Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radny WÓJCIK - cena pracy radnego

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 08:12:30

mimo, że to temat o Nyczu, to ja uważam, że pierwszy na przedłużony urlop powinien udać się radny Wójcik. Nie słyszałem go chyba nigdy w transmisji on-line, raz udało mi się zobaczyć komisjęi dwa razy sesję na żywo. Ten człowiek nie jest w ogóle zaineresowany obradami. Rękę podnosi jak tresowana małpka, patrząc jak głosuje większość. Ciągle wlepione oczy w monitor netbooka, wiecznie nieobecny!. To zdecydowanie najgorszy radny, właściwie trudno go nazwać radnym, bo jak zauważyłem są ludzie w tej radzie, którzy nie zabierają głosu ale chociaż słuchają. Pan Wójcik niezabiera głosu, ale nawet nie wie co się wokół niego dzieje! A kasa leci co miesiąc...

Ciezko sie z tym nie zgodzic. Wiekszego obiboka nie widzialem. Na czas obrad powinno sie wylaczyc internet wifi odrazu by przestal laptopa przynosic. Ale czego sie spodziewac po chlopaku na ktorego zaglosowali koledzy z osiru.

WEZ SIE DO ROBOTY LENIU ! wstyd przynosisz dzielnicy !

#2 ~dykiel~

~dykiel~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 15:57:00

Ciezko sie z tym nie zgodzic. Wiekszego obiboka nie widzialem. Na czas obrad powinno sie wylaczyc internet wifi odrazu by przestal laptopa przynosic. Ale czego sie spodziewac po chlopaku na ktorego zaglosowali koledzy z osiru.

WEZ SIE DO ROBOTY LENIU ! wstyd przynosisz dzielnicy !

Niestety nie on jeden.Tych leniwych jest znaczna większośc.

#3 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 11 maj 2012 - 14:13:50

Niestety nie on jeden.Tych leniwych jest znaczna większośc.

niestety z tego wynika taki wniosek , ze głosowanie na szczeniaków poniżej 30 lat nie ma seansu .
No i nie zapominajmy , ze radny Wójcik jest jednym z inicjatorów wprowadzenia specjalnych stref dla dziennikarzy,
w trakcie obrad rady, w klatki wsadzą Marudę , Huberta i innych i wstawią do klopa ?
ale o tym w innym wątku.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2012 - 20:42:49

I nic dziwnego, że nie chce żeby mu ktoś przez ramię zaglądał, skoro nie robi nic innego poza surfowaniem w sieci :) jeszcze wyjdzie na jaw jaki z niego nierób.
Piszesz Smerf, że to szczeniak. Może i tak, i przecież przede wszyskim do młodych ludzi kierował swoją "kampanie" i oni na niego głosowali. I co? Niech może przedstawi, nawet nie co osiągnął bo to czasamii trudne bez poparcia innych radnych, ale niech pokaże co próbował zrobić dla młodych, z jakimi inicjaywami wyszedł, czym się szczególnie interesował?

Panie radny Wójcik, niech pan pokaże, że nie jest pan największym nierobem w radzie i odpowie nam na te pytania. Czekamy!

#5 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 11 maj 2012 - 21:45:25

I nic dziwnego, że nie chce żeby mu ktoś przez ramię zaglądał, skoro nie robi nic innego poza surfowaniem w sieci :) jeszcze wyjdzie na jaw jaki z niego nierób.
Piszesz Smerf, że to szczeniak. Może i tak, i przecież przede wszyskim do młodych ludzi kierował swoją "kampanie" i oni na niego głosowali. I co? Niech może przedstawi, nawet nie co osiągnął bo to czasamii trudne bez poparcia innych radnych, ale niech pokaże co próbował zrobić dla młodych, z jakimi inicjaywami wyszedł, czym się szczególnie interesował?

Panie radny Wójcik, niech pan pokaże, że nie jest pan największym nierobem w radzie i odpowie nam na te pytania. Czekamy!

Uważam ,że wszyscy przed 30-tką to szczeniaki ,. jeśli chodzi o te sprawy samorządowe.
A co Nycz zrobił, przez 2 pierwsze kadencje ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2012 - 22:46:00

Uważam ,że wszyscy przed 30-tką to szczeniaki ,. jeśli chodzi o te sprawy samorządowe.
A co Nycz zrobił, przez 2 pierwsze kadencje ?

nie wiem, bo nie bywałem wtedy na sesjach, może też nic nie robił... ale wiem, że teraz Wójcik ma całe obrady głęboko w d..., więc nie wiem za co on bierze pieniądze.
A Nycz, jak dla mnie poza turystyką, chyba niewiele go obchodzi. Takie moje wrażenie, ale tak to jest jak się do rady wybiera radnych, ściśle zapatrzonych na jeden temat. A miasto jego finanse czy inwestycje obchodzą pewnie z... nie wiem może 2 - 3 radnych... Reszta do kasy i wpływ gotówki się liczy :(

#7 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 12 maj 2012 - 06:29:22

nie wiem, bo nie bywałem wtedy na sesjach, może też nic nie robił... ale wiem, że teraz Wójcik ma całe obrady głęboko w d..., więc nie wiem za co on bierze pieniądze.
A Nycz, jak dla mnie poza turystyką, chyba niewiele go obchodzi. Takie moje wrażenie, ale tak to jest jak się do rady wybiera radnych, ściśle zapatrzonych na jeden temat. A miasto jego finanse czy inwestycje obchodzą pewnie z... nie wiem może 2 - 3 radnych... Reszta do kasy i wpływ gotówki się liczy :(

Nie tylko dietka, jeszcze załatwiają różne geszefty dla siebie, rodziny i znajomych.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 09:57:27

O Nyczu gdzie indziej dyskutujcie.

Radny WÓJCIK powinien sam jakies sprawozdanie napisać o swojej pracy.

Na facebooku widnieje wpis gdzie radny zacheca do przywożenia egipskich murzynów do Polski. (ciekawe w jakim celu?)

#9 ~se~

~se~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 18:58:39

Kiedyś w Słupsku pod koniec kadencji podsumowywano aktywność radnych na sesjach. Wyliczano kto ile razy zabrał głos i w jakiej sprawie. Trwało to dosyć długo. Pod koniec tej debaty jeden z radnych krytykując swojego kolegę powiedział: pan panie radny xxxx tylko raz w ciągu czterech lat zabrał głos, zapytał pan czy … można otworzyć okno na sali obrad.

Radny Wójcik, student właśnie tyle ma do powiedzenia. Wszak kampanie wyborczą prowadził korzystając z poparcia Morpolu, podkłady pod materiały propagandowe, plakaty, może kasa...

Niestety poprzez swoją indolencję nie potrafi odwdzięczyć się swojemu mecenasowi za wsparcie,

no chyba,że podczas głosowania. Trzeba jednak wiedzieć w jakiej sprawie jest głosowanie, kiedy przycisnąć guzik, jakiego koloru... a Błądkowski daleko.

Nycz przy tym aktywiście młodzieżowym to orzeł.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 19:44:13

Wójcik przekona się niestety dopiero podczas następnych wyborów, jak docenią ludzie jego nieróbstwo! Taki radny to wyrzucanie pieniędzy w błoto! A myślałem, że młody radny to nadzieja dla miasta. Srogo się zawiodłem!!

#11 ~lui~

~lui~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 20:26:09

Tragedia, mogło do rady wejść więcej takich młodzieniaszków- bezmózgowców.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 09:33:31

Czego spodziewaliscie sie po radnym ktory zostal "wprowadzony" przez Malka a plakaty wieszal na tackach od ryby. Plakaty wisialy dlugo po wyborach a sam radny wczesniej zapodal sobie logo bez zezwolenia na skorzystanie zen. Cegla mu grzecznie zwrocil uwage, bo chlopak nie wiedzial co jest 5

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 13:21:49

Radny na :lol: poziomie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 08:11:07

chyba poziomie morza.... nizej scinki ryby spadaja.

Sasiedzi radni z okregu powinni zmobilizowac troszke kompana z rady! Patrza bezradnie na jego "zasiadanie" i nic nie robia. Poczekamy kiedy ludzie zaczna wytykac palcami.. wybory niedlugo.

#15 ~boda~

~boda~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 10:32:17

Przystojny i tyle. :lol:

#16 ~Tedi~

~Tedi~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 13:15:38

Tragedia

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 08:09:20

a na fejsbóku tyle zdjec ma .. nie nudzi sie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 09:19:37

radnemu gratulujemy kolejnego trofeum w koszykowke...

a teraz synus rusz d*** i zakasaj rekawy..DO PRACY !!!!!!!

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 13:51:27

Totalne dno samorządowe!

#20 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 23:11:56