Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

[rajd rowerowy] II Rowerowa gra miejska

str szprycha słupsk rajd rower gra zabawa

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 STR Szprycha

STR Szprycha

    Swojak

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 10 maj 2016 - 08:23:27

II Rowerową Grę Miejską dofinansowało Miasto Słupsk w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
Strat i meta - Słupsk , Kafeina - ul. Nowobramska 2
Regulamin II Rowerowej Gry Miejskiej 14 maja 2016 roku
1. Uczestnikiem gry może być każdy, kto przybędzie z rowerem na miejsce startu, pobierze kartę gry i wpisze na nią swoje dane. Osoby do lat 15 biorą udział pod opieką osoby dorosłej. Liczba kart jest ograniczona, toteż wydawane będą do wyczerpania. Rejestracja uczestników jest możliwa poprzez formularz online do dnia 13 maja. Link do formularza znajduje się na stronie: www.rpswiat.pl
2. Karty gry wydawane będą w zamkniętych kopertach od godz. 15.30 do 15.50 w dniu 14 maja 2016 roku. Otwarcie koperty przed startem eliminuje zawodnika z listy uczestników.
3. Uczestnicy gry z pobranymi kartami gry startują jednocześnie z miejsca startu (ul. Nowobramska 2, Kafeina) o godz. 16.00 w dniu 14 maja 2016 r.
4. Gra polega na zebraniu wszystkich prawidłowych elementów hasła, ułożeniu ich we właściwej kolejności i wklejeniu we właściwym miejscu na karcie gry.
5. Aby zebrać elementy hasła, należy rozwiązać zadania-rebusy zamieszczone na karcie gry i zidentyfikować miejsca, o których mowa w rebusach, dotrzeć do tych miejsc, odnaleźć ustawionego tam agenta i odebrać od niego element hasła w postaci naklejki. Znakiem rozpoznawczym agenta jest gazeta lub czasopismo..
6. Agent wydaje naklejkę po podaniu przez gracza prawidłowego hasła, odczytanego lub odgadnionego w wyniku rozwiązaniu zadania.
7. Wypełnione karty gry będą przyjmowane na punkcie mety (ul. Nowobramska 2, Kafeina) od godz. 18.00 dnia 14 maja 2016 r.
8. Kolejności przyjmowania kart, organizatorzy będą wypisywać na nich kolejne numery, od najniższego, czyli od „1” w górę: „2”, „3”, „4”….
9. Pierwszych 5 uczestników, którzy wg. numeracji najwcześniej oddali karty prawidłowo wypełnione, to znaczy z właściwym hasłem, weźmie udział w II etapie gry, czyli w quizie wiedzy o Słupsku. Do konkursu wywołani zostaną po numerach. Quiz wyłoni 3 zwycięzców gry w kolejności 1, 2, i 3 miejsca. Jury konkursu powołuje organizator. Decyzja Jury jest ostateczna, nie ma od niej odwołania.
10. Terenem Rowerowej Gry Miejskiej jest obszar administracyjny Słupska.
11. Podczas jazdy na rowerze obowiązują przepisy ruchu drogowego. Uczestnik gry musi posiadać uprawnienia do kierowania rowerem.
12. Osoby do lat 15 biorą udział pod opieką osoby dorosłej.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: str szprycha, słupsk, rajd, rower, gra, zabawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych