Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2008 - 20:38:11

Ale w tych Główczycach się dzieje , a to wojt do luftu a to stomatolog ma kaprysy w czyją buzię zagląda jeszcze tylko niech ksiądz odmówi ostatniej posługi i wszyscy pójdą do diabła.

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią!!!!

#22 ~koziołek~

~koziołek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 10:16:10

Panie Redaktorze.Podobnie zajmuje się pan korupcjami wśród rządzących,a pozwala pan na forum umieszczać przez trzy dni głupiej sprawy opowiedzianej panu przez jednego z radnych ze Szczypkowic.Co sądzą o nim mieszkańcy Szczypkowic tego pan nie wie bo to już pana nie interesowało a trzeba było popytać starych mieszkańców/rodowitych szczypkowiczan/ jaką opinię mają oni o wielkim radnym,który dzięki komunie otrzymał mieszkanie w blokach.Bo gdyby nie to to s.....ł by dalej w Dargolezie przez drąg za stodołom.Radzę panu skoro jest pan tak wielkim detektywem aby zajął sie pan byłymi wójtami i radnymi,trochę pochodził,popytał mieszkańców jak to było ze sprzedażą maszyn rolniczych po likwidowanych zakładach pracy.Kto najwięcej na tym skorzystał.A mieszkańcy Główczyc dobrze to pamiętają.Nie zajmuj się pan bzdurami tylko faktami. A my panu wskażemy tych co naprawdę popełniali korupcję,a nie taka dyrektor szkoły.czy Domu Kultury o których tak bardzo pan chciał na forum ich zbrzechtać z błotem jak by oni byli największymi zbrodniarzami na terenie naszej gminy.Myślę że przyjmie pan moją propozycje ,przyjedzie do Główczyc,popyta mieszkańców o tym co pisałem wyżej,popatrzy pan na nasze piękne szkoły,hale sportowe oraz na to wszystko co sie obecnie w naszej gminie robi. Za przyjazd-dziękuję.

#23 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 11:04:18

Artykul pana radnego Mankowskiego nie poszedl w smak, sadzac po komentarzach, ludziom ktorzy sa przychylni panu Wojtowi. Uwazam ze obrzucaja radnego obelgami poniewaz On jako jedyny odwazyl sie poruszyc sprawy, o ktorych wszyscy wiedza, szepcza po cichu. za plecami Wojta ale oczywiscie korzystaja na tym, ze akurat ten wojt jest przy wladzy i dlatego nic nie mowia i strasznie sie bulwersuja. Jesli chodzi o nowe sale sportowe i to wszystko co robi obecny Wojt to, to nie jest zadna Jego zasluga poniewaz pieniadze otrzymuje z Unii, a jak sie ma pieniadze to mozna wszystko wybudowac. Dlaczego wspanialy Wojt nie buduje oczyszczalni sciekow dla malych wsi, tylko smrody plyna rowami. Podejrzewam, ze jak po nastepnych wyborach wybrano by innego wojta to o tym obecnym wszyscy ci, ktorzy tak go teraz bronia, mowili by ze byl do :bani: Radny Mankowski powiedzial co wiedzial i stal sie przestepca i komuchem dla ludzi z kregu obecnego Wojta. Ludzie puknijcie sie w glowy, jezeli je macie, obudzcie sie i przejrzyjcie w koncu na oczy. To co dzieje sie w tej gminie to istny cyrk, radny z Gorzyna Zenon F. kradl prad z gminnej remizy i co? Przyjechala komisja z gminy stwierdzili ze kradl i na tym sie skonczylo, zadnych konsekwencji, a pan Radny chodzi sobie usmiechniety i stuka sygnetem w stol. Takich podobnych przypadkow, ze Wojt nie reaguje na razace zaniedbania jest cale mnostwo, cierpia na tym mieszkancy calej gminy, a najbardziej korzystaja konfidenci. Chcialbym jeszcze powiedziec, ze z tego co wiem Mankowski pracowal w Irlandii a nie w Niemczech i pracowal legalnie a nie na czarno .Zycze gminie Glowczyce wiecej takich ludzi jak pan radny Mankowski Jerzy moze mialo by to odzew gdzies wyzej i ktos by zaczal sie przygladac tym sprawom, bo sa to sprawy dla prokuratora. Panie Jerzy niech sie pan nie przejmuje komentarzami bo ta sprawa dla nich smierdzi jak g....., a jak g...... smierdzi to trzeba je sprzatnac i oni chca to zrobic z Panem. Nie daj sie Panie radny bo chca cie uciszyc, jest masa ludzi ktorzy sa z panem i trzymaja kciuki, powodzenia

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 13:21:39

Ale co niektórych prawda w oczy koli . Barawo dla osoby podpisującej się koziolek, tak trzymać!!!!!!!

#25 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 14:17:39

Witam kochani sąsiedzi u nas w Potęgowie nie jest lepiej a może jeszcze gorzej ale was popieram tak to jest jak ktoś się dorwie do władzy ,, na układy nie ma rady"" Pozdrawiam!

#26 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 18:22:34

dożynki w Główczycach ustawione jak zawsze na korzyść pani MIRKI

#27 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 19:24:15

A kogo ta pani Mirka dożyna?

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 20:36:20

Zajmij się kochanie swoją d....pą,może jesteś gorsza od pani Mirki że na ciebie wójt nie poleciał a z pewnością chciałabyś aby tak było,cóż nie udało się wybrał lepszą.Przypomnę ci że dożynki są uroczystością całej gminy a to świadczy o ilości uczęstników,którzy byli wszyscy razem nie robiąc sobie żadnych głupich wymówek.I właśnie tak powinny wyglądać uroczystości a nie podsrywaniem jeden drugiemu.Dużo kochana musisz się jeszcze uczyć jak żyć w społeczności gminnej.Ale na to jesteś za głupia widać to po twojej wypowiedzi.Dobrze że inni nie biorą takich głupich wypowiedzi do swego serca.Dość chamstwa opluwania i obłudy,bo gdybym ja był wójtem to już dawno rzuciłbym to wszystko do jasnej cholery.Po co się użerać z tymi baranami którzy są przeciwko niemu.Będą wybory wybierzecie sobie nowego wójta bo ten na pewno podziękuje za dalsze kierowanie gminą.Będzie nowy,to manna wam będzie spadać z nieba,będzie otrzymywał kupę pieniędzy z Unii,będziecie żyć jak pączki w maśle leżąc,nic nie robiąc bo do tego jesteście przyzwyczajeni.Bardzo wielce chwalę tych wszystkich ,którzy w wyborach oddali głos na obecnego wójta a było ich około trzech tysięcy tj.56% oddanych głosów.Teraz będziecie mieli duży wybór no i kandydatów którzy wam dadzą to co pisałem wyżej-dopiero przekonacie się kto dbał więcej o rozwój gminy i jej mieszkańców.Panie wójcie nie daj się pan wrobić drugi raz bo przypłaci pan życiem tak jak były naczelnik p.Kwiecień.

#29 ~ja też~

~ja też~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 20:51:08

Czytam, czytam i cieszę się, że wróciły czasy "panów", a nie "towarzyszy". Mojżeszowi też leciała manna z nieba. To dlaczego nam nie? A może zagłosujemy teraz na p.Gonerę? Czy to nowy wątek?

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 21:07:40

Czytam, czytam i cieszę się, że wróciły czasy "panów", a nie "towarzyszy". Mojżeszowi też leciała manna z nieba. To dlaczego nam nie? A może zagłosujemy teraz na p.Gonerę? Czy to nowy wątek?

Przecież to jeden z najgłupszych ludzi na terenie gminy,to już lepiej na Mańkowskiego bo on jest uczniem Gonery.Myślę że Mąńkowski byłby wójtem 63 lecia,jednym który zrobiłby z gówna bat,takich trzeba,a Gonera do gnoju,bo tam jest jego miejsce.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2008 - 12:01:11

A co może nie prawda z tymi dożynkami!!! W ubieglym roku żeby zachęcić naiwne kobiety z koła gospodyń z jednej wsi należącej do gminy, żeby brały udział w dożynkach 2007r to dano im wygrać sporo nagód a w tym roku już wielkie nic. I zgadzam się w 100% że te dożynki i inne były i będą ustawiane.

#32 ~pomyłka~

~pomyłka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2008 - 17:06:13

Zajmij się kochanie swoją d....pą,może jesteś gorsza od pani Mirki że na ciebie wójt nie poleciał a z pewnością chciałabyś aby tak było,cóż nie udało się wybrał lepszą.Przypomnę ci że dożynki są uroczystością całej gminy a to świadczy o ilości uczęstników,którzy byli wszyscy razem nie robiąc sobie żadnych głupich wymówek.I właśnie tak powinny wyglądać uroczystości a nie podsrywaniem jeden drugiemu.Dużo kochana musisz się jeszcze uczyć jak żyć w społeczności gminnej.Ale na to jesteś za głupia widać to po twojej wypowiedzi.Dobrze że inni nie biorą takich głupich wypowiedzi do swego serca.Dość chamstwa opluwania i obłudy,bo gdybym ja był wójtem to już dawno rzuciłbym to wszystko do jasnej cholery.Po co się użerać z tymi baranami którzy są przeciwko niemu.Będą wybory wybierzecie sobie nowego wójta b63Eo ten na pewno podziękuje za dalsze kierowanie gminą.Będzie nowy,to manna wam będzie spadać z nieba,będzie otrzymywał kupę pieniędzy z Unii,będziecie żyć jak pączki w maśle leżąc,nic nie robiąc bo do tego jesteście przyzwyczajeni.Bardzo wielce chwalę tych wszystkich ,którzy w wyborach oddali głos na obecnego wójta a było ich około trzech tysięcy tj.56% oddanych głosów.Teraz będziecie mieli duży wybór no i kandydatów którzy wam dadzą to co pisałem wyżej-dopiero przekonacie się kto dbał więcej o rozwój gminy i jej mieszkańców.Panie wójcie nie daj się pan wrobić drugi raz bo przypłaci pan życiem tak jak były naczelnik p.Kwiecień.

Zgadzam się z opinią ,,gościa" ale na jedno muszę zwrócić ci uwagę ,że nie było w naszej gminie naczelnika pod nazwiskiem Kwiecień tylko Kędzierski.
A TAK NA KONIEC SKOŃCZCIE Z TYMI OPINIAMI BO I TAK JAK BĘDZIEMY MIELI W PRZYSZŁOŚCI INNEGO WÓJTA TO ZNAJDZIE SIE GRUPA KTÓREJ NIE BĘDZIE MOŻNA DOGODZIĆ. NIKT Z NAS NIE JEST IDEAŁEM NIKT NIE JEST W STANIE DOPASOWAĆ WSZYSTKO WSZYSTKIM.

#33 ~wazelina~

~wazelina~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2008 - 19:10:20

Zgadzam się z opinią ,,gościa" ale na jedno muszę zwrócić ci uwagę ,że nie było w naszej gminie naczelnika pod nazwiskiem Kwiecień tylko Kędzierski.
A TAK NA KONIEC SKOŃCZCIE Z TYMI OPINIAMI BO I TAK JAK BĘDZIEMY MIELI W PRZYSZŁOŚCI INNEGO WÓJTA TO ZNAJDZIE SIE GRUPA KTÓREJ NIE BĘDZIE MOŻNA DOGODZIĆ. NIKT Z NAS NIE JEST IDEAŁEM NIKT NIE JEST W STANIE DOPASOWAĆ WSZYSTKO WSZYSTKIM.

I czego się wydzierasz na tym forum, co mądrego powiedziałaś kobieto? Proponujesz nie robić nic bo dobrze jest jak jest bo lepiej nie będzie.Proponuję iść dalej przyznać wójtowi dożywotni mandat na to stanowisko nie będzie problemu z wyborami a i szanowna paniusia będzie usatysfakcjonowana

#34 ~Nick~

~Nick~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2008 - 20:31:57

Myślę, że problem z panem wójtem jest. Ludzie są takimi stworzeniami, że jeśli czują jakąś niesprawiedliwość to wykazują wszystko co może być złe u człowieka który się tej niesprawiedliwości dopuścił, czy trzeba czy nie trzeba. Na pewno płaca jaką otrzymał pan wójt jest niewspółmiernie wysoka do tego co obecnie robi on jak i jego podwładni, więc niesprawiedliwe jest otrzymywanie tak wysokiej pensji. To że zrobił chodniki w Główczycach i wiele innych różnych rzeczy to jest to piękne i chwalebne ale to nie powinno przesłaniać tego co robi źle. M. in. nie podoba mi się sposób "odwołania" ze stanowiska dyr. GOKu Piotra Krzemińskiego. Pan Krzemiński był człowiekiem, uważam, bardzo zacnym - pomagał wielu osobom jeśli tego potrzebowały, komunikatywny itd itd. Posądzenie go o defrałdację pieniędzy z GOKu jest wedlug mnie bardzo podłym sposobem zwolnienia go ze stanowiska które zajmował i obsadzenie go przez wójta jego obecną kochanką. Ktokolwiek znał Piotra Krzemińskiego ten wie, że on nic nie zrobił bez wiedzy swej małżonki (obecnej kochanki wójta) jak i samego wójta. W związku z tym sposób w jaki pozbyto się Krzemińskiego budzi we mnie odrazę do wójta bez względu na to ile on zrobił dla Głóczyc. Człowiek który według mnie jest pozbawiony honoru (nie mówiąc o kobiecie która w tym czynie brała czynny udział, a w tej chwili zbiera niezłe z tego profity) nie może być W PORZĄDKU. Jest to niemożliwe. Temat poddaję pod dyskusję bo nie znalazłem tak ujętego, a jeśli było już blisko ok 2 lat temu na tym forum to temat szybko i tajemniczo zniknął, pomimo olbrzymiego zainteresowania. Pozdrawiam.

#35 ~pomyłka~

~pomyłka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2008 - 20:48:24

I czego się wydzierasz na tym forum, co mądrego powiedziałaś kobieto? Proponujesz nie robić nic bo dobrze jest jak jest bo lepiej nie będzie.Proponuję iść dalej przyznać wójtowi dożywotni mandat na to stanowisko nie będzie problemu z wyborami a i szanowna paniusia będzie usatysfakcjonowana

Czy ja proponuję nic nie robić ?????????????? O nie nic takiego nie miałam na myśli,jeśli sądzisz ,że w naszej gminie nic się nie dzieje to przeprowadz się np: do Smołdzina zobaczysz przy okazji jak działa tam gmina :o

#36 ~mmmm~

~mmmm~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 06:13:17

Mylisz się byŁ Naczelnikiem(odpowiedznik dzisiejszego Wójta0 o nazwisku Kwicień w latach 70-tych, pewnie jesteśż za młodą osobą aby to pamiętać

#37 ~lilija~

~lilija~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 21:12:03

Myślę, że problem z panem wójtem jest. Ludzie są takimi stworzeniami, że jeśli czują jakąś niesprawiedliwość to wykazują wszystko co może być złe u człowieka który się tej niesprawiedliwości dopuścił, czy trzeba czy nie trzeba. Na pewno płaca jaką otrzymał pan wójt jest niewspółmiernie wysoka do tego co obecnie robi on jak i jego podwładni, więc niesprawiedliwe jest otrzymywanie tak wysokiej pensji. To że zrobił chodniki w Główczycach i wiele innych różnych rzeczy to jest to piękne i chwalebne ale to nie powinno przesłaniać tego co robi źle. M. in. nie podoba mi się sposób "odwołania" ze stanowiska dyr. GOKu Piotra Krzemińskiego. Pan Krzemiński był człowiekiem, uważam, bardzo zacnym - pomagał wielu osobom jeśli tego potrzebowały, komunikatywny itd itd. Posądzenie go o defrałdację pieniędzy z GOKu jest wedlug mnie bardzo podłym sposobem zwolnienia go ze stanowiska które zajmował i obsadzenie go przez wójta jego obecną kochanką. Ktokolwiek znał Piotra Krzemińskiego ten wie, że on nic nie zrobił bez wiedzy swej małżonki (obecnej kochanki wójta) jak i samego wójta. W związku z tym sposób w jaki pozbyto się Krzemińskiego budzi we mnie odrazę do wójta bez względu na to ile on zrobił dla Głóczyc. Człowiek który według mnie jest pozbawiony honoru (nie mówiąc o kobiecie która w tym czynie brała czynny udział, a w tej chwili zbiera niezłe z tego profity) nie może być W PORZĄDKU. Jest to niemożliwe. Temat poddaję pod dyskusję bo nie znalazłem tak ujętego, a jeśli było już blisko ok 2 lat temu na tym forum to temat szybko i tajemniczo zniknął, pomimo olbrzymiego zainteresowania. Pozdrawiam.

Czy ten wójt to jakiś macho? przystojniak? nie znam go ale jak tak przebiera w tych babach to oczami wyobrażni widzę cudeńko mam rację?

#38 ~Kamikadze~

~Kamikadze~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2008 - 16:25:52

Panie Redaktorze.Podobnie zajmuje się pan korupcjami wśród rządzących,a pozwala pan na forum umieszczać przez trzy dni głupiej sprawy opowiedzianej panu przez jednego z radnych ze Szczypkowic.Co sądzą o nim mieszkańcy Szczypkowic tego pan nie wie bo to już pana nie interesowało a trzeba było popytać starych mieszkańców/rodowitych szczypkowiczan/ jaką opinię mają oni o wielkim radnym,który dzięki komunie otrzymał mieszkanie w blokach.Bo gdyby nie to to s.....ł by dalej w Dargolezie przez drąg za stodołom.Radzę panu skoro jest pan tak wielkim detektywem aby zajął sie pan byłymi wójtami i radnymi,trochę pochodził,popytał mieszkańców jak to było ze sprzedażą maszyn rolniczych po likwidowanych zakładach pracy.Kto najwięcej na tym skorzystał.A mieszkańcy Główczyc dobrze to pamiętają.Nie zajmuj się pan bzdurami tylko faktami. A my panu wskażemy tych co naprawdę popełniali korupcję,a nie taka dyrektor szkoły.czy Domu Kultury o których tak bardzo pan chciał na forum ich zbrzechtać z błotem jak by oni byli największymi zbrodniarzami na terenie naszej gminy.Myślę że przyjmie pan moją propozycje ,przyjedzie do Główczyc,popyta mieszkańców o tym co pisałem wyżej,popatrzy pan na nasze piękne szkoły,hale sportowe oraz na to wszystko co sie obecnie w naszej gminie robi. Za przyjazd-dziękuję.

Drogi Koziołeczku, jeżeli już chcesz wypowiadać się publicznie, podlizując się bezwstydnie miejscowym włodarzom i opluwając tych, którzy są obecnie w niełasce, proszę skorzystaj ze słownika ortograficznego. Za wysłuchanie mojej prośby - dziękuję :P

#39 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2008 - 16:31:43

Czy ten wójt to jakiś macho? przystojniak? nie znam go ale jak tak przebiera w tych babach to oczami wyobrażni widzę cudeńko mam rację?

Masz rację - istne cudo: smukły, przystojny, wysportowany, a jaki intelekt, erudycja, kultura - nawet gdyby nie był wójtem i nie miał kasy, to i tak wszystkie by na niego leciały :D

#40 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2008 - 18:01:02

ooo tak . chodzący sex buahahahaha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych