .To jwst tylko potrzymowane na potrzeby kampani wyborczych i dublowanie obowiązków Policji .

#3 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:56:29

Niestety przegrał nasz prezydent wszystko a zawdzięcza to bezsensownej straży miejskiej

#4 ~Klaudek~

~Klaudek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:57:57

Straż w mieście ze szkołą policji nonsens

#5 ~Radzio~

~Radzio~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:59:13

A właśnie pójdę do straży bo tam nie trzeba nic robić a kasa jest

#6 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:00:31

Czy dziewczyny nają szanse bo szukam pracy

#7 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:00:58

Czy dziewczyny nają szanse bo szukam pracy

#8 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:02:28

Jest tam coś takiego nie dziewczyna ni chłopak dwa w jednym

#9 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:02:54

Jest tam coś takiego nie dziewczyna ni chłopak dwa w jednym

#10 ~słupski~

~słupski~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:11:24

proszę wycofać z obowiązków ścigania takich przestępstw jak brak identyfikatorów w pojazdach jak będę odwiedzał rodzinę lub przyjaciół w innej części miasta  i zaparkuję na ogólnodostępnym parkingu to dlaczego mam się czuć przesępcą , jak skończę gościnę to odjadę czas skończyć z tą miejską patologią w Słupsku

powstające zbiorowiska odpadów zielonych zmieszanych z wielkogabarytowymi ul. Witosa - brak reakcji natychmiastowej służb za to odpowiedzialnych proszę tam wysłać SANEPID - też może chyba skuteczniej ścigać za zagrożenia epidemiologiczne / wylęgarnia szczurów,owadów i insektów /

#11 ~Dolores~

~Dolores~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:14:23

Robert jak ci sie widza czarne pały straznikow?

#12 ~Spurrillen LANE~

~Spurrillen LANE~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:16:58

coś pisałem na temat WY to zablokowaliście

zlikwidować identyfikatory miejskie SM będzie do zadań porządkowych

jak 

bałagany przy śmietnikach miejskich

np. na ulicy Witosa

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:49:00

BRAWO POPIERAM W 100%

proszę wycofać z obowiązków ścigania takich przestępstw jak brak identyfikatorów w pojazdach jak będę odwiedzał rodzinę lub przyjaciół w innej części miasta i zaparkuję na ogólnodostępnym parkingu to dlaczego mam się czuć przesępcą , jak skończę gościnę to odjadę czas skończyć z tą miejską patologią w Słupsku
powstające zbiorowiska odpadów zielonych zmieszanych z wielkogabarytowymi ul. Witosa - brak reakcji natychmiastowej służb za to odpowiedzialnych proszę tam wysłać SANEPID - też może chyba skuteczniej ścigać za zagrożenia epidemiologiczne / wylęgarnia szczurów,owadów i insektów /

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:58:36

A w programie 4 lata temu mówił o likwidacji SM. Widać że teraz liczy się każdy głos. Jaki ten Pedzio jest fałszywy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 13:06:14

poziom intelektualny i wyszkolenia w kontakcie z obywatelem, w porównaniu np. z policją, w Słupsku jest jak porównanie uczeń szkoła normalna, a uczeń szkoła specjalna, niestety, 

więc jak szanować służbę która ma niedouczonych delikatnie mówiąc funkcjonariuszy, którzy często interweniują w sprawach do których nie mają uprawnień, a myślą że czapka i mundur daje im nieograniczone prawa, 

#16 ~Sm~

~Sm~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 13:11:14

Straz miejska jest potrzebna , ale ty jestes niepotrzebny

#17 ~Marek nn~

~Marek nn~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 13:24:58

Ta straż powinna być rozpędzona na cztery wiatry. Banda niepotrzebnych pasibrzuchów. Przystań dla kolejnych byłych komendantów policji. Mało w mieście policji ?Ta też się sprawdzi w potyczkach z przekupkami i słabszymi, czyż nie tak nieroby ze SM?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 13:55:10

Mieszkam od wielu lat poza Słupskiem. Wróciłem na półtora roku. Przez ten czas straż miejska próbowała mi wlepić dwa mandaty. Nie przyjąłem oczywiście. Pierwsza sprawa w sądzie zakończyła się umorzeniem postępowania z uwagi na brak znamion czynu zabronionego, a w drugiej zostałem uniewinniony przez sąd.

Banda dеbili, którzy próbują wykorzystać niewiedzę i strach obywateli, żeby zarobić trochę kasy. Co najmniej połowa ich mandatów to naciąganie ludzi.

#19 ~Pisiu~

~Pisiu~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 16:16:00

proszę wycofać z obowiązków ścigania takich przestępstw jak brak identyfikatorów w pojazdach jak będę odwiedzał rodzinę lub przyjaciół w innej części miasta i zaparkuję na ogólnodostępnym parkingu to dlaczego mam się czuć przesępcą , jak skończę gościnę to odjadę czas skończyć z tą miejską patologią w Słupsku

jeżeli wspólnota mieszkaniowa wybudowała ze swoich środków parking i opłaca jego utrzymanie to ma niepodlegające dyskusji prawo do wydania identyfikatorów swoim mieszkańcom ponoszącym koszty utrzymania

#20 ~Kobyłka~

~Kobyłka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 16:17:31

Robert jak ci sie widza czarne pały straznikow?

pytasz bo używasz w kolorze białym

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych