Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja LAGUNA w Ustce-Promenada

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 21:15:20

Rzeczywiscie kelnerki w Laguna porazka nie dosc ze nie daly szcztćcow to jeszcze musilem dwa razy upominac sie, a na koncu dostalem nie ten rachunek co trzeba nie moje zamowienie masakra, co do jedzonka to rewelacja sałatki , krewetki i zupa rybna mistrzostwo , kucharz widac ze wie co robi i profesjonal ale psuja calosc kelnerzy ... turysta z Wrocka

#42 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 09:58:28

Wchodzę do ,, LAGUNY" z córeczką . W pewnym momencie patrzy, patrzy jakaś niezadowolona mówi. Mama tu nie wolno, nie wchodzimy. Tutaj wchodzą tylko ci co mają emeryturę.

#43 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 17:12:25

Laguna to restauracja czy pizzeria? Stołówki nie można nazwać restauracją, a na pizzę proponuję iść do starej Al Dente lub nowej Rucoli na Marynarki Polskiej - mają też świetne hamburgery. 

#44 ~Kapitan Nemo~

~Kapitan Nemo~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 10:25:09

Po wizycie i próbie spożycia czegoś co w ogólnym skrócie można by nazwać rybą (a w zasadzie jej uparowanym cieniem) w rozgotowanej lazanii naszła nas gorzka refleksja o kompletnym braku skrupułów i bezczelnym oszustwie ze strony obsługi i właścicieli które w zasadzie powinno być zakwalifikowane jako wyłudzenie albo zasługiwać na zapłatę fałszywymi pieniędzmi .... i żeby tak Polak Polaka ... fuj

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 17:52:55

Aparat foto w telefonie masz? To wrzucaj zdjęcia.

#46 piterS

piterS

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 21 maj 2016 - 18:31:42

Co prawda to prawda, obsługa zostawia dużo do życzenia natomiast jedzenie rewelacyjne. Miałem okazję spróbować zupy rybnej i kotleta schabowego - wszystko smaczne, estetycznie podane :)

#47 ~Poznań~

~Poznań~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 13:45:31

Może w maju jedzenie było rewelacyjne, ale teraz jest to bezsmakowa produkcja. Gdyby nie miejsce, to właściciel byłby dawno bankrutem. Ceny kosmiczne, a jedzonko słabiutkie. Zdecydowanie nie polecam tej twórczości kulinarnej !

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 18:57:31

Dokładnie jak wyżej - dno.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 19:05:13

Tragedia! Porcje oszukane wagowo chyba o 50%, ceny wysokie i zakręcona obsługa! Halibut z grilla 450g, było go może z 250 i zaparzony chyba w folii, bardziej ryba na parze niż z grilla! NIE POLECAM!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 19:09:53

Tragedia! Porcje oszukane wagowo chyba o 50%, ceny wysokie i zakręcona obsługa! Halibut z grilla 450g, było go może z 250 i zaparzony chyba w folii, bardziej ryba na parze niż z grilla! NIE POLECAM!

to ja były pracownik pisze z zemsty bo mnie wywalili za nieróbstwo

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 19:52:58

LAGUNA USTECKA - Tragedia! Robienie wała z klientów! Pierwszy i ostatni raz! Porcje oszukane wagowo, chyba o 50% mniejsze niż karta podaje, ceny bardzo wysokie i zakręcona obsługa! Dorsz z frytkami i zestawem surówek, dorsz z frytkami i łosoś z ziemniakami, to dla młodej kelnerki 3 zestawy j/w tylko do dwóch pozostałych również dorzucone surówki (zestaw - mix 3 różnych wg karty niby 200g - NA MOJE OKO MAXXXX 100G) Halibut z grilla 450g, było go może z 250g i jeszcze kelnerka próbowała nam wmówić, że na pewno było 450, zaparzony chyba w folii, ryba na parze niż z grilla! NIE POLECAM!

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 19:56:19

Niestety nie, jednodniowy turysta z rodziną na obiedzie! Żałuję, że zdjęć nie zrobiłem, z miłą chęcią bym Tobie udowodnił, że tak było na prawdę!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 21:05:01

Niestety nie, jednodniowy turysta z rodziną na obiedzie! Żałuję, że zdjęć nie zrobiłem, z miłą chęcią bym Tobie udowodnił, że tak było na prawdę!

zaloguj się z fejszbuka, a nie anonimowo piszesz paszkwile

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 21:16:31

Nie będę specjalnie konta tworzył! Jeśli masz jakiś wpływ na to, po prostu spraw, żeby był wilk syty i owca cała. Dla mnie to nie problem wydać ponad 200 pln na obiad dla 5 osób, ale chciałbym wyjść zadowolony..., bo wtedy lubię napisać pozytywa!

#55 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 10:13:25

Byłam w restauracji Laguna Marine tydzień temu, bo wybrałam się

na 3 dni nad morze z dziećmi póki jeszcze trochę więcej jodu można się nawdychać. Dzieci jadły zestawy kurczak multi a ja grillowaną pierś. Jedzenie bardzo nam smakowało. Wystrój wnętrza zawraca na siebie uwagę, bo jest specyficzne z dużą ilością detali, ale nie jest przesadzone. 

#56 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 08:11:40

Byłam w restauracji Laguna Marine tydzień temu, bo wybrałam się

na 3 dni nad morze z dziećmi póki jeszcze trochę więcej jodu można się nawdychać. Dzieci jadły zestawy kurczak multi a ja grillowaną pierś. Jedzenie bardzo nam smakowało. Wystrój wnętrza zawraca na siebie uwagę, bo jest specyficzne z dużą ilością detali, ale nie jest przesadzone. 

My się na majówkę tam wybraliśmy i to co zamówiliśmy było dobre. Porcje były duże. Jadłem dorsza w borowikach ten sos był naprawdę dobry. Myślę, że jeszcze tam wrócę. Dzieci również były zadowolone z pizzy.

#57 ~maya~

~maya~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 17:34:08

Przejrzałam poprzednie komentarze i nie bardzo wiadomo, do której Laguny się odnoszą, bo są tam dwie. Trafiłam do Laguny Marine i co do niej się wypowiem, że mają genialną zupę rybną (podobno przyrządzana przez samą właścicielkę) z szafranem i skórką cytrynową. Praktycznie co roku jestem na wakacjach nad morzem, ale ich zupa rybna zdecydowanie wygrywa.

#58 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 09:15:02

Laguna ti jakas porazka kelnerzy klamia zamawiasz jedno przynasza cos innego a nastepnie kelnerki mowia ze kucharz poszedl do domu nie polecam a nawet odradzam

#59 ~Wujek~

~Wujek~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2017 - 09:31:42

Proponuję żeby właściciele Laguny Marine zajęli się uporządkowaniem swojego bałaganu w restauracji, popracowaniu nad niedobrą zupą rybną oraz wymianą pizzermana, niż pisaniem sobie samemu pozytywnych opinii. Lepiej na tym wyjdziecie. 

Ogólna ocena Laguny Marine: 1/5

#60 ~Wujek~

~Wujek~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2017 - 09:34:49

@Maciej, przecież kucharzem jest rzekomo właścicielka, która przyrządza taką pyszną zupę rybną, że brzuch boli przez dwa dni. Także zostałeś po prostu olany ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych