Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Remonty Słupsk

PILNE

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 13:12:47

Co masz do zrobienia?

Cała łazienka, malowanie 3 pokoi, przedpokój i kuchnia.Może jeszcze zbicie zmurszałych i uzupełnienie tyków w piwnicach.

#22 kAcPeRoO

kAcPeRoO

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 12:43:01

Polecam. http://www.remontuj..../perfect-home-1

#23 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:59:14

Polecam http://swietnafirma....rzegorz-bilicki

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 18:51:47

zapytaj znajomych co robili taki remont, oni wiedzą kiedy "fachowiec" wrócił jak wziął kasę na kafelki :)

Cytuję za Wirtualną Polską
"[pół godziny temu
Krzysztof Bogdan Bęgowski vel anna grodzka urodzony16 marca 1954 r. w Otwocku, syn Kazimiery i Józefa, pułkownika Ludowego Wojska Polskiego. Ukończył psychologię kliniczną. W 1982 r., w stanie wojennym był członkiem egzekutywy POP PZPR i Rady Okręgowej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich, gdzie zasiadał w Komitecie Wykonawczym ds. Pracy Politycznej, a później ds. Szkoleń. We wrześniu 1982 r. Krzysztofa Bęgowskiego oddelegowano do Szkoły Podchorążych Rezerwy w Łodzi, gdzie odbył szkolenia polityczne. Po długotrwałym przeszkoleniu wojskowym, został dyrektorem Alma Pressu, wydawnictwa ZSP założonego w 1984 r. przez Jarosława Pachowskiego, członka PZPR, syna ambasadora PRL-u. Bęgowski bez przeszkód podróżował za granicę, był m.in. w Moskwie i Rostowie w lipcu 1982 r. na seminarium szkoleniowym organizowanym przez Komsomoł. Jako sekretarz Komisji Informacji Rady Naczelnej ZSP w 1984 r. był w Berlinie Wschodnim i Lipsku, jako dyrektor i redaktor naczelny Alma Press pojechał na Kubę, do Jugosławii oraz do Austrii. W dokumentach wyjazdowych Krzysztofa Bęgowskiego widniała adnotacja, że za wyjazdy odpowiedzialność brały wojskowe służby specjalne PRL-u. Krzysztof Bęgowski dysponował paszportem uprawniającym do wielokrotnego przekraczania granicy, który w czasach PRL-u posiadali tylko ludzie władzy. Przez kilkadziesiąt lat Krzysztof Bęgowski był mężem, nie partnerem i nie konkubentem, ale mężem i ojcem Bartka. Potrafił 22 lata oszukiwać swojego syna, jeszcze dłużej swoją żonę, a najdłużej, bo ponad 30 lat oszukiwał swoich towarzyszy z PZPR i SLD, z którego został dyscyplinarnie wyrzucony. Procedurę zmiany płci Krzysztof Bęgowski rozpoczął w 2008 roku, w klinice w Bangkoku, zakończył w 2010 roku. Warto zaznaczyć, że najprawdopodobniej terapia polegała tylko i wyłącznie na zażywaniu leków hormonalnych i powiększeniu piersi, nie było ingerencji w męskie narządy płciowe Krzysztofa Bęgowskiego. Słowem nie dał sobie obciąć jak krzyczał Maks Paradys do Jej Ekscelencji. Tak prezentuje się człowiek, który obecnie uchodzi za ofiarę nietolerancji, który obnosi się ze swoimi świeżo przyprawionymi cyckami i usiłuje przerobić na wariatów wszystkich widzących to co widzieć muszą. Miliony Polaków poddaje się testom w stylu cesarsko-królewskich psychiatrów i każdy ma obowiązek powiedzieć, że „ta kura przypomina osła”, i że ta Grodzka nie przypomina Bęgowskiego – w przeciwnym razie sąd"

Co jest prawdą, a co kłamstwem?

#25 bluee

bluee

Swojak

• PipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 04 luty 2013 - 20:43:26

Nie radzę korzystać z usług firm,które nadają ogłoszenia na forach słupskich. Wg mnie jeśli firma jest dobra to nie musi wstawiać takich ogłoszeń,ponieważ uczciwi i profesjonalni mają kalendarz wypełniony co najmniej na pół roku do przodu.

I tu popieram

#26 ~złota rączka~

~złota rączka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 21:00:15

ja zajmuje sie drobnymi remontami czyli kafelki ale głównie malowanie .gładzie,panele .róznego rodzaju wzory ściennne z gładzi..... wstawianie drzwi mój numer...785233537.jak by ktoś był zainteresowany

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 22:35:24

I tu popieram

nie zawsze. Sa tez ludzie, ktorzy po pracy zajmuja sie remontami, tzw.fuchy. Znam ludzi, ktorzy korzystaja wlasnie z ztakich usług i sa zadowoleni, ale to zazwyczaj jest z polecenia taka osoba.

#28 ~radek kubera~

~radek kubera~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 11:21:00

Wyposażenia to ty szukaj przez internet - http://e-inclusive.pl/ W zasadzie to co potrzebowaliśmy do łazienki kupiliśmy taniej o 30-40% tak więc wszystko pozostaje kwestią zwyczajnego szukania...

#29 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 17:34:38

Wykonam szybko i solidnie remont. Malowanie, gładzie montaż płyt g-k oraz osb, sufity podwieszane, ścianki działowe, glazura, terakota, panele.
ZAPRASZAM

tel 607 589 919

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 00:19:35

polecam Pan Wiesława z Hydromal robił u mnie wykończenie stanu developerskiego i mogę go polecić. Punktualny i dokładny. Trzymaj numer telefonu: 502 131 748

#31 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 19:18:39

a dobry tapeciarz? mile widziany kontakt

#32 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 13:35:40

Mam wolne terminy w lutym, także zapraszam do kontaktu gdyby ktoś potrzebował remontu.

strona www: hydromal.slupsk.pl

Telefon do kontaktu: 502 131 748

#33 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:35:44

Witam

Szczerze nie polecam zakładu remontowo-budowlanego Jan Szydlik, miałam niestety takiego pecha że trafiłam akurat na jego ofertę remontu mojego domu.

Zapłatę za remont zapłaciłam w całości a powinnam zostawić sobie chociaż 10% kwoty za remont na poczet usterek które wychodzą w trakcie użytkowania.

Zgłaszane usterki nie zostały poprawione przez firmę bo właściciel nie miał czasu dla mnie do dnia dzisiejszego wychodzą kolejne niedociągnięcia i fuszerki a minęło już trochę czasu od remontu.

Każdy decyduje za siebie ale ja nigdy nikomu już nie polecę tej firmy.

#34 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 09:23:57

Witam Państwa!
Posiadamy spore doświadczenie w instalacji wykładzin dywanowych oraz paneli podłogowych w takich miejscach jak hotele, pensjonaty, urzędy, biura, mieszkania i domy jednorodzinne.
Usługi montażowe wykonujemy głównie na terenie pomorza, w okolicach miasta Słupska, przy użyciu profesjonalnego sprzętu pozwalającego na uzyskanie zadowalających efektów w zdecydowanie szybszym czasie.

Dodatkowo, na życzenie klienta, wykonujemy:
-- profesjonalny montaż wykładzin dywanowych na schodach

-- malowanie ścian i sufitów.
Ze swojej strony zapewniamy solidność i terminowość !

tel. 603 093 328

#35 Roberthon

Roberthon

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 22:12:25

Примерно, зоны в всхолмленных либо овражистых участках формируют маломальски трудностей по забору http://zaboroff.spb....-polikarbonata/ из поликарбоната. Все совместно с этим такого рода рельеф раскрывает прекрасные возможности с целью дизайнера. Скаты возможно закрепить подпорными стенами, организовать лоджии и оформлять их наиболее разными методами.Участок в низине – значительная вопрос. Но и заболоченность местности также вероятно употреблять в собственных мишенях. Дренажная концепция способен ввести в себе водоем, прудик либо исструга с гидрофитными растениями. Небольшее коттедж, сколько нуждаться в сваях, даст месту неподражаемое влияние, и вскоре данное роль будет возлюбленным уголком целой семьи.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 22:14:31

Kompletny remont  łazienki 1100zł, w cenie kafle, skucie ,montaż wc itp tematów. Same kafle 32zł/m2 , panele 9zł/m2, malowanie ścian na gotowo 3zł/m2.Ceny brutto z vatem.Zapraszam

#37 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 11:52:53

odnośnie płytek to śliczne mają w Kiermaszu Płytek Tani Gres w Słupsku

#38 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 12:29:08

Gdyby ktoś jeszcze szukał to polecam Pana Wiesława, jego numer telefonu: 502 131 748

u mnie remont wykonany zgodnie z ustaleniami i bez żadnych problemów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych