Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rajstopy damskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrHankey

MrHankey

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 15:56:17

Jestescie w stanie mi cos doradzic odnosnie zakupu? Chcialem zaskoczyc swoja zone takim oto prezentem (mozna powiedziec spontanicznym) tylko nie wiem co wybrac :)

#2 Wioletta81

Wioletta81

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 12:42:54

Gratuluję pomysłu bo taki prezent z pewnością się przyda każdej kobiecie. Żeby nie było niedomówień to będziesz musiał zrobić mały rekonesans w jej garderobie ponieważ podstawą będzie dobranie odpowiedniego rozmiaru jaki nosi. Ewentualnie możesz ją o to jakoś dyskretnie podpytać bo ważne jest aby nie były one zbyt ciasne. Mogą wtedy powodować takie problemy jak zaburzenia krwioobiegu, co potencjalnie w dłuższej perspektywie czasu powoduje nawet żylaki. Warto jeszcze mieć na uwadze fakt, że każdy z producentów ma minimalnie inną rozmiarówke dlatego dobrze jakbyć wybrał tego samego. Na dobrą sprawę nie musisz nawet chodzić po żadnych sklepach bo wszystko można załatwić przez internet. Spójrz chociażby na rajstopy Gatta - https://www.gatta.pl...stopy/rajstopy/ wybierane najczęściej wśród Polek. Jaki ich rodzaj wybierzesz powinno bazować na tym co żona lubi najbardziej nosić na codzień. Możesz też spróbować ją czymś zaskoczyć bo na rynku są takie nowości jak rajstopy z efektem push-up :)

Użytkownik Wioletta81 edytował ten post 22 lipiec 2019 - 22:24:01

#3 ostrak

ostrak

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 03 październik 2019 - 17:02:57

Godne uwagi są te rajstopy delikatnie modelujące i do tego przeciwżylakowe. Idealne na lato, można nosić na różne okazje. Nie puchną nogi dzięki właściwościom kompresyjnym a noga się elegancko prezentuje. Jeśli mowa o rajstopach to te były najlepszym zakupem jakie zrobiłam już dawno, noszę  codziennie do pracy i wieczorami nic a nic nogi mnie nie bolą ani nie puchną. 

Użytkownik ostrak edytował ten post 03 październik 2019 - 17:06:50

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych