Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja LAGUNA w Ustce-Promenada

67 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Markus~

~Markus~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 01:29:20

Ile gości w lokalu tyle opini, spróbujcie sami a wybierzecie ta lepsza. Rzecywiscie Laguny są dwie i niestety, jedna pracuje swą renomą i jakością a druga po prostu sie podklada. Rozwiazanie jest jedno przyjdźcie, spróbujcie i ocencie. Prawa strona p.gorecki natomiast lewa p.goralczyk. Nie oczerniajcie calosciowo.

#22 ~Markus~

~Markus~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 01:30:02

Ile gości w lokalu tyle opini, spróbujcie sami a wybierzecie ta lepsza. Rzecywiscie Laguny są dwie i niestety, jedna pracuje swą renomą i jakością a druga po prostu sie podklada. Rozwiazanie jest jedno przyjdźcie, spróbujcie i ocencie. Prawa strona p.gorecki natomiast lewa p.goralczyk. Nie oczerniajcie calosciowo.

#23 ~gośćsłupski~

~gośćsłupski~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 06:34:51

Jedzenie w LAgunie jestJJJ jedzenie w Lagunie jest okropne. Z roku na rok co raz gorsze. Kiedyś do Laguny chodziliśmy całą rodziną na pizze, placek po węgiersku, rybę. Ale odkąd restauracje przejęła córkę omijamy tę spelunę z daleka . Placek albo niedopieczony , albo spalony, ryba śmierdząca a na pizzy przegląd biedronki. Poza tym ceny z kosmosu i foch na buzi kelnerek. Zdecydowanie nie polecam !

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 07:14:21

zamówiłem naleśnika z szynką, pieczarkami i serem. danie spieprzone w każdym możliwym calu
- czekałem 30 minut
- ciasto na naleśnika było słodkie
- pieczarek było 80% w "nadzieniu"
- szynka konserwowa najtańsza z biedronki
- ser najtańszy z biedronki
- całość zimna, ser się nie roztopił ani trochę
- wszystko posypane kilogramem natki z pietruszki, która ani trochę tam nie pasowała

odradzam, okropne żarcie, a ruch niestety będzie, bo to blisko promenady :/

Tylko nie z biedronki...tylko nie z biedronki,,,
Zaopatrzenie zawsze robią w Netto !!!

#25 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 19:36:39

Ja również odradzam restauracje-pizzerie Laguna. Byłam tam w zeszłym tygodniu i w nadziei na dobrą rybę, za poleceniem kelnerki, zamówiłam dorsza. Miał być podobno świeży. Po jednym kęsie myślałam ,że zemdleje. Ryba była tak śmierdząca,że mnie zemdliło. Smak starej ryby przebijał się mimo grubej warstwy panierki i jeszcze jakiegoś "smarowidła", które było między rybą a panierką. Po prostu okropne.
Ostrzegam wszystkich.
Kiedyś ta restauracja serwowała dobre jedzenie, teraz totalna porażka.
Na szczęscie nie było problemu ze zwrotem. Na największą krytykę zasługuje zachowanie względem klienta, nie mówię już o podaniu nieświeżego jedzenia, ale o celowym poleceniu potrawy, utrzymując ,że jest świeża i dobra.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 12:51:46

Trzeba było Gesslerowa postraszyć i jej poradnikiem, na niektórych działa od 3 miesięcy.

Ostatnio w bulwarze portowym zamowiłem jedną rybę a właściciel próbował mi wmówic że to moje zamowienie a dał pangę, dodał że całe życie w rybach siedzi. Wystarczyło dodać że jestem z Ustki i natychmiast zmienił front. Dodatkowo postraszyłem go Gesslerową i jej poradnikiem - żona dostała piwo gratis a ja 15% zniżki.

#27 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 19:44:15

Ostatnimi czasy wybrałem sie grupa znajomych do restauracji Laguna gdzie mogliśmy zasmakowac tak samo pizzy jak i dań restauracyjnych. Jako ze było nas kilkoro każdy odnalazł w karcie coś dla siebie i tak tez sprobowalismy kilku naprawdę ciekawych pozycji. Na ogromne oklaski zasługują tam dania takie jak pstrag z grilla , krewetki w maśle czosnkowym czy prosty ale bardzo swietnie odprawiona gyros. Pizzę ocenilismy dość słabo gdyż estetyka wykonania pozostawiają wiele do życzenia i ciasto które było zbyt mocno wypieczone i sos czosnkowy podany kwasy to juz upewniający nas w tym ze drogi raz pizzy nie żyjemy w tym miejscu . Tez trzeba zwrócić uwagę na bardzo ale to bardzo nieudolna obsługę która zupełnie nie znała karty menu jak i podstawowych zasad podawania jak i zabierania zestawy nie wspominając o bardzo negatywnym podejściu do klienta wręcz "przymusowym" Ale w ogólnym rozrachunku jeżeli chcemy zjeść dobrze i w rozsądnej cenie to warto skorzystać z dań kuchni właściwej .

#28 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 19:20:55

Miły lokal przy promenadzie. Połączenie restauracji z pizzeria . Danie które zamówiłem było naprawdę spore i smaczne był to gyros i trzeba przyznać ze doprawiony był wybitnie i sos który był podany do niego był świetny lecz trochę za mało ale mimo to warto zjeść i polecić .

#29 ~Peppe~

~Peppe~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 19:28:38

Rodzinny wypad na spacer zakończony posilkiem w Lagunie i co tu wiele pisać... Pizzy nie polecam bo bardzo słaba pod każdym względem lecz tak jak wcześniejszy przedmówca wspomniał faktycznie Dania kuchenne z karty sa na zupełnie innym poziomie i mozna dobrze zjeść. Wspólnie z reszta rodziny stwierdziliśmy ze kuchnia z sezonu na sezon staje sie lepsza gdyż rok temu odnotowaliśmy dwie wpadki w tym lokalu a tego roczne jedzenie to naprawdę miła przygoda :) mozna by faktycznie zwrócić uwagę na obsługę która zdaje sie być bardzo słaba lecz nie wymagamy bóg wie czego.

#30 ~No name~

~No name~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 19:30:21

Smacznie, szybko i miło :)

#31 ~Balon~

~Balon~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:18:19

Ogromnie polecał stek z poledwicy wolowej w restauracji Laguna jest on idealnie przyrządzony a jego smak to istne niebo w głębię naprawdę polecam i pozdrawiam kucharzy z tej restauracji

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:29:33

Zapomniałeś tylko dodać w jakich godzinach pracujesz na kuchni.

#33 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 18:21:03

Witam, dziś byliśmy w restauracji Laguna i szczerze odradzam. Nigdy nie widziałam tylu pomyłek za jednym zamówieniem! Czekalismy bardzo długo, po czym zamiast moich pierogów ruskich dostalam lane kluski. pytam się what the fuck it is bitch ? ok, dostalam te kluski po meczarni, ale nie były zbyt świeże a w skwarce była... rzęsa. naleśniki? tata zamówił z kurczakiem i pieczarkami a dostał z pieczarkami i szpinakiem. kelnerki zupełnie nie zorientowane. nigdy więcej tam nie pójdę.

#34 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 12:02:15

Lokal okey,tańce okey.
Uwaga na synka właścicieli prostak i Cham.
Urlopowicze z Krakowa

#35 ~Leo~

~Leo~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 14:16:48

Każdy pisze, że laguny są dwie - w jednej są słone naleśniki a w drugiej ich nie ma. Ja miałem okazję być w jednej i drugiej w zeszłe wakacje - i faktycznie jednej powodzi się dużo lepiej i ciężko pracuje na dobrą pozycje, gołym okiem widać o którą chodzi - warto tam zajrzeć.  

#36 ~Szymon i Zosia~

~Szymon i Zosia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 17:38:53

Witam,
ostrzegam przed zamawianiem grzanego piwa w Lagunie - piwo podane w zwyklym cienkim kuflu (jak chwycić taki rozgrzany kufel?!) z łyżeczką soku malinowego a miało być z przyprawami korzennymi, miodem i sokiem malinowym.
po drugie pizza tragedia... mała i niedopieczona... ŻENADA przez duże "Ż".
Ludzie co piszą ze jest tu świetne jedzenie nie byli chyba w innych na prawdę porządnych restauracjach i pizzeriach.
na koniec dodam że stolik stoi koło stolika z nastawieniem na ilość a nie na jakość

#37 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:07:05

Dzis jedliśmy pizzę , była to najpbrzydliwsza rzecz jaka jadłam. Ciasto , które sie rozwalalo , składniki wyglądały jak wymiociny , ser kompletnie nie mial smaku , szynka pokrojona w gruba kostkę , pewnie jakas najtańsza a sos słodki .. , nawet nie mieli co dać na ozdobę wiec rzucili na to z 5 łyżek stołowych oregano , herbata mrożona wcale nie mrożona . Nikomu nie polecam.

#38 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 09:01:48

Dobra zupa rybna i żurek. Niedobre naleśniki z serem i ze szpinakiem, to samo dotyczy pierogów ze szpinakiem, w których dodatkowo jest w środku boczek (choć zapewniano, że są wolne od mięsa). W sezonie ciężko o uwagę obsługi (raz czekaliśmy prawie pół godzny by złożyć zamówienie, ale dziecko chciało koniecznie ten żurek, więc siedzieliśmy coraz bardziej poirytowani).

#39 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 10:40:05

Rzeczywiście Laguny są dwie. Tej z "tańcami" nie polecam. Natomiast Laguna z prawej strony bez większych zastrzeżeń. Zamówiona przez moją rodzinę ryba oraz krewetki, rewelacja. Nie wspomnę o pysznej zupie rybnej. Gorzej z panienkami kelnerkami. Zero profesjonalizmu. No może z wyjatkiem jednej, chyba Kasia. Jeśli chodzi o kucharzy, żadnych uwag. Wszystko smaczne :)

#40 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 14:42:45

Rzeczywiście Laguny są dwie. Tej z "tańcami" nie polecam. Natomiast Laguna z prawej strony bez większych zastrzeżeń. Zamówiona przez moją rodzinę ryba oraz krewetki, rewelacja. Nie wspomnę o pysznej zupie rybnej. Gorzej z panienkami kelnerkami. Zero profesjonalizmu. No może z wyjatkiem jednej, chyba Kasia. Jeśli chodzi o kucharzy, żadnych uwag. Wszystko smaczne :)

A co jest nie tak z tą drugą Laguną? Chyba jest ok, jedzenie smaczne, sympatyczna obługa...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych