Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~lilija~

~lilija~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2008 - 20:27:42

Masz rację - istne cudo: smukły, przystojny, wysportowany, a jaki intelekt, erudycja, kultura - nawet gdyby nie był wójtem i nie miał kasy, to i tak wszystkie by na niego leciały :D

Dzięki za informację,w tygodniu wybieram się do Główczyc będę w urzędzie sprawdzę naocznie, już zacieram ręce lubię doznania estetyczne.Pozdrawiam!

#42 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2008 - 16:31:02

Dzięki za informację,w tygodniu wybieram się do Główczyc będę w urzędzie sprawdzę naocznie, już zacieram ręce lubię doznania estetyczne.Pozdrawiam!

Tylko nie jedz nic przed przyjazdem do naszej pięknej wsi! Proszę Lilija! Doznania estetyczne hehehehe:) Jak już wrócisz, to napisz jak było, dobra?

#43 ~lilija~

~lilija~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2008 - 19:34:21

Masz rację - istne cudo: smukły, przystojny, wysportowany, a jaki intelekt, erudycja, kultura - nawet gdyby nie był wójtem i nie miał kasy, to i tak wszystkie by na niego leciały :D

Jolka już nie żyjesz!Trzy razy dopytywałam się czy to ten? niestety ten.Dochodzę do siebie po doznaniach.

#44 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2008 - 21:15:55

Zajmij się kochanie swoją d....pą,może jesteś gorsza od pani Mirki że na ciebie wójt nie poleciał a z pewnością chciałabyś aby tak było,cóż nie udało się wybrał lepszą.Przypomnę ci że dożynki są uroczystością całej gminy a to świadczy o ilości uczęstników,którzy byli wszyscy razem nie robiąc sobie żadnych głupich wymówek.I właśnie tak powinny wyglądać uroczystości a nie podsrywaniem jeden drugiemu.Dużo kochana musisz się jeszcze uczyć jak żyć w społeczności gminnej.Ale na to jesteś za głupia widać to po twojej wypowiedzi.Dobrze że inni nie biorą takich głupich wypowiedzi do swego serca.Dość chamstwa opluwania i obłudy,bo gdybym ja był wójtem to już dawno rzuciłbym to wszystko do jasnej cholery.Po co się użerać z tymi baranami którzy są przeciwko niemu.Będą wybory wybierzecie sobie nowego wójta bo ten na pewno podziękuje za dalsze kierowanie gminą.Będzie nowy,to manna wam będzie spadać z nieba,będzie otrzymywał kupę pieniędzy z Unii,będziecie żyć jak pączki w maśle leżąc,nic nie robiąc bo do tego jesteście przyzwyczajeni.Bardzo wielce chwalę tych wszystkich ,którzy w wyborach oddali głos na obecnego wójta a było ich około trzech tysięcy tj.56% oddanych głosów.Teraz będziecie mieli duży wybór no i kandydatów którzy wam dadzą to co pisałem wyżej-dopiero przekonacie się kto dbał więcej o rozwój gminy i jej mieszkańców.Panie wójcie nie daj się pan wrobić drugi raz bo przypłaci pan życiem tak jak były naczelnik p.Kwiecień.

nie chodzi mi o du... pani Mirki tylko o to ze ludzie z innych wsi sie starają a nasz wieniec wcale nie był najładniejszy a wygrał . gdzie podziały sie kryteria pani mirki ,, sztuczne kwiaty w wiencu ,, nigdy a tu prosze . pomysl co piszesz a kochanie zachowaj dla kogoś innego bo ja nim nie jestem dla ciebie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych