Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja LAGUNA w Ustce-Promenada

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~seiken~

~seiken~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 10:24:28

Witam
Juz sie czuje lepiej i ostrzegam. Wczoraj w Lagunie zjadlem filet z dorsza i wieczorem myslalem ze umre.
Zatrulem sie totalnie. Zona jadla jakiegos schaba i mowi ze calkiem dobry.
Natomiast co do ryby...Zdecydowanie odradzam
pozdro

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 10:51:35

mialem raz tak po jajecznicy na oliwie zjadlem i totalnie mnie rozlozylo...juz po 15 minutach...reszta jadla z tego samego gara i nic nikomu nie bylo.

skad az taka pewnosc ze to od ryby ? moze to z dnia wczesniej ...po innym zarciu ?
chociaz nie wiem skad jestes ze sie odwazyles rybe zjesc na promenadzie ;)) nie czytasz w mediach ?

sranka wspolczuje;)

#3 ~seiken~

~seiken~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 20:48:22

ze slupska jestem.
Laguna pracuje przez caly rok, no i znajomi znaja wlascicieli, ktorzy sie zarzekaja ze "u nich jest inaczej"...
A jednak nie;/

#4 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:15:08

Laguna - jadłam niemalże we wszystkich restauracjach w Ustce. Przyjeżdżam tu na dwa tygodnie od kilkunastu lat. Moim zdaniem Laguna jest jedną z najlepszych knajpek - a jeżeli chodzi o ryby - bez dwóch zdań! Laguny są dwie też kiedyś się nadziałam - słyszałam od znajomycj "jak ustak to tylko laguna" no i poszłam - ale trafiłam do tej drugiej. Dopiero jak zadzwoniłam do znajomych powiedzieli, że to ta pizzeria po prawej stronie - w ostatnim sezonie mieli danie fit - pysznnnneeeeee - a łosoś w sosie krabowym - niebo w gębie - bez dwóch zdań polecam

ze slupska jestem.
Laguna pracuje przez caly rok, no i znajomi znaja wlascicieli, ktorzy sie zarzekaja ze "u nich jest inaczej"...
A jednak nie;/

#5 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:15:30

Laguna - jadłam niemalże we wszystkich restauracjach w Ustce. Przyjeżdżam tu na dwa tygodnie od kilkunastu lat. Moim zdaniem Laguna jest jedną z najlepszych knajpek - a jeżeli chodzi o ryby - bez dwóch zdań! Laguny są dwie też kiedyś się nadziałam - słyszałam od znajomycj "jak ustak to tylko laguna" no i poszłam - ale trafiłam do tej drugiej. Dopiero jak zadzwoniłam do znajomych powiedzieli, że to ta pizzeria po prawej stronie - w ostatnim sezonie mieli danie fit - pysznnnneeeeee - a łosoś w sosie krabowym - niebo w gębie - bez dwóch zdań polecam

ze slupska jestem.
A jednak nie;/

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:34:45

Ola corka wlascielki ma sie rozumiec ;)

#7 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 16:01:52

no cóż ja aż tak dobrze nie znam właścicieli - ale widać ty znasz - czyżby były pracownik?

#8 ~lagunassie~

~lagunassie~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 09:39:48

zamówiłem naleśnika z szynką, pieczarkami i serem. danie spieprzone w każdym możliwym calu
- czekałem 30 minut
- ciasto na naleśnika było słodkie
- pieczarek było 80% w "nadzieniu"
- szynka konserwowa najtańsza z biedronki
- ser najtańszy z biedronki
- całość zimna, ser się nie roztopił ani trochę
- wszystko posypane kilogramem natki z pietruszki, która ani trochę tam nie pasowała

odradzam, okropne żarcie, a ruch niestety będzie, bo to blisko promenady :/

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 06:39:40

Niezla blondyna za barem pracuje ;) ostatnio patrzalem jak sie uwijala w ukropie - mmmmmmmm

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 11:38:28

Niezla blondyna za barem pracuje ;) ostatnio patrzalem jak sie uwijala w ukropie - mmmmmmmm

już wiemy kto ma słabości do barmanek, nie rób mu konkurencji :lol:

#11 ~misolina~

~misolina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 22:24:16

Mi tam bardzo smakuje jedzenie w Lagunie.Jestem tam co weekend i nie narzekam.Bardzo miła atmosfera,szybka i miła obsługa a jedzenie pyszne :)
POLECAM!

#12 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 18:29:45

witam :) to prawda Laguny w ustce sa dwie i to jeszcze obok siebie... Polecam Bardzo Pizzerie Restauracje. Bylam tam na praktykach zawodowych jako kelnerka i wiem jak wszystko wyglada tam od kuchni... Jedzenie jest pyszne i zawsze świeże wykonywane w czystych warunkach do tego pieknie podane. Zywiłam sie tam przez miesiac i nigdy mi nic nie bylo a jedzenie naprawde przepyszne i w całkiem niezłej cenie. Byłam tam również prywatnie jako klient i nie narzekałam rownież na obsługe wiadomo ze czasem trzeba poczekac troche dluzej ale zwrocmy uwage na ilosc gosci. Nastepnym razem polecam rowniez zwrocenie uwagi na nazwe restauracji do ktorej sie wchodzi i to dokladnie na nia spojrzec:)

#13 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 14:30:45

A ja szczerze polecam restaurację Laguna. Jedzenie pyszne, ładnie podane. Jak tylko mam gości to nie wstydzę się zaprosić ich w to miejsce. Bo wiem że się nie zawiodę. Pozdrawiam kucharzy i obsługę. Oby tak dalej :)

#14 ~slupszczanka~

~slupszczanka~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 16:38:33

nacięłam się dwa razy (na dwa możliwe)
1)plecek po wegiersku był przypalony i twardy jak podeszwa od połowy
2)pizza miała zakalec

oba dania oddałam.urisksk

nie polecam.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 11:31:35

Mi tam bardzo smakuje jedzenie w Lagunie.Jestem tam co weekend i nie narzekam.Bardzo miła atmosfera,szybka i miła obsługa a jedzenie pyszne :)
POLECAM!

Są 2 lokale pod jedną nazwą i jednym dachem, więc nie wiadomo o której kochani forumowicze piszecie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 19:31:52

Są 2 lokale pod jedną nazwą i jednym dachem, więc nie wiadomo o której kochani forumowicze piszecie.

Eee! nie przejmuj się :P , po Gesslerowej kilku restauratorow wpadło w panike :o , to nie o twój lokal chodzi :)

#17 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 15:14:57

jedliśmy z rodziną w niedziele było pyszne polecam :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 21:59:10

Kto ci w to uwierzy?

#19 ~kolorroowa~

~kolorroowa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 20:19:02

Byłam w Ustce w zeszłym roku. ;-)
Jedzenie, imprezy i obsługa była świetna!
Najlepszy kelner, z którym szło pożartować i wgl. ;D
Pozdrawiam. ;>

#20 ~kolorroowa~

~kolorroowa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 20:20:09

Byłam w Ustce w zeszłym roku. ;-)
Jedzenie, imprezy i obsługa była świetna!
Najlepszy kelner, z którym szło pożartować i wgl. ;D
Pozdrawiam. ;>

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych