Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rekompensata za Tarczę


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 21:03:22

Kolejna kiełbasa wyborcza. Dopiero teraz, przed samymi wyborami, rząd przypomniał sobie o rekompensatach. Nawet jeśli PiS wygra u nas (oby nie) to w 2024 r. i tak ich nie będzie u władzy. Będą mogli wtedy krytykować i mówić, że to nie nasza sprawa, my chcieliśmy. Gołym okiem widać, że za wszelką cenę chcą wygrać, a pieniędzy i tak nie będzie. To KIEŁBASA WYBORCZA.#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 12:24:36

Kolejna kiełbasa wyborcza. Dopiero teraz, przed samymi wyborami, rząd przypomniał sobie o rekompensatach. Nawet jeśli PiS wygra u nas (oby nie) to w 2024 r. i tak ich nie będzie u władzy. Będą mogli wtedy krytykować i mówić, że to nie nasza sprawa, my chcieliśmy. Gołym okiem widać, że za wszelką cenę chcą wygrać, a pieniędzy i tak nie będzie. To KIEŁBASA WYBORCZA.

Nie ma się emocjonować to są po prostu grosze. Na kiełbasę wyborczą idzie 16% PKB. Na służbę zdrowia 4,78%. Ale to nie jest wina PiS tylko poziomu durności społeczeństwa, które wybiera taki model budżetu. Woli nie mieć dostępu do służby zdrowia w zamian za drobną jałmużnę.... Efekt wiadomy, rząd ma więcej limuzyn niż my karetek. Wiadomo, każdy pierdzistołek czuję się mądrzejszy i ważniejszy jak się wozi służbową limuzynką. Szkoda strzępić ryja.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych