Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

315 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:10:32

Wg mojej oceny (mieszkańca), najgłupszym posunięciem była zmiana godzin pracy urzędników. Po co było zmieniać, to do czego przyzwyczaili się mieszkańcy ! 

#2 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:29:22

A ja myślę, iż zły wynik ankiety był spowodowany tym, że urzędnicy mają więcej pracy po redukcji, że każe im się pić wodę z kranu. Poza tym jak mogą oceniać źle Prezydenta Biedronia, jak cala Polska chwali pracę i zaangażowanie. Jest większa dyscyplina więc pracownikom nie pasuje :) pozdrawiam

#3 ~Antydupoliz~

~Antydupoliz~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:33:28

Ci,którzy rządzą są jak ślepcy,przydupasy udają,że wszystko idzie dobrze i tylko szara masa orientuje się,że Słupsk tonie.Król hula po świecie za nasze,świta robi co chce kręcąc lody,a szeregowi pracownicy nie podskoczą,bo z czegoś,co skapnie,żyć trzeba.

#4 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:39:42

Dwa razy załatwiałem sprawy w ratuszu po zmianach.

Nie zauważyłem pogorszenia .

Nie wypowiadam się co do kompetencji .To wewnętrzna sprawa ratusza .

#5 ~PBwolf~

~PBwolf~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:43:50

Pracownikom się nie podoba bo w końcu ktoś zagonił ich do pracy i są rozliczani z tego co zrobili w ciągu dnia. Jak się im nie podoba zawsze się mogą zwolnić, na ich miejsce czekają młodzi ambitni absolwenci szkół którzy mają zapał i chęć do pracy. Zła opinia pracowników dobrze świadczy o Prezydencie który trzyma władzą i rygor.

#6 ~LEON~

~LEON~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:45:55

Wszyscy na nie a ciekawe kto głosował na tvnowskiego celebrytę

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:50:19

A ja myślę, iż zły wynik ankiety był spowodowany tym, że urzędnicy mają więcej pracy po redukcji, że każe im się pić wodę z kranu. Poza tym jak mogą oceniać źle Prezydenta Biedronia, jak cala Polska chwali pracę i zaangażowanie. Jest większa dyscyplina więc pracownikom nie pasuje :) pozdrawiam

Nie o ilość pracy chodzi,a tym bardziej nie o kranówkę.W Polsce nie wiedzą o Biedroniu tyle co słupszczanie.Chwalą ci,którym środki masowego poprzewracały w głowach.,czyniąc zeń gwiazdę.Tacy nie pracują,świecą jedynie zimnym blaskiem.Głupcami są ci,którzy chcą się ogrzać w tym blasku.Twierdzisz,że u Kobyły nie było dyscypliny,a teraz jest?

#8 Obywatel

Obywatel

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3678 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 15:52:16

Oho! Ratuszowy Wydział Propagandy zaatakował forum :)

A ja mam pytanie do Głosu: dlaczego nie próbujecie przebić się z tymi informacjami na forum krajowym?

Szlag człowieka trafia jak widzi codziennie tę bryndzę a na forum krajowym same laurki na temat RB - jaki to z niego dobry gospodarz :lol:

Przecież to jest śmieszne - czy ktoś wreszcie uświadomi media ogólnokrajowe jak jest naprawdę czy też mamy do czynienia z jakąś zmową medialną w odniesieniu do tego człowieka?

Użytkownik Obywatel edytował ten post 18 marzec 2016 - 15:53:22

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:57:13

Nareszcie zmiana... Trzeba pogonic tych mędrców bo to już przegięcie!
Kiedy referendum???

#10 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:05:18

co Pani bredzi, jeśli w ciągu 1,5 roku jeden z wydziałów zmieniał nazwę 3 razy, urzędnikom zmieniano pieczątki i zakresy obowiązków to jak ma się im podobać praca skoro zmiany są nieprzemyślane w najprostszych sprawach. Ewidentnie nie zna się Pani na pracy w urzędzie. Widać jak są udzielane odpowiedzi na interpelacje Radnych. Takiej odpowiedzi powinno się udzielić najpóźniej po 14 dniach od złożenia jej. A proszę zobaczyć kiedy są one publikowane do wiadomości naszej. Dramat a nie Prezydent i jego organizacja. 

#11 ~zatroskanysłupszczanin~

~zatroskanysłupszczanin~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:06:08

Grzegorzu Kundo organizuj referendum, trzeba ratować Słupsk!!!

#12 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:06:56

Pracownikom się nie podoba bo w końcu ktoś zagonił ich do pracy i są rozliczani z tego co zrobili w ciągu dnia. Jak się im nie podoba zawsze się mogą zwolnić, na ich miejsce czekają młodzi ambitni absolwenci szkół którzy mają zapał i chęć do pracy. Zła opinia pracowników dobrze świadczy o Prezydencie który trzyma władzą i rygor.

jak pan Prezydent może trzymać rygor, jak prawie wcale nie ma go w Słupsku? Pracowników rozliczają ludzie którzy sami nie mają pojęcia o pracy w urzędzie. Pewnie - łatwo powiedzieć zwolnij się, ale co dalej? Gdyby nie brak pracy w Słupsku to urzędnicy dawno by się zwolnili. No a najlepiej zatrudnic młodych za najniższą krajową / najlepiej jeszcze z dofinansowania z PUP/ i niech chodzą po ulicach i trąbią jaki pan Prezydent jest świetny! A gdzie ta praca w Słupsku panie Prezydencie? Gdzie Zielony Instytut? 

#13 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:08:14

Obywatelu, masz rację.Niestety media ogólnopolskie niechcą ,,puszczać,, złych programów o R.B.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:12:27

Ludzie młodzi wykształceni z językami szukają pracy a pani siedzi i pisma nie potrafi napisac.Ile bedziemy za nia pisac.Bledy na poziomie drugiej klasy robi.Żenada Panie Anaszewicz taka sekretarkę trzymac.A p.Wójcik nie widzi?przecież to o jej sekretarke chodzi.

#15 ~Gostek~

~Gostek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:26:27

Żyj sobie tą nieświadomością... za Kobyły to był rygor a pan ciepły zaczyna płakać jak jakiś pracownik podniesie głos albo się z nim nie zgadza.. Zła ocena wynika z całkowitej degradacji merytorycznej - pracowników z wiedzą i doświadczeniem zwalnia się na rzecz kolegów z warszawy i gdańska... A tym młodym i ambitnym o których piszesz oferuje się 1600zl brutto, przez co uciekają do innych miast... Straty po Biedroniu będziemy odrabiać dłużej niż długi po Kobylińskim...

#16 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:30:05

no tak, lepsza jest pani Maciejewska która zleca napisanie pisma lub zebranie informacji, a potem sama się pod tym podpisuje i rozpowiada o tym przed kamerami / to juz wolę panią sekretarkę - przynajmniej nie udaje/

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:31:54

głupoty opowiadasz. Pracownicy chcieliby po prostu żeby włodarze miasta na prawdę zajęli się pracą.

A co jest. Biedroń celebryta robi wszystko tylko nie rządzi. Danielecka chodzi tylko uśmiechnięta i wygląda jak sprawna inaczej, a Biernacki z tyłu założy rączki i ma wszystko gdzieś. Jest z nadania politycznego i basta.

Jest źle a będzie jeszcze gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:32:44

A ja mam pytanie do Głosu: dlaczego nie próbujecie przebić się z tymi informacjami na forum krajowym?

Szlag człowieka trafia jak widzi codziennie tę bryndzę a na forum krajowym same laurki na temat RB - jaki to z niego dobry gospodarz :lol:

Przecież to jest śmieszne - czy ktoś wreszcie uświadomi media ogólnokrajowe jak jest naprawdę czy też mamy do czynienia z jakąś zmową medialną w odniesieniu do tego człowieka?

Sprawa jest prosta "red." GP nikt nie bierze poważnie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:38:49

Po prostu boją się tego fredzia rb. A przecież on ich może pocałować w .....

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:42:47

Moj panie ale my juz nie mamy sily jej pomagac.Posadz ja i daj jej cos do napisania. A tez nikt nie ma odwagi tego zglosic gdzie potrzeba.Czy taka kobitka moze byc sekretarka.Szkoda ze wczesniej jej nie podszkolono i nie kupiono slownika ortograficznego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Biedroń, reorganizacja, urząd miejski, ankieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych