Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

315 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 06:35:36

"Siekiera, motyka, gaz i prąd
Kiedy oni pójdą stąd?" :)
Mam nadzieję, że jeszcze przed upływem kadencji - i to jak zmyci!

Chłopie, ty wracaj do kraju, bo tęsknota ciebie zabija.

#302 ~Janek Kobuszewski~

~Janek Kobuszewski~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 06:56:50

Niestety praca w samorządzie to ciężka i niewdzięczna harówa! Mniej efekciarstwa i durnowatych pomysłów a za to więcej otwarcia się na ludzi i ich problemy. Jesteście tu po to, żeby sprzyjać dobrym, zdroworozsądkowym rozwiązaniom a nie wiecznie odstawiać szopkę.

A co jeśli pod kopułą tylko durnota? I myślenie tylko o doopie (w dosłownym słowa tego znaczeniu). :excl: :excl:

#303 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 09:29:13

A co jeśli pod kopułą tylko durnota? I myślenie tylko o doopie (w dosłownym słowa tego znaczeniu). :excl: :excl:

Mówię tobie, wracaj do kraju bo tam kompletnie zwariujesz. Tęsknota ciebie zabija. Ty tego nie widzisz, twoje wpisy o tym świadczą, że nie może być inaczej. Zmiana nicku nic nie daje. Nie da się tego ukryć. To jest stan zaawansowany.

#304 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:16:13

Mówię tobie, wracaj do kraju bo tam kompletnie zwariujesz. Tęsknota ciebie zabija. Ty tego nie widzisz, twoje wpisy o tym świadczą, że nie może być inaczej. Zmiana nicku nic nie daje. Nie da się tego ukryć. To jest stan zaawansowany.

Jaki to chętny na jego miejsce wskoczyć.Uważaj-twój Robuś zapewnia ci niezła pensyjkę,a tam trzeba pracować.To nie to co stukanie w ratuszowe klawisze.Jeżeli cię tam islamiści wykapują,to taką łaźnię sprawią,że najlepsze mydło nie pomoże.Skul więc ogon pod siebie i włącz myślenie,a nie wystukuj tu byle czego.

#305 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:23:07

Wełniaku ciebie też zabolało. To boli tym bardziej bo płynie z obczyzny.

Pilnuj lepiej swego zmywaka,bo nie siedzisz tu,w tym łajnie,tworzonym przez Miłościwie Nam Panującego.

#306 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:28:42

Jaki to chętny na jego miejsce wskoczyć.Uważaj-twój Robuś zapewnia ci niezła pensyjkę,a tam trzeba pracować.To nie to co stukanie w ratuszowe klawisze.Jeżeli cię tam islamiści wykapują,to taką łaźnię sprawią,że najlepsze mydło nie pomoże.Skul więc ogon pod siebie i włącz myślenie,a nie wystukuj tu byle czego.

To nie ratuszowy "funkcjonariusz" tylko trzeźwo stąpający po tej ziemi obywatel uczciwie płacący podatki. Opamiętaj się i uwzględniaj, że zgoda buduje. Mniej jadu.

#307 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:31:56

Ydżor ile kosztuje taka deskorolka? Może mi babcia kupi na zajączka

To prezent od jego użytkownika za wiernopoddańczość.

#308 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:36:03

To nie ratuszowy "funkcjonariusz" tylko trzeźwo stąpający po tej ziemi obywatel uczciwie płacący podatki. Opamiętaj się i uwzględniaj, że zgoda buduje. Mniej jadu.

Nie będzie Robusia wraz z ekipą będzie deal.Na tego pajaca to nawet mój pies warczy.

#309 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:41:40

popisz sobie, może ci ulży :)

są ludzie którym nie dorastasz do pięt, o takiej forsie też możesz tylko pomarzyć, teraz weź leki  i się połóż-to wszystko co możesz zrobić.

Głupota od ciebie bije aż boli.Lepszy słupski obszczymurek niż każdy z tej nowej ekipy.Fakt.pieniądze biorą,a w zamian dają pośmiewisko.

#310 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:59:20

Nie będzie Robusia wraz z ekipą będzie deal.Na tego pajaca to nawet mój pies warczy.

Sprzątaj po swoim burku bo mandat możesz zainkasować.Pamiętaj o woreczku aby rączek nie ubabrać w łajnie.

#311 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 08:39:59

Sprzątaj po swoim burku bo mandat możesz zainkasować.Pamiętaj o woreczku aby rączek nie ubabrać w łajnie.

Mój pies ma swoje miejsce i dobrze wiem jak mam się zachowywać,więc nie udzielaj mi instrukcji.Zaś twoje panisko popuszcza tak,że nie nadążasz mu pampersów zmieniać.Łyżworolki sobie kupiłeś,by nadążyć z wymianą.

#312 ~hajdusoboszlo~

~hajdusoboszlo~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 22:05:46

Robcio cos posiwial ostatnimi czasy, nasz golabek

#313 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 07:41:11

Robcio cos posiwial ostatnimi czasy, nasz golabek

Czy to jest skutek uboczny zapachu marychy? A może tego drugiego zapachu ( tego z okręż.n.i.c.y)?

#314 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 21:13:56

jeśli nie potrafisz sobie zorganizować pracy, podołać nowym obowiązkom-odejdź,
przyjdą inni, nowi i dadzą radę

jeśli jesteś zawiedziony, bo nic nie dostałeś od miasta-wyjedź,
jest tutaj wielu, którzy sobie dają radę

jeśli czujesz urazę, bo przyszli nowi i lepsi-zrezygnuj,
nie nadajesz się i poszukaj sobie nowego zajęcia

jeśli jesteś ze starego garnituru-daj sobie spokój, nie skręcisz już nic dla siebie

proste-jasne-czytelne

Każdy ma prawo do obrony obecnej władzy, ty też. Tylko trochę wstyd. Poziom twoich wypowiedzi jest marny. Zero kultury, zero obycia i niski poziom wypowiedzi. Wstyd!

#315 ~Dyrektorka~

~Dyrektorka~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 23:27:54

WIWAT STRATEGICZNY!

#316 ~nivea~

~nivea~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:10:08

dalej odchodzą

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Biedroń, reorganizacja, urząd miejski, ankieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych