Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 21:06:52

"Głosowi" gratuluję prostackiej propagandy, zarówno w kwestii tytułu artykułu, jak i samego "sondażu". Szara masa ma zakodować, że nie ma co kombinować, skoro wygrana p. Biedronia jest pewna, szkoda głosów na inne osoby. Może ktoś poda parametry sondażu, kiedy, gdzie, na jakiej próbie, itp., itd. Swoją droga warto pamiętać, że „Dobra Opinia”,w 2015 r.  przeprowadziła sondaż dla „Polska the Times” nt. wyborów prezydenckich(błąd – 25,2 pkt proc.).

w samo sedno !!

#42 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 21:11:57

Nie jestem mieszkańcem Słupska ale zastanawiam się, jak jeszcze musi się to miasto obsunąć, aby słupszczanie oprzytomnieli.Następna kadencja "turysty" i ubędzie kolejnych 10 tysięcy obywateli...

#43 ~Kolega kolegi~

~Kolega kolegi~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 21:20:12

a gdzie Muller?

#44 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 21:46:37

Kochana Redakcjo, dajcie sobie spokój z takim sondażem. Poczekajmy na resztę realnych kandydatów.  

a gdzie Muller?

No właśnie gdzie? A jest to najgroźniejszy rywal dla RB, jak wesprze go mocno rząd i czołowi politycy PiS, to druga tura w Słupsku jest bardzo prawdopodobna, a w niej wszytko jest możliwe. 

#45 ~Rater~

~Rater~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 22:06:47

Nam potrzeba dobrego samorządowca a nie turysty-lewaka.

Robcio mógł być zbawieniem dla Słupska ale wszystko zepsuł lansując lewactwo i chore idee multikulti.

Po 4 latach stagnacji widać, że Robcio to bardzo słaby zarządca miasta.

Gdyby nie charyzmatyczna Danilecka i pracowity jak mrówka Biernacki moglibyśmy już odtrąbić największą plajtę w dziejach miasta.

Robcio wracaj do swoich ziomali.

#46 ~kamień~

~kamień~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 22:16:25

Kujawski po raz 6 przecież on jest nie wybieralny i gra razem ze swoją koleżanką Danielecką. To nie macie w pisie nikogo innego

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 22:30:13

Wole zaglosowac na kononowicza niz na robcia.

#48 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 22:32:49

Brawo Robert! Jesteś bezkonkurencyjny! Tak trzymaj!

Masz głosy mój, mojej rodziny i przyjaciół!

Bądź z nami przez kolejną kadencję!!

#49 ~Kulson~

~Kulson~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 22:36:26

Smutno popatrzeć na żałosne wypociny zrzęd, malkontentów, nieudaczników i zwykłych starych pierdół którym nigdy nic się nie podobało i nigdy się nie spodoba!

#50 ~Zadowolony~

~Zadowolony~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 00:15:04

Biedroń nawet nie jest złym prezydentem, i generalnie jestem zadowolony. Poprzedni rządzący pozostawili mu wielki syf do sprzątania, i myślę, że ocenianie Biedronia, że coś robi za wolno itd. nie ma sensu, bo gdyby nie miał tego burdelu do ogarnięcia, wszystko by naturalnie szło sprawniej - a c śmieszne w mieście dzieje się 3x więcej niż za poprzedniej władzy. Naprawdę nie mam ochoty mieć propagandy w TVP jak i tutaj w mieście, fanatyków z zaślepkami na oczach jak jebniętej szczypińskiej czy pawłowicz, macierewiczów i misiewiczów, czy jakowiczów, lub mafiozów z po, taki prezydent jest ok, nie chcę ani pisu ani po. Biedroń ma mój głos, a niech ma. 

#51 ~KISS_NL~

~KISS_NL~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 00:24:14

Poczekajmy do wyborów a życie zweryfikuje słupskiego Nikodema Dyzmę !!! :D :DOn tymi wyjazdami tylko podkreśla ze ma nas w ...głębokim poważaniu

W du***, byłeś gówno widziałeś, to i żal ściska że Robert podróżuje

#52 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 06:52:21

W du***, byłeś gówno widziałeś, to i żal ściska że Robert podróżuje

zagladałes,wymacales,poczules czy smakowales  iż wiesz ze w odbycie jest stolec ....

#53 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 06:55:22

Wolne żarty Gimbusów. W czym Biedroń przysłużył się naszemu miastu? Proszę tylko 3 przykłady.

#54 ~Jerry Słodziak~

~Jerry Słodziak~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:01:58

Wolne żarty Gimbusów. W czym Biedroń przysłużył się naszemu miastu? Proszę tylko 3 przykłady.

1. Swiatelka na Sienkiewicza 2. Murale 3. Napis na Wojska Polskiego

#55 ~Robert vs Robert~

~Robert vs Robert~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:02:36

Lepszy gej Biedroń, niż masturbant Kujawski.

#56 ~Hy hy~

~Hy hy~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:06:04

Lepszy gej Biedroń, niż masturbant Kujawski.

akurat Kujawski ma zone i dziecko oraz jest 100 razy bardziej pracowity od biedrona

#57 ~GryfKS~

~GryfKS~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:10:07

a gdzie Muller?

A kto to w ogole jest? Nigdy nie slyszalem, nie znam typa, a na afisze go wypychaja?!

#58 ~I tak dalej I tak dalej...~

~I tak dalej I tak dalej...~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:15:35

akurat Kujawski ma zone i dziecko oraz jest 100 razy bardziej pracowity od biedrona

A jarosław ma kota, a jolanta ma pchły!
Ty i siła twoich argunentów :P

#59 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:41:00

biedroń porażka słupska

#60 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:42:30

Lepszy gej Biedroń, niż masturbant Kujwł