Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 19:11:30

...

Użytkownik tytus edytował ten post 10 marzec 2013 - 00:16:51

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 19:29:51

Super !!

Dzięki temu będą mogli utrzymywać swoje dzieci które o pracy mogą pomarzyć.

#3 ~matrioszka~

~matrioszka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 20:31:00

Wkurza mnie to! Czemu akurat 50+?? Ja mam 30 lat i uwielbiam wszelakiej maści robótki ręczne (tyko bez skojarzeń proszę!) i sama chętnie wzięłabym dotację na takową firmę i na kurs poszła...
No ale cóż... pozostaje mi dalej siedziec na bezrobociu bez prawa do zasiłku i z nudów dziergać swoje bibeloty :/
Od razu do wszystkich pieniaczy, którzy zaraz napiszą, żebym zamiast siedziec poszła roboty szukać ... Spokojna wasza rozczochrana, szukam.
Chyba, że któryś pieniacz zatrudni mnie za godziwą pensję - chętnie przyjdę.

#4 ~oll~

~oll~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 23:42:45

Wkurza mnie to! Czemu akurat 50+?? Ja mam 30 lat i uwielbiam wszelakiej maści robótki ręczne (tyko bez skojarzeń proszę!) i sama chętnie wzięłabym dotację na takową firmę i na kurs poszła...
No ale cóż... pozostaje mi dalej siedziec na bezrobociu bez prawa do zasiłku i z nudów dziergać swoje bibeloty :/

u mnie podobnie, z tym że uważam, że taka firma będzie mieć u nas problemy z utrzymaniem, bo co się stało z galerią 21, że jej już nie ma?

#5 ~Drwal~

~Drwal~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 00:21:58

Od razu do wszystkich pieniaczy, którzy zaraz napiszą, żebym zamiast siedziec poszła roboty szukać ... Spokojna wasza rozczochrana, szukam.
Chyba, że któryś pieniacz zatrudni mnie za godziwą pensję - chętnie przyjdę.

Zamiast czekać na drapane to się rusz do roboty to bez żadnej dotacji sobie poradzisz.Ja be żadnych dotacji otworzyłem firmę zajmującą się rzemiosłem artystycznym i to mowa o rzemiośle dla którego trzeba więcej niż kilka szydełek i trochę kordonka czy włóczki.Kupiłem maszyny i narzędzia za gotówkę nikogo o nic nie prosiłem.Właśnie szkolę pracownika i urządzam nowy lokal .Zaczynałem od zera .Kto nie wierzy niech da namiary to zaproszę do pracowni i na własne oczy zobaczycie że jak się chce to się da.

Ps.Kto wam karze sprzedawać wyroby na lokalnym rynku ?? Czemu od początku chcecie sobie strzelać w kolano ? Ja sprzedaję za granicę i sobie całkiem chwalę .

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 08:33:12

Zamiast czekać na drapane to się rusz do roboty to bez żadnej dotacji sobie poradzisz.Ja be żadnych dotacji otworzyłem firmę zajmującą się rzemiosłem artystycznym i to mowa o rzemiośle dla którego trzeba więcej niż kilka szydełek i trochę kordonka czy włóczki.Kupiłem maszyny i narzędzia za gotówkę nikogo o nic nie prosiłem.Właśnie szkolę pracownika i urządzam nowy lokal .Zaczynałem od zera .Kto nie wierzy niech da namiary to zaproszę do pracowni i na własne oczy zobaczycie że jak się chce to się da.

Ps.Kto wam karze sprzedawać wyroby na lokalnym rynku ?? Czemu od początku chcecie sobie strzelać w kolano ? Ja sprzedaję za granicę i sobie całkiem chwalę .

Takie bajeczki to dla lemingów.

#7 ~matrioszka~

~matrioszka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 12:24:25

Wybacz, ale w momencie kiedy muszę każdą złotówkę obrócić 5 razy w palcach, bo nie wiem czy kupić na obiad mięso, a może chleb i wędline na kanapki, a może mleko dla dzieci (do wyboru mam jedną opcję tylko!!) do głowy nawet mi nie przychodzi zakup maszyn za gotówkę. Skoro Ty tą gotówkę miałeś - to znaczy, że mialeś z czego odłożyć. Wybacz, ja nie mam. I nie mierz proszę wszystkich swoją miarą. Ty sprzedajesz za gramanicę - super, cieszę się bardzo z Twojego sukcesu, nawet troszkę Ci zadroszczę. ale bajki pt. zaczynałem od zera... Zapraszam do siebie ok. 19-tej jak dzieci idą spać - im możesz je poopowiadać, lubią słuchać.
I nie czekam na drapane, tylko uważam, że oprócz mnie jest na pewno wiele innych osób, które chętnie skorzystałyby z dotacji na takową działalność.
A czym zawiniliśmy, że mamy lat 30, czyli na 50+ jesteśmy za młodzi, a nie mamy 25-ciu, żeby załapać sie na program pierwsza firma czy coś w ten deseń, bo tu z kolei jesteśmy za starzy?
Pozdrawiam serdecznie i dalszych sukcesów życzę!

#8 ~Drwal~

~Drwal~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 20:47:40

G-wno miałem, jak zaczynałem startowałem prawie bez pieniędzy (no chyba że 300zł to są jakieś poważne oszczędności).Powtarzam raz jeszcze - jak kto nie wierzy niech zostawi swojego maila, zaproszę do pracowni porozmawiamy i okaże się że mówie szczerą prawdę.Ale zawsze możecie dalej narzekać , ja postanowiłem coś zrobić, nie jest to proste i wymaga dużo trudu i pracy ale jest to możliwe.Oczywiście nie mówię o jakimś dużym biznesie.Jednak jak ktoś potrzebuje dotacji żeby zacząć uprawiać rękodzieło - szczególnie drobne nie wymagające specjalistycznego sprzętu to jest po prostu mało zaradny , albo nie ma głowy do interesów.Nie mierzcie wszystkich swoją miarą, to że wam się nie udało nie znaczy że jest to niemożliwe !!

Raz jeszcze powtarzam wszytskim malkontentom i mądralom- zostawcie namiary a ja wam udowodnię że da się baz kasy założyć niedużą firemkę działającą w branży rzemiosła artystycznego.

Tyle w temacie

Ps.Ty Matrioszka bez obrazy ale lepiej opowiadaj dzieciom swoje nieudaczne bajki - to będą takimi samymi pierdołami jak ty.Wmawiaj sobie dalej że coś jest niemożliwe to takie będzie zawsze.Trzeba jeść małymi łyżkami, myślisz że ja od razu miałem kasę na wygodny lokal i wszystkie narzędzia ??

#9 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 10:41:10

Witam,
Panie tajemniczy Gościu. Chciałbym z Panem nawiązać kontakt. Proszę iać na: zypon@o2.pl
Żarobliwie powiem o tym jak zrobić coś niemożliwego. Bierzesz człowieka który nie wie że tego nie da sie zrobć i on to robi bo nie wie że to niemożliwe:) Im mniej obaw ,a więcej działania tym efekt lepszy. Pozdrawiam Forumowiczów.

#10 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 11:42:14

Witam,

Widziałam Pana wpis na forum gp24. Chciałabym otworzyć własną firmę z twórczością rękodzielniczą lecz obawiam się, że nie znajdę zbytu na moją twórczość. Czy mógłby mi Pan przybliżyć swój sposób na znalezienie kontrahentów.

Pozdrawiam

Marta P.

G-wno miałem, jak zaczynałem startowałem prawie bez pieniędzy (no chyba że 300zł to są jakieś poważne oszczędności).Powtarzam raz jeszcze - jak kto nie wierzy niech zostawi swojego maila, zaproszę do pracowni porozmawiamy i okaże się że mówie szczerą prawdę.Ale zawsze możecie dalej narzekać , ja postanowiłem coś zrobić, nie jest to proste i wymaga dużo trudu i pracy ale jest to możliwe.Oczywiście nie mówię o jakimś dużym biznesie.Jednak jak ktoś potrzebuje dotacji żeby zacząć uprawiać rękodzieło - szczególnie drobne nie wymagające specjalistycznego sprzętu to jest po prostu mało zaradny , albo nie ma głowy do interesów.Nie mierzcie wszystkich swoją miarą, to że wam się nie udało nie znaczy że jest to niemożliwe !!

Raz jeszcze powtarzam wszytskim malkontentom i mądralom- zostawcie namiary a ja wam udowodnię że da się baz kasy założyć niedużą firemkę działającą w branży rzemiosła artystycznego

#11 -ing

-ing

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 20 październik 2013 - 12:55:21

Jak na biznes trzeba żebrać o dotację, aby się opłacało go prowadzić, to nie jest to dobry pomysł a biznes.

W ogóle sama idea dotacji to poroniony pomysł.

#12 ~KrystynaSz~

~KrystynaSz~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 14:39:32

A ja Wam powiem, że przykładowo ze sklepu internetowego z rękodziełami artystycznymi można się utrzymać. Dla przykładu ten : http://sklep.mypoland.com.pl/  już długo utrzymuje się na rynku i oferuje naprawdę ładne dzieła. 

#13 amberleone

amberleone

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2014 - 22:49:25

Jeśli jest się dobrym Artystą i posiada fach w dłoniach to można spokojnie. Przykładem niech będzie chociażby biżuteria artystyczna. Zdolni Artyści projektujący biżuterię potrafią na siebie zarobić.

#14 bizart

bizart

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2014 - 22:03:58

witam chcę zaprosić was na moją stronę gdzie prezentuje biżuterię ręcznie robioną przeze mnie i moją siostrę ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA www.bizart.pev.plhttp://www.bizart.pev.pl

Użytkownik bizart edytował ten post 07 grudzień 2014 - 22:05:26

#15 KrystynaKwiat

KrystynaKwiat

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 23:34:46

Jakiś czas temu czytałam o klastrach biznesowych, które niezwykle pomagają w działaniach. Promowanie idei tworzenia powiązań kooperacyjnych opartych na współpracy, a nie na konkurencji :) "Proinnowacyjny Klaster Biznesu jest instytucją opartą na transferze wiedzy i doświadczenia, która wypracowywać będzie innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem zmierzające do optymalizacji procesów biznesowych zarówno członków klastra, jak i podmiotów zewnętrznych" ciekawe..

#16 ~Tęczowy Joe~

~Tęczowy Joe~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 23:38:31

Chciałbym poznać członka klastra.

#17 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 14:31:20

Artyści handmade poszukiwani!

Nowo powstały sklep internetowy z ofertą handmade - Prestige-Design poszukuje do współpracy zdolnych rękodzielników! Portal obejmie swym zasięgiem całą Skandynawię. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z krótkim opisem swojej działalności oraz co najmniej trzema zdjęciami prezentującymi wykonane przez siebie prace na adres: d.robak@prestige-design.pl. Dołącz do grupy naszych artystów i wypromuj swoje dzieła w prestiżowym sklepie internetowym!

#18 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 17 maj 2016 - 19:33:40

Jaki pomysł na biznes w dzisiejszych czasach jest najbardziej opłacalny ? W co inwestować ? Wiele ciekawostek i wskazówek biznesowych wyczytacie właśnie na tym forum o biznesie !

#19 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 16:54:22

moje zdanie jest takie, że rękodzieło to przede wszystkim świetna zabawa, możesz przygotowywać niepowtarzalne meble i dekoracje, ja wykonuje sporo rękodzieła, nie powiem mam do tego smykałkę, często znajomi proszą o jakieś rękodzieło, jak mam czas to wykonuję. Z resztą tak naprawdę każdy z Nas może zacząć trudnić się rękodziełem, jedyne czego potrzebujemy to kreatywność, materiały i odpowiednie narzędzia, a te już można kupić za niewielką kwotę, ostatnio kupowałem wiertarkę Ryobi za niecałe 300 zł więc nakłady finansowe nie są zbyt wysokie. 

#20 ~luigi~

~luigi~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 17:03:38

czarna pantera się łapie, zarówno wiek, jak i rękodzieło, które regularnie wykonuje (topienie cyny) , nic tylko brać

czapek - zapisuj się ,bo nie zdonżysz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych