Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mieszkaniec gminy

mieszkaniec gminy

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 26 październik 2018 - 10:59:24

Ewidentnie p.Andrzej robi to pod swoją kampanie wyborczą, aby zdobyć jak najwięcej głosów. A gdzie był na etapie przetargu? Gdzie jako radny powiatu (inwestor całej inwestycji jest Zarząd Dróg Powiatowych gdzie podlega pod Starostwo Powiatowe) mógł zainteresować się sprawą i zadbać o przejazd tymczasowy przez rzekę. W dokumentacji przetargowej mogło być wpisanie, że wykonawca ma zadbać o przejazd tymczasowy i by nie było problemu. To samo dotyczy urzędników z gminy Damnica, że nie interesują się sprawą od samego początku jak powstawała dokumentacja do przetargu. Brawo dla wszystkich, bo już za tydzień będzie objazd 20 km przez pół roku (termin wykonania do końca maja).#2 gminy mieszkaniec

gminy mieszkaniec

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 26 październik 2018 - 11:40:59

Witam.

Nie bardzo rozumiem p. Kordylasa. To on między innymi, jako radny powiatu słupskiego podejmował decyzję o remoncie mostu w Damnie. To on między innymi nie zatroszczył się o mieszkańców i o to jak dostaną się na drugą stronę rzeki.

To nie on, ani UG Damnica ani Starostwo poinformował nas o zamknięciu mostu, tylko wykonawca który miał taki obowiązek. Nie rozumiem krokodylich łez p. Kordylasa, bo to między innymi on doprowadził do tej sytuacji, a teraz troska bo wybory.

Wstyd, ze strony p. Kordylasa należą się nam przeprosiny, a nie udawanie, że nic panu o tym nie było wiadomo, wstyd.

To nie Pan jest pomysłodawcą mostu pontonowego i rozmów z wojskiem o wypożyczenie takiegoż. Wstyd przypisywać sobie cudze zasługi, bądź nie podać pomysłodawcy.

O tempora o mores.

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych