Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:49:55

Durniu ! Lem nie byl Polakiem, tylko zydem ze Lwowa.

To prawda, ale skad duren ma o tym wiedziec. :)
Tak czy inaczej fakt jest faktem, ze Staszek byl znakomitym pisarzem. :)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

tu przykład kolejnych dwóch idiotów potwierdzający słowa Lema.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 20:55:21

Durniu ! Lem nie byl Polakiem, tylko zydem ze Lwowa.

To prawda, ale skad duren ma o tym wiedziec. :)
Tak czy inaczej fakt jest faktem, ze Staszek byl znakomitym pisarzem. :)

#83 ~Korneliusz~

~Korneliusz~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 20:56:03

jakies konkrety, czy jak zwykle ogolniki i banialuki? Słupsk za Kobyły był odrestaurowany, ulice nie miały dziur, powstawały nowe ulice. 

A co za Biedronia? Podwyżki opłat i podatków, kiszenie kasy, brak rozliczenia grzechów przeszłości, brak konceptu na rozwój miasta...itd...itp.... można godzinami wymieniać.

Podejrzewam, ze prawdziwe kompetencje prezydenta są baaaardzo słabiutkie... wręcz takie, że na niczym się nie zna - o czym świadczą osoby, które zatrudnia i które rządzą za niego. On jedynie celebruje, istny narcyz.

Czekam na kolejne wybory, które mam nadzieję wygra, podobnie jak na zachodzie, skrajna prawica. Takie partie mają juz mój głos. Lewacy i pseudo prawica nie mają prawa marnotrawić naszych szans w kraju i Europie.

Rozliczy się wtedy takie marnowanie czasu, jakie mamy teraz. Rozliczy się wtedy PO i innych, łamiących prawo i konstytucję. P.S. Brawo Czarna Pantera.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:04:11

Pantera to patologia.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:08:31

Biedroń  pisz list do św. Mikołaja lepiej późno niż w cale.

#86 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 23:12:54

Panie Robercie,

Jako rodzic muszę napisać, że jest mi przykro, że kieruje się Pan tylko dobrem nauczycieli, a nie dzieci. Jednak w pełni to rozumiem, gdyż nie jest Pan rodzicem . Z tego względu uważam też, że lobbuje pan środowisko nauczycielskie, gdyż nie jest Pan uprawniony reprezentować słupskich rodzin, bo nie jest Pan rodzicem. Ale to Pana wybór. Podkreślam, że nie jestem homofobem, ale ja nie wam się w Pana światopogląd i oczekuję tego samego od Pana. Proszę zapytać rodziców co jest leprsze dla dzieci, a nie tylko dbać o posady belfrów. Jako rodzic, który przeszedł dzieci w gimnazjum powiem, że ten system był szkodliwy i niepotrzebny, szczególnie dla dzieci. Sam proces rekrutacji itd. to niepotrzebne stresy, szczególnie w wieku dojrzewania.

Panie Robercie,

W Nowym Roku życzę Panu najlepszego, a w szczególności zrozumienia tych innych, nie LGBT, którzy nie obnoszą się z tym, że są jacy są, ale też mają prawo decydować o sobie i Polsce.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: edukacja, gimnazja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych