Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja LAGUNA w Ustce-Promenada

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:24:09

Witam wszystkich. Wczoraj wybraliśmy się z całą rodzinką do Laguny (tej po lewej stronie) na obiad. Pierwszy dzień w Ustce wybraliśmy ją z racji lokaliacji i pośpiechu no i zapłaciliśmy frycowe. Zamówiłem de volaya, gdyż uważałem, że jest najbardziej bezpieczny w nieznanej restauracji. Otrzymałem de volaya z mielonego mięsa z kurczaka (na pewno nie z piersi, pewnie z udka bo tańsze) po jednym kęsie myślałem, że zwymiotuje, słodkie obrzydlistwo. Zareklamowałem potrawę, że niezgodna z kartą i opisem na co kelner powiedział, że mogłem dopytać. Reklamacji nie uznano. Żona zamówiła pizzę chyba była najgorsza jaką jadłem w życiu, czuć było sam przecier pomidorowy a ciasto tragedia. Nawet gotowa mrożona jest lepsza. Paluszki rybne dla dziecka fatalne nidosmażone, ochydne. OMIJAJCIE TĘ KNAJPĘ Z DALEKA MIMO, ŻE JEST PRZY PROMENADZIE.
P.S. A właścicielkę widziałem jak na śniadanie dla klientów kupuje najtańsze bułki w netto, porażka!!!

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:24:33

Witam wszystkich. Wczoraj wybraliśmy się z całą rodzinką do Laguny (tej po lewej stronie) na obiad. Pierwszy dzień w Ustce wybraliśmy ją z racji lokaliacji i pośpiechu no i zapłaciliśmy frycowe. Zamówiłem de volaya, gdyż uważałem, że jest najbardziej bezpieczny w nieznanej restauracji. Otrzymałem de volaya z mielonego mięsa z kurczaka (na pewno nie z piersi, pewnie z udka bo tańsze) po jednym kęsie myślałem, że zwymiotuje, słodkie obrzydlistwo. Zareklamowałem potrawę, że niezgodna z kartą i opisem na co kelner powiedział, że mogłem dopytać. Reklamacji nie uznano. Żona zamówiła pizzę chyba była najgorsza jaką jadłem w życiu, czuć było sam przecier pomidorowy a ciasto tragedia. Nawet gotowa mrożona jest lepsza. Paluszki rybne dla dziecka fatalne nidosmażone, ochydne. OMIJAJCIE TĘ KNAJPĘ Z DALEKA MIMO, ŻE JEST PRZY PROMENADZIE.
P.S. A właścicielkę widziałem jak na śniadanie dla klientów kupuje najtańsze bułki w netto, porażka!!!

#63 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:11:37

pierwszy dzień w Ustce i właścicielkę w biedronce poznał, haha, ale ściema. Choć nie pałam sympatią do tej całej family Graczyk la Laguna i Delfin, To hejtu też nie toleruję

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:27:22

Po reklamacji podeszła do stolika bo podobno sama gotuje, więc poznałem. Najgorsze jedzenie jakie w życiu mi zaserwowano. Nigdy też nie spokałem się z de volayem z mielongo mięsa z kurczaka.

#65 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 18:16:10

family Graczyk la Laguna i Delfin jest po lewej

#66 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 11:52:39

Witam
Juz sie czuje lepiej i ostrzegam. Wczoraj w Lagunie zjadlem filet z dorsza i wieczorem myslalem ze umre.
Zatrulem sie totalnie. Zona jadla jakiegos schaba i mowi ze calkiem dobry.
Natomiast co do ryby...Zdecydowanie odradzam
pozdro

Świeże ryby można zjeść w Hotelu Lubicz, cenowo wychodzi bardzo opłacalnie, porcje wyglądają bardzo ładnie, i zaspokoją kubki smakowe bardziej wyrafinowanych smakoszy, a dla dzieci też się coś znajdzie !

#67 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:06:33

Świetne jedzenie w Hotelu Lubicz, serio, a nie jakieś podrzędne restauracje z nieświeżym jedzeniem. 

W hotelu Menu jest bardzo bogate i zawsze wszystko swieże , nie jest drogo w sumie , nie slyszaalam zeby ktos narzekal na jedzenie tam, a i do SPA można podskoczyć :D:D

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:08:08

Świetne jedzenie w Hotelu Lubicz, serio, a nie jakieś podrzędne restauracje z nieświeżym jedzeniem. 

W hotelu Menu jest bardzo bogate i zawsze wszystko swieże , nie jest drogo w sumie , nie slyszaalam zeby ktos narzekal na jedzenie tam, a i do SPA można podskoczyć :D:D

DNO !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych