Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radny WÓJCIK - cena pracy radnego

46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 11:14:06

Radnego nalezy rozliczyc z tej kadencji... co do posiedzenia a przede wszystkim srpawdzic czy za swoje absencje pobieral diete bo tu nigdy nic nie wiadomo.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 21:58:33

Witam. Zapraszam dowypełnienia ankiety dotyczącej gazu łupkowego - 10npytan - 3 min. Zapraszam!!!
http://www.ankietka....na-pomorzu.html

#23 ~Rozczarowany Ustczanin.~

~Rozczarowany Ustczanin.~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2012 - 15:45:47

Totalne zero nawet jak na Usteckie standardy!!!!!!!!!!!!!!! Na obrady nie przychodzi, a jeżeli już to bardziej się zajmuje laptopem niż samymi obradami, po prostu żenada, wstyd i kompromitacja! Nic nie załatwił i tylko dla kasy tutaj poszedł wynika z jego dotychczasowej kariery samorządowej!, Jakie piękne mieli obietnice, młodzi dla Ustka... między bajki można włożyć te ich zapewnienia, i żeby było jasne nie jestem 50 letnim starym dziadem, a Wójcika kojarzę jeszcze z gimnazjum i głosując na niego spodziewałem powiewu świeżości w ratuszu jakiś nowych inicjatyw itp... totalnie się rozczarowałem nigdy więcej na nikogo z ich stowarzyszenia nie zagłosuje. Dziękuje i pozdrawiam.

Rozczarowany Ustczanin.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2012 - 19:08:10

Totalne zero nawet jak na Usteckie standardy!!!!!!!!!!!!!!! Na obrady nie przychodzi, a jeżeli już to bardziej się zajmuje laptopem niż samymi obradami, po prostu żenada, wstyd i kompromitacja! Nic nie załatwił i tylko dla kasy tutaj poszedł wynika z jego dotychczasowej kariery samorządowej!, Jakie piękne mieli obietnice, młodzi dla Ustka... między bajki można włożyć te ich zapewnienia, i żeby było jasne nie jestem 50 letnim starym dziadem, a Wójcika kojarzę jeszcze z gimnazjum i głosując na niego spodziewałem powiewu świeżości w ratuszu jakiś nowych inicjatyw itp... totalnie się rozczarowałem nigdy więcej na nikogo z ich stowarzyszenia nie zagłosuje. Dziękuje i pozdrawiam.

Rozczarowany Ustczanin.

Nie kojarzę Wójcika. To może trzeba go odwołać??????!!!!!!!!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2012 - 20:17:59

po Wójciku faktycznie widać, że niektórzy radni to bezczelne nieroby, które poszły do rady wyłącznie dla kasy!
wielki student, który kompletnie nie angażuje się w pracę, od łaski przyjdzie na sesje, żeby kasy mu nie zabrali!
wstyd i porażka!

#26 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 15:09:58

po Wójciku faktycznie widać, że niektórzy radni to bezczelne nieroby, które poszły do rady wyłącznie dla kasy!
wielki student, który kompletnie nie angażuje się w pracę, od łaski przyjdzie na sesje, żeby kasy mu nie zabrali!
wstyd i porażka!

Zabrać kasę za olewanie !

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 11:23:09

Chciałbym się dowiedzieć na ilu sesjach rady miasta i komisjach tego radnego nie było. Chyba trochę tego będzie... I co, zamierza kandydować?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 12:00:34

niestety ten przykład pokazuje, że do rady powinny mieć możliwość startować osoby po ukończeniu 30 roku życia, które mają już jakieś doświadczenie zawodowe i samorządowe. Wójcik to pomyłka całego elektoratu młodych - przesłuchałem wiele sesji, a jego wypowiedź zanotowałem raptem chyba tylko 1. Ma chłopak chociaż na wyjazdy z diety.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 17:36:52

Największa pomyłka w usteckim samorządzie i to nie tylko w obecnej kadencji, ale w całej jego historii. Nic konkretnego i wymienrnego nie zrobił, nieczego nie załatwił o czym bym słyszał, a jego miejsce w samorządize to zmarnowane 4 lata, olał sobie wszystkich i nawiał do Warszawy, ale za to co miesiąc dietka wpływa na konto. Taki człowiek powinien, jakby miał honor, sam zrezygnować, ale widać kasa za nic nie robienie ważniejsza. Podsumowanie jego działanolności w samorządzie przez ostatnie 4 lata, totalne dno i wodorosty i do tego taki ktoś otrzymał jeszcze z dobre 40 tyś, przez 4 lata z podatków płaconych przez Ustczan w zamian za nic nie robienie dla dobra miasta i jego mieszkańców. Jeszcze z siebie pewnie dumny, bo w końcu radnym został, w cywilizowanych krajach na takiego radnego nieroba byłaby taka presja społeczna, że nie mógłby przejść się z podniesioną głową po mieście, a do tego mieszkańcy zmusiliby go do ustąpienia. U nas taki cwaniaczek dostał się do samrządu i zagrał na nosie wszystkim mieszkańcom, którzy pokładali w nim jakiekolwiek nadzieje. Nie dość, że sam kończy kadencje z łatką nieroba i największej wyborczej pomyłki to jeszcze na starcie wszystkim młodym, zdolnych, którzy w przeciwieństwie do niego chcą działać i coś zrobić utrudnił dostanie się do władzy. Ciekawy jestem panie Wójcik, czy choć trochę jest panu wstyd, za to jak pan potraktował wyborców i swoje miasto i czy ma pan sobie cokolwiek do zarzucenia?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:42:17

Największa pomyłka w usteckim samorządzie i to nie tylko w obecnej kadencji, ale w całej jego historii. Nic konkretnego i wymienrnego nie zrobił, nieczego nie załatwił o czym bym słyszał, a jego miejsce w samorządize to zmarnowane 4 lata, olał sobie wszystkich i nawiał do Warszawy, ale za to co miesiąc dietka wpływa na konto. Taki człowiek powinien, jakby miał honor, sam zrezygnować, ale widać kasa za nic nie robienie ważniejsza. Podsumowanie jego działanolności w samorządzie przez ostatnie 4 lata, totalne dno i wodorosty i do tego taki ktoś otrzymał jeszcze z dobre 40 tyś, przez 4 lata z podatków płaconych przez Ustczan w zamian za nic nie robienie dla dobra miasta i jego mieszkańców. Jeszcze z siebie pewnie dumny, bo w końcu radnym został, w cywilizowanych krajach na takiego radnego nieroba byłaby taka presja społeczna, że nie mógłby przejść się z podniesioną głową po mieście, a do tego mieszkańcy zmusiliby go do ustąpienia. U nas taki cwaniaczek dostał się do samrządu i zagrał na nosie wszystkim mieszkańcom, którzy pokładali w nim jakiekolwiek nadzieje. Nie dość, że sam kończy kadencje z łatką nieroba i największej wyborczej pomyłki to jeszcze na starcie wszystkim młodym, zdolnych, którzy w przeciwieństwie do niego chcą działać i coś zrobić utrudnił dostanie się do władzy. Ciekawy jestem panie Wójcik, czy choć trochę jest panu wstyd, za to jak pan potraktował wyborców i swoje miasto i czy ma pan sobie cokolwiek do zarzucenia?

Zupełnie jak Nycz

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:11:22

Widać, że ktoś się Nycz`ka  boi skoro porównuje go do takiego zera jak Wójcik. Wyciągnij lepsze działa bo jak na razie jesteś gościu nikim, jak Wójcik !!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 06:51:41

... a pamiętam, miał plakaty wyborcze na tackach z Morpolu, tam tez miał poparcie. Jaki promotor taki radny.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 19:11:25

Widać, że ktoś się Nycz`ka  boi skoro porównuje go do takiego zera jak Wójcik. Wyciągnij lepsze działa bo jak na razie jesteś gościu nikim, jak Wójcik !!!

Jedno zero i drugie zero

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 19:34:45

Tytuł wątku bardzo adekwatny:

Piotr Wójcik CENA pracy.

Cena jego "pracy" jest bardzo wysoka, zmarnowane 4 lata i ponad tysięcy złotych dla mało udzielającego się randego, który olał sobie pracę w samorządzie totalnie.

#35 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 10:34:25

To już koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 23:06:43

wątpię, żeby ten nierób jeszcze startował, ale najgorsze jest właśnie to, że zszargał opinie młodych kandydatów. Wstyd panie Wójcik!!

#37 ~Forsberg~

~Forsberg~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 14:11:38

Moim zdaniem powinna być wystawiana coroczna lub choćby co dwa lata obiektywna ocena pracy danego radnego w postaci publicznej - aktywność, sposób głosowania i podjęte tematy przez radnego i co najważniejsze doprowadzenie do skutecznego zrealizowania danej tematyki.

Siedzenie przez 4 lata, bez większej weryfikacji czyjejś pracy, to przyzwolenie na marnotrawstwo publicznych pieniędzy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 14:15:36

dokładnie - siedzenie na du***, jeżdżenie do warszawy i bierność w życiu miasta to jakaś paranoja wyborcza. Ludzie ogarnijcie się. Ciągle narzekacie a nic z tym nie robicie, tylko czekacie aż ktoś coś za Was zrobi ...

#39 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 12:03:14

Co obiecywał 4 lata temu można poczytać na 

ustka-mojamalaojczyzna.pl/wybory/wybory-samorzadowe-2010/kandydaci-na-radnych/kandydaci-wg-komitetow-wyborczych/kww-mode-pokolenie/wojcik-piotr/91-piotr-wojcik

"Pragnę Ustki równych szans, Miasta otwartego i wolnego od powszechnych teraz patologii władzy. Nie zapominając o nowoczesności, szanuję tradycję i kontakty z ludźmi starszymi, pragnę łączyć pokolenia."

Abraham Lincoln powiedział "Polityk jest odpowiedzialny za statek, nie za fale" . Jestem gotów taką odpowiedzialność przyjąć w trosce o każdego mieszkańca Ustki.

#40 ~Ustczanin~

~Ustczanin~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 20:24:45

Pragnę Ustki bez p.Wójcka!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych