Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

292 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:55

Opozycja sama się pozamiatała.

Żal pędraków :( aż serce ściska jak się męczą  -_-

#282 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:39

:D

#283 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:41

:D

#284 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:42

Sorry za zdublowanie.  :D

#285 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:49

Jak tam u Was urlopy ? Ja niestety musialem zrezygnowac ze swiatecznego wielkanocnego przyjazdu do Slupska, bo co to bylby za urlop siedziec 14 dni w czterech scianach na kwarantannie.  :) 
...pozostajemy wiec na swieta ponad 1000 kilometrow od Slupska.
Mam nadzieje ze do lata minie ta zaraza, bo juz w styczniu zainwestowalismy tzn przeslalismy 30 % na konto pieknego hotelu nad polskim morzem...obysmy mogli spedzic tam wakacje. Poczekamy zobaczymy.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich ludzi dobrej woli. 
Badzcie zdrowi !  :)

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:02

Jak tam u Was urlopy ? Ja niestety musialem zrezygnowac ze swiatecznego wielkanocnego przyjazdu do Slupska, bo co to bylby za urlop siedziec 14 dni w czterech scianach na kwarantannie.  :) 
...pozostajemy wiec na swieta ponad 1000 kilometrow od Slupska.
Mam nadzieje ze do lata minie ta zaraza, bo juz w styczniu zainwestowalismy tzn przeslalismy 30 % na konto pieknego hotelu nad polskim morzem...obysmy mogli spedzic tam wakacje. Poczekamy zobaczymy.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich ludzi dobrej woli. 
Badzcie zdrowi !  :)

Nie wiem co czas przyniesie. Zobaczymy. Lubię spontaniczne wypady.

Wyszłam dzisiaj pierwszy raz od tygodnia z domu i już mi 3 osoby ciśnienie podniosły. Mąż stojąc obok mnie tylko się śmiał pod nosem  :lol:  Tłumaczę to sytuacją z którą przyszło nam się mierzyć. Ludzie uczą się powoli zachowań w nowych warunkach.

Na szczęście wróciłam do domu i nie mogę przestać się śmiać kiedy wspominam dzisiejszy wypad z domu. Oczywiście w sprawach pilnych i nie cierpiących zwłoki. Grunt to odnaleźć trochę uśmiechu w tych czasach :D

Wielkanoc zawsze spędzałam z bliższą rodziną, w tym roku to jest niemożliwe. Żal :(

Oby do lata to się skończyło i odpoczynek przyniósł nam dużo radości.

Zdrówka :)

#287 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:30

Nie wiem co czas przyniesie. Zobaczymy. Lubię spontaniczne wypady.

Wyszłam dzisiaj pierwszy raz od tygodnia z domu i już mi 3 osoby ciśnienie podniosły. Mąż stojąc obok mnie tylko się śmiał pod nosem  :lol:  Tłumaczę to sytuacją z którą przyszło nam się mierzyć. Ludzie uczą się powoli zachowań w nowych warunkach.

Na szczęście wróciłam do domu i nie mogę przestać się śmiać kiedy wspominam dzisiejszy wypad z domu. Oczywiście w sprawach pilnych i nie cierpiących zwłoki. Grunt to odnaleźć trochę uśmiechu w tych czasach :D

Wielkanoc zawsze spędzałam z bliższą rodziną, w tym roku to jest niemożliwe. Żal :(

Oby do lata to się skończyło i odpoczynek przyniósł nam dużo radości.

Zdrówka :)

...oby !  :)  ...Tobie tez zdrowka zycze. :)

#288 ~Sfinks~

~Sfinks~
  • Goście

Napisano dziś, 08:01

...oby !  :)  ...Tobie tez zdrowka zycze. 

W tym roku istotnie Święta bedą niezapomniane.

Takie hm... wirtualne. bez  latania po sklepach, kupowania żarcia tyle, że potem połowa ląduje w śmieciach i całej tej komercyjnej otoczki. Może to ludzi czegoś nauczy? 

Może tego, że sytuacja zmusiła nas do tego by się nad własnym życiem zastanowić, przewartościować. Ludzie

zdrowia Wam wszystkim. Jakoś to przetrwamy!

#289 ~Sfinks~

~Sfinks~
  • Goście

Napisano dziś, 08:02

...oby !  :)  ...Tobie tez zdrowka zycze. 

W tym roku istotnie Święta bedą niezapomniane.

Takie hm... wirtualne. bez  latania po sklepach, kupowania żarcia tyle, że potem połowa ląduje w śmieciach i całej tej komercyjnej otoczki. Może to ludzi czegoś nauczy? 

Może tego, że sytuacja zmusiła nas do tego by się nad własnym życiem zastanowić, przewartościować. Ludzie

zdrowia Wam wszystkim. Jakoś to przetrwamy!

#290 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano dziś, 10:40

O co chodzi, że w większości materiałów trzeba się zalogować aby coś napisać. Tak jeszcze kilka dni temu nie było. Jakaś nowość ?. Bo raczej nie sądzę, że ma to coś wspólnego z wirusem buhahaha. A może GP ma osobliwe podejście do tematu ? hahaha. Strzelają sobie w kolano. Nie dość, że gazeta jest coraz mniej popularna to jeszcze to. Brawo GP. Niedługo pójdziecie wszyscy na "kuroniówkę". 

#291 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:46

Pani prezydentko Słupska gdzie są obiecane maseczki dla wszystkich

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:47

Pani prezydentko Słupska gdzie są obiecane maseczki dla wszystkich

#293 ~nie wierzę w bajki~

~nie wierzę w bajki~
  • Goście

Napisano dziś, 20:30

W najbliższą sobotę (4.04) przewodniczący Episkopatu abp Stanisław Gądecki wygłosi nadzwyczajne orędzie, które ma wprowadzić katolików w Wielki Tydzień.

Purpurat pedofil będzie wygłaszać orędzie do narodu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych