Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~RAMZES12~

~RAMZES12~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 17:43:20

ZAKŁAMANY SĄDAŻ

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 17:49:29

Serio? Kujawski i Konwiński? Wiecznie przegrani? Nic dziwnego, że taki wynik Biedronia.
PO niech wreszcie podpromuje Chrzanowską, a PiS Mullera. Inaczej Biedroń nadal będzie lansował się na wycieczkach zamiast pracować dla miasta.

#3 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 17:49:52

Poczekajmy do wyborów a życie zweryfikuje słupskiego Nikodema Dyzmę !!! :D :DOn tymi wyjazdami tylko podkreśla ze ma nas w ...głębokim poważaniu

#4 ~Jarpe~

~Jarpe~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 17:52:04

chyba sondaż ...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 18:11:43

Już na samą myśl o nim (przepraszam,musiałem żura puścić)...śliczną ma żonkę/partnera.Kobieta z klasą.Szczupła,zawsze w szpileczkach,ubrana z gustem (i ta spódniczka z delikatnym rozporkiem),zadbane włosy itp.A nie jakiś "pichorek" w rurkach i wydepilowany jak niemowlę.Czuję obrzydzenie do tego typu ludzi.Przestawiony genetycznie (mężczyzna ?).Można takiego człowieka nazwać mężczyzną ?.Kuźwa.Jakich czasów się doczekałem na tym łez padole...lesby,geje,pedofile,bisexy,nekrofile itp.Nienormalność na każdym kroku naszego życia.Z tym trzeba walczyć jak A.H.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 18:16:22

Już na samą myśl o nim (przepraszam,musiałem żura puścić)...śliczną ma żonkę/partnera.Kobieta z klasą.Szczupła,zawsze w szpileczkach,ubrana z gustem (i ta spódniczka z delikatnym rozporkiem),zadbane włosy itp.A nie jakiś "pichorek" w rurkach i wydepilowany jak niemowlę.Czuję obrzydzenie do tego typu ludzi.Przestawiony genetycznie (mężczyzna ?).Można takiego człowieka nazwać mężczyzną ?.Kuźwa.Jakich czasów się doczekałem na tym łez padole...lesby,geje,pedofile,bisexy,nekrofile itp.Nienormalność na każdym kroku naszego życia.Z tym trzeba walczyć jak A.H.

AH...co będę więcej gadać.Z tymi "gwiazdkami" to też miał rację."Koka kola" zawsze na topie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 18:24:24

Oczywiste jest, że Biedroń wygra. Pisałem to na forum nie raz. Internetowi pieniacze tego nie zmienią :)

#8 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 18:40:51

Brawo Kujawski. Widać ogrom roboty. Brawo jeszcze raz brawo.

#9 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 18:41:04

#10 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 18:59:30

Dodajcie inna osoba ! by można było głosować na kogoś innego !

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:01:42

Powinniśmy też pogratulować poseł J. Szczypińskiej i jej aktywności od 14 lat - od kiedy jest posłem. To pewnie dzięki jej pracy kandydat PiS ma aż 9,5% poparcia w Słupsku przy ogólnopolskim poparciu na poziomie 40%.
Brawo!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:05:18

Oczywiste jest, że Biedroń wygra. Pisałem to na forum nie raz. Internetowi pieniacze tego nie zmienią :)

Biedroń zawsze wygrywa jak Wałęsa w totolotka.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:09:16

Powinniśmy też pogratulować poseł J. Szczypińskiej i jej aktywności od 14 lat - od kiedy jest posłem. To pewnie dzięki jej pracy kandydat PiS ma aż 9,5% poparcia w Słupsku przy ogólnopolskim poparciu na poziomie 40%.
Brawo!

Szczypińska i Konwiński to najwięksi blockersi.Te dwie kreatury nie pozwolą młodym,mądrym ludziom kandydować.

#14 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:09:54

Przecież oprócz Biedronia to w tym mieście są tylko sami emeryci !!!

#15 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:19:31

Dobrze, że w Słupsku głosują ludzie, a nie internetowe trolle! Pozdrawiam Słupszczan

#16 ~71latek~

~71latek~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:22:02

to czeka nas tragedia

#17 ~Bezpartyjny~

~Bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:23:25

"Głosowi" gratuluję prostackiej propagandy, zarówno w kwestii tytułu artykułu, jak i samego "sondażu". Szara masa ma zakodować, że nie ma co kombinować, skoro wygrana p. Biedronia jest pewna, szkoda głosów na inne osoby. Może ktoś poda parametry sondażu, kiedy, gdzie, na jakiej próbie, itp., itd. Swoją droga warto pamiętać, że „Dobra Opinia”,w 2015 r.  przeprowadziła sondaż dla „Polska the Times” nt. wyborów prezydenckich(błąd – 25,2 pkt proc.).

#18 ~JeZus~

~JeZus~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:24:34

Boże dla czego to miasto tak doświadczasz nieudacznikami ??

#19 ~Generał~

~Generał~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:24:42

Bardziej zmanipulowanego sondażu jeszcze nie widziałem, to po pierwsze, po drugie sondaż został zapewne przeprowadzony wśród pracowników ratusza i spółek samorządowych w obecności kandydata. Nie jest przecież możliwe aby nieudacznik i dyletant, zwolennik rozmieszczenia w Słupsku kalifatu imigromutantów, spędzający większość swojego czasu w studiach telewizyjnych 5 kolumny i gazety wybiórczej.

Wszystkie te i inne okoliczności sprawiają że wybór na rzeczonego osobnika na stanowisko włodarza miasta jest :

CAŁKOWICIE NIEMOŻLIWE !!!

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:37:41

Bardziej zmanipulowanego sondażu jeszcze nie widziałem, to po pierwsze, po drugie sondaż został zapewne przeprowadzony wśród pracowników ratusza i spółek samorządowych w obecności kandydata. Nie jest przecież możliwe aby nieudacznik i dyletant, zwolennik rozmieszczenia w Słupsku kalifatu imigromutantów, spędzający większość swojego czasu w studiach telewizyjnych 5 kolumny i gazety wybiórczej.

Wszystkie te i inne okoliczności sprawiają że wybór na rzeczonego osobnika na stanowisko włodarza miasta jest :

CAŁKOWICIE NIEMOŻLIWE !!!

Dobre - "zimny" prysznic wskazany.

Po wyborach skończy się too.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: WYBORY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych