Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Regionalne Piwo Lęborskie ?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~broamator~

~broamator~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 14:55:39

Witam drodzy forumowicze jaką byście wymyślili nazwę Piwa Regionalnego dla Lęborka . Wprowadzenie tego piwa do sklepu by było opłacalne ? Jak sądzicie.

#2 ~Obrzydliwe Koncernowe piwo~

~Obrzydliwe Koncernowe piwo~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 17:41:12

Ja widzę,że to co jest w Lęborku to zwykłe siki Weroniki.Ludzie nie róbmy jaj jak można nazwać te popularne syfy piwem.Jakim cudem można uwarzyć złocisty trunek w tydzień ??Tak to jest jak o jakości piwa decydują głównie księgowi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 22:43:26

Ja widzę,że to co jest w Lęborku to zwykłe siki Weroniki.Ludzie nie róbmy jaj jak można nazwać te popularne syfy piwem.Jakim cudem można uwarzyć złocisty trunek w tydzień ??Tak to jest jak o jakości piwa decydują głównie księgowi.

W sklepach i marketach możesz kupić wiele różnych marek piwa. Jedne to jak mówisz siki Weroniki, woda i sam alkohol, z reguły te poniżej 2 zł w marketach ale jest tez i normalne piwo. Przyzwoitych gatunków jest całkiem sporo. Wszystkich gatunków w jednym miejscu nie ma nigdzie a to z powodu ich ilości, gdzieś czytałem, że w Niemczech jest ponad 300 tys. gatunków piwa więc nawet gdyby market był z samym piwem to pewnie nawet połowa by nie weszła. A co do tego co decyduje co jest na półkach to głównie decyduje rynek. Gdyby było więcej amatorów np. Guinnessa i większość byłoby stać na piwo za sześć czy siedem złotych to pewnie byłby w każdym sklepie. Podsumowując pieprzysz jak potłuczony.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 16:40:30

W sklepach i marketach możesz kupić wiele różnych marek piwa. Jedne to jak mówisz siki Weroniki, woda i sam alkohol, z reguły te poniżej 2 zł w marketach ale jest tez i normalne piwo. Przyzwoitych gatunków jest całkiem sporo. Wszystkich gatunków w jednym miejscu nie ma nigdzie a to z powodu ich ilości, gdzieś czytałem, że w Niemczech jest ponad 300 tys. gatunków piwa więc nawet gdyby market był z samym piwem to pewnie nawet połowa by nie weszła. A co do tego co decyduje co jest na półkach to głównie decyduje rynek. Gdyby było więcej amatorów np. Guinnessa i większość byłoby stać na piwo za sześć czy siedem złotych to pewnie byłby w każdym sklepie. Podsumowując pieprzysz jak potłuczony.

To pij to co w marketach razem z twoją ...,a mi powiedz gdzie mogę dostać dobre piwo niefiltrowane?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 21:33:32

To pij to co w marketach razem z twoją cipą ,a mi powiedz gdzie mogę dostać dobre piwo niefiltrowane?

Do poziomu Twojej kultury najbardziej będą pasowały dwa VIPy z Biedronki wypite w parku na ławce.

#6 ~gat57~

~gat57~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 13:37:43

Do poziomu Twojej kultury najbardziej będą pasowały dwa VIPy z Biedronki wypite w parku na ławce.

brawo !!!   :D 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych