Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radni chcą odwołania Prezesa Portu Jachtowego

1574 odpowiedzi w tym temacie

#1561 ~Gośc bez klasy~

~Gośc bez klasy~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 13:00:49

ile AS ma na sumieniu to tylko wiedzą nieliczni i on sam , bronić go nie ma co i tak g...o zawsze wypłynie i to zwykle w najmniej oczekiwanym momencie
a kampanię wyborczą niech robi sobie na własnej stronie internetowej , a nie na forum

A ten Gostek to kto ? . Kolejna gęba ukryta pod nic nieznaczącym Giostkiem . Odwagi - Ci brak ???
Tchórze zawsze kąsają .

#1562 ~Wieslaw~

~Wieslaw~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 13:35:48

ile AS ma na sumieniu to tylko wiedzą nieliczni i on sam , bronić go nie ma co i tak g...o zawsze wypłynie i to zwykle w najmniej oczekiwanym momencie
a kampanię wyborczą niech robi sobie na własnej stronie internetowej , a nie na forum

A. S do pudla a w najlepszym przypadku na galery . Na jakieś 10 lat . Najwięcej do powiedzenia maja Ci znający jego sumienia -
Oj Panie A.S miałeś złych przyjaciół .

#1563 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 15:55:57

Myślałam że to forum będzie miejscem do merytorycznej rozmowy ludzi na poziomie-tymczasem to co wy tu wypisujecie... tragedia!!!
Widzę że trwa nagononka na Pana A.S. i jak widzę tylko dlatego że napisał PRAWDĘ podpisując się pod nią- gratuluję wszystkim "odważnym" anonimowym-gratuluję intelektu, odwagi moralnej a przede wszystkim dogłębnej wiedzy i doświadczenia zawodowego na poważnych stanowiskach!!!

Jesteście wszyscy w swoich wypowiedziach bardzo , ale to bardzo niesprawiedliwi,i obłudni.przede wszystkim ktos bezczelnie pisząc posty podszywa się pod inne osoby.Już takich widziałam i znam bardzo dobrze.Najgorsze jest to że ma to skuteczność.
Nie wiem kto ma tyle informacji o Andrzeju ,niech się podpisze z imienia i nazwiska.Bo wg mojej oceny (a jestem pierwszy raz na tym Forum)nie pisze to urzedniczka ,która kiedyś pracowała , ale pisze to osoba , która po prostu chce dokopać , znieważyć,wtaplać w błocie.
Jak to jest dyskusja , na temat dzieci , rozwoju?Pomówienia , stek oszczerstw i szyderstw.Jakbym była w PRL-u.
Może KW się ujawni i napisze swoje imię i nazwisko.Kiedyś ktoś dobrze powiedział , że dobre świadectwo o drugim czlowieku wydaje się na jego grobie i dzień 1 listopada powinien być świętem narodowym

#1564 ~Florence~

~Florence~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 17:10:17

Odpowiadając na powyższy post: na całe szczęście nie ty drogi forumowiczu odpowiedzialny jesteś za rozliczanie ludkich sumień(..) i myślę że wystarczy pisania wyniosłych, górnolotnych słow które przewyższają zakres twojej wiedzy(..)a wyraz swojej inteligencji dałeś używając słów jak wyżej i nikt tu nikogo bronić nie musi i nie sądze by tak było, po prostu ktoś wyraził swoją opinię!!!

#1565 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 17:28:44

Myślałam że to forum będzie miejscem do merytorycznej rozmowy ludzi na poziomie-tymczasem to co wy tu wypisujecie... tragedia!!!
Widzę że trwa nagononka na Pana A.S. i jak widzę tylko dlatego że napisał PRAWDĘ podpisując się pod nią- gratuluję wszystkim "odważnym" anonimowym-gratuluję intelektu, odwagi moralnej a przede wszystkim dogłębnej wiedzy i doświadczenia zawodowego na poważnych stanowiskach!!!

Przyłączam się !!!

#1566 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 20:26:47

troszkę z innej beczki-żadko bywam na tym forum, ale zaciekawił mnie wątek czerwonego namiotu na terenie portu-więc byłem zobaczyłem i\\nie czepiajcie się szczegółów jeśli ten namiot i dziewczyny w nim pracujące mają dać szansę obecnemu prezesowi(swoją drogą człowiek koń) na znalezienie sobie dziewczyny-to dajcie mu szansę-może się uda-trzymam kciuki Lewicki!!!

#1567 ~Elle38~

~Elle38~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 16:25:06

Pisząc takie rzeczy dajesz świadectwo samemu sobie;
Znam Jacka osobiście i uwierz mi nie zasługuje on na tego typu komentarze!!

#1568 ~A.S~

~A.S~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 16:52:30

Pisząc takie rzeczy dajesz świadectwo samemu sobie;
Znam Jacka osobiście i uwierz mi nie zasługuje on na tego typu komentarze!!

Jeden z najdłuższych( czasowo ) tematów forum dotyczył odwołanego prezesa portu jachtowego . Był i nie ma . I cale szczęście !!!!!!!!
Jest to jedyna decyzja władzy , którą można określić jako słuszną ,choć dojrzewała ponad 2 lata . Na dzień dzisiejszy Pan Lewicki dąży drogą do normalności , przynajmniej w krótkim czasie wróciła atmosfera w porcie - a to bardzo ważne . I tak trzymać Panie Lewicki . Nasz dużo kibiców ( tych życzliwych - prawdziwych ) .

#1569 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2010 - 01:02:03

.... Na dzień dzisiejszy Pan Lewicki dąży drogą do normalności , przynajmniej w krótkim czasie wróciła atmosfera w porcie - a to bardzo ważne . I tak trzymać Panie Lewicki . Nasz dużo kibiców ( tych życzliwych - prawdziwych ) .

Z tego wynika że Pan Lewicki jakiś nienormalny, a w porcie brakowało atmosfery/jakiej Panie AS?/- tragedia .
Ktoś się uwziął na Marinę czy co? , a zamiast "życzliwych" życzę Panu Lewickiemu prawdziwych przyjaciół.

#1570 ~PRZEDSIEBIORCA~

~PRZEDSIEBIORCA~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 13:04:45

Jak na obecny skład radnych jest to ruch dający nadzieję , że otwierają powoli oczy.Nie wykluczyłbym także zagrania ze strony tej pani-chce sie pozbyc oddanego jej sługusa, chcąc mimo wcześniejszych zapewnien, obdarować portem włascicieli firmy ABAKUS, oczywiście musi to zadowalac obydwie strony.Osobiscie wedlug moich standartów prezes to zwykły złodziej, skrupulatny, bo pieniędzy pobieranych za parking portu-nie bakisty- nie wprowadzał do kasy fiskalnej, jeżeli ryzykował utratę reputacji za 4 złote to jest on g...wart, a może zadziałało tu przysłowie-jak wpadłes we wrony musisz krakać jak one-wtedy radni powinni zająć się wszystkimi wronami jadąc prosto do pani Pitery uprzednio nagłosniwszy sprawę bo prokuratura w stolicy powiatu nie dopatrzy się szkodliwości społecznej.....
Smaczku sprawie dodaje sytuacja, że wszystkie powazne osoby które nie jeden raz udowodniły swoje oddanie dla idei krzewienia żeglarstwa jako szkoły charakteru , dawno się od tej pani zdystansowały-OKNO NA ŚWIAT ZOSTAŁO ZAMUROWANE Z MOMENTEM WYBORU TEJ PANI NA BURMISTRZA-ona ma jeden problem i temu poświęca wszystko-spłacanie własnych długów.Podobno kiedyś w Warszawie jakis jej mieszkaniec sprzedał kolumnę Zygmunta.....Łeba dzisiaj to jak niesprzątana obora w Rozłazinie, aby było inaczej wniosków trzeba złożyć ze sto i je zrealizować, samemu, państwo radni-albo rzetelne pracowanie albo duxxy dla własnej korzyści lizanie.

#1571 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 07:58:06

ABAKUS EUROPE BUCHWALD, SZCZECINA SPÓŁKA JAWNA W UPADŁOŚCI w Słupsku. KRS 0000237316. SĄD REJONOWY GDAŃsK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29 czerwca 2005 r., sygn. akt VI GU 10/10. [BMSiG-10730/20

--------------------------------------------------------------------------------
ABAKUS EUROPE BUCHWALD, SZCZECINA SPÓŁKA JAWNA W UPADŁOŚCI w Słupsku. KRS 0000237316. SĄD REJONOWY GDAŃsK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29 czerwca 2005 r., sygn. akt VI GU 10/10. [BMSiG-10730/2010]

Sąd Rejonowy w Słupsku, VI Wydział Gospodarczy, w sprawie VI GU 10/10 zawiadamia, iż postanowieniem z dnia 1 lipca 2010 r. orzeczono: 1. ogłosić upadłość ABAKUS EUROPE BUCHWALD, SZCZECINA Spółki jawnej w Słupsku, wpisanej do KRS pod numerem 0000237316 z możliwością zawarcia układu, 2. zarząd nad majątkiem w pełnym zakresie pozostawić dłużnikowi, 3. wezwać wierzycieli upadłego do zgłoszenia Sędziemu komisarzowi wierzytelności w terminie dwóch miesięcy od dnia obwieszczenia postanowienia w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym", 4. wezwać osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie jednego miesiąca od daty ogłoszenia obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym, 5. wyznaczyć Sędziego komisarza w osobie SSR Lucyny Adamiec, 6. wyznaczyć nadzorcę sądowego w osobie Elżbiety Nowickiej.

KRS 0000237316 Sygnatura akt VI GU 10/10
Numer MSiG 172/2010 z dnia 2010-09-03 Pozycja nr 10939

żródło: www.portal-bankrut.pl

"31 sierpień,
Drodzy klienci ? nadeszły zmiany

Pragniemy poinformować wszystkich klientów marki "Bakista", iż z dniem 25.08.2010 firma Horyzont Sp. z o.o. ze Szczecina stała się właścicielem praw do dysponowania domeną, katalogiem, oraz wszystkim znakami graficznymi związanymi z dotychczasową działalnością domu wysyłkowego dla żeglarzy "Bakista".
Pragniemy również poinformować Naszych klientów, iż równocześnie firma Horyzont Sp. z o.o. stała się jedynym przedstawicielem sieci A.W.Niemeyer na terenie Polski.

Jesteśmy pełni wiary, że powyższe zmiany będą miały jedynie pozytywny wpływ na relację klienta z marką."

żródło www.bakista.pl

#1572 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 10:35:32

Knajpa i hotel przestaną utrzymywać upadającą firmę , za chwilę padnie knajpa i hotel ,a Łebianie zapłacą za wszystko-normalka

#1573 ~skad to znamy?~

~skad to znamy?~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 14:26:11

"(...)problem polega na tym, że jak wszyscy uciekniemy na "inne akweny" to się
nigdy u nas nic nie zmieni. Głosowanie portfelem też niczego nie daje,
bo wszyscy Ci ludzie, te wszystkie pisuardessy, bosmani, bosmanki czy
"panowie 5zł" z Helu nie są finansowo zainteresowani obsługą żeglarzy.
ONI SĄ NA PENSJI. Czy obskoczą 100 jachtów czy 1 jacht, wypłatę dostaną
taką samą. A z tego wynika, że generalnie żeglarze są złem koniecznym.
Złem, bo czasem trzeba coś robić, ale koniecznym by uzasadnić potrzebę
istnienia ich etatów. A więc generalnie jak najmniej żeglarzy, ale
jednak paru żeby było.
A ciekawostką jest, że miasto Gdańsk wydało 2,5mln złotych na wykupienie
pomieszczeń pod zaplecze dla Mariny Gdańsk tylko po to by w przyszłości
odciąć ją od morza kładką. Paranoja :)
A na marginesie 2,5 mln złotych za zaplecze przystani dla 50 jachtów to
chyba jakaś przesada.
A na marginesie skutkiem sytuacji opisanej w artykule jest syf i malaria
w polskich przystaniach. Pływające ławice kup, worków, butelek, puszek
po piwie, zdechłe łabędzie itd... w końcu co to obchodzi bosmana, ciecia
czy pisuardessę. Oni są na pensji."
.................
żyj wiecznie Jurku

--
Maciek"Skipbulba"Kotas
s/y ALIFLANKE
skipbulbamałpaopkropkapl

#1574 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 07:47:46

"(...)problem polega na tym, że jak wszyscy uciekniemy na "inne akweny" to się
nigdy u nas nic nie zmieni. Głosowanie portfelem też niczego nie daje,
bo wszyscy Ci ludzie, te wszystkie pisuardessy, bosmani, bosmanki czy
"panowie 5zł" z Helu nie są finansowo zainteresowani obsługą żeglarzy.
ONI SĄ NA PENSJI. Czy obskoczą 100 jachtów czy 1 jacht, wypłatę dostaną
taką samą. A z tego wynika, że generalnie żeglarze są złem koniecznym.
Złem, bo czasem trzeba coś robić, ale koniecznym by uzasadnić potrzebę
istnienia ich etatów. A więc generalnie jak najmniej żeglarzy, ale
jednak paru żeby było.
A ciekawostką jest, że miasto Gdańsk wydało 2,5mln złotych na wykupienie
pomieszczeń pod zaplecze dla Mariny Gdańsk tylko po to by w przyszłości
odciąć ją od morza kładką. Paranoja :)
A na marginesie 2,5 mln złotych za zaplecze przystani dla 50 jachtów to
chyba jakaś przesada.
A na marginesie skutkiem sytuacji opisanej w artykule jest syf i malaria
w polskich przystaniach. Pływające ławice kup, worków, butelek, puszek
po piwie, zdechłe łabędzie itd... w końcu co to obchodzi bosmana, ciecia
czy pisuardessę. Oni są na pensji."
.................
żyj wiecznie Jurku

--
Maciek"Skipbulba"Kotas
s/y ALIFLANKE
skipbulbamałpaopkropkapl

To co piszesz jest sporym uproszczeniem ,a nawet ociera sie o demagogie.Zlikwidujmy Koleje Panstwowe i wyrzucmy wszystkich którzy tam pracuja bo powszechnie wiadomo ,ze toalety w naszych pociagach sa gorsze niz te na zachodzie. Podobnie mozemy zrobic z kazdą instytucją w naszym kraju od szpitali zaczynajac, a na domach opieki i przeczkolach konczac! Zlikwidował bym tez wiezienia bo sa przepełnione i nie spełniaja standardów tych jakie obowiazuja w Europie.Tylko nie pisz potem ze nie ma juz nic w tym kraju POLSKIEGO ,a ceny nie sa na kieszen przecietnego Kowalskiego.
Ja tez jestem za czysta i przyjazną marina , w której obsługa jest kompetentna , a samorzady i prezesi które nimi kieruja otwarte na potrzeby żeglarzy. Aby tak jednak było ludzie zasiadajacy w radach nadzorczych lub miejskich musieli by być zeglarzami ,albo przynajmniej sympatyzować z ta forma wypoczynku i słuchać tego o czym mówi ta czy inna załoga. Nie przesadzałbym tez z tym głosowaniem portwelami o których piszesz ,bo to kropla w morzu jesli chodzi o utrzymanie kazdej przystani.
Ciesz sie że masz gdzie stanać i ze płacisz symbolicznie, bo 20 zł za dobe postoju w tej czy innej marinie jest suma symboliczna w cenie przecietnego parkingu i smieszny jestes wierzac ze mozesz liczyc za to na specjalne traktowanie.Prawda jest taka ,ze gdyby nie dotacje z samorzadów żadna z tych marin nie utzrymała by sie z Twoich czy moich opłat, o znaczacych zmianach w infrastrukturze nie wspominajac.
Wielokrotnie odwiedzałem mariny i przystanie na zachodzie i nie sadzę ,aby nasze były gorsze od tych na Bornholmie czy w Irlandi, co nie znaczy oczywiscie ze wielu rzeczy nie mozna w nich zmienic na lepsze.
Róznica polega raczej w o wiele wyzszej opłacie za postój lub zimowanie liczonej w euro , oraz na tym ze tam nikt nie załatwia swoich potrzeb do basenu portowego, nie spuszcza do niego oleju ,albo, nie wyrzuca po drodze smieci, o dewastowaniu i kradziezach nie wspominajac! To jednak jest już sprawa kultury i odpowiedzalnosci kazdego wpływajacego zeglarza i swiadectwa jakie chce po sobie zostawić.I jeszcze jedno: Nigdzie nie widziałem aby bosman mial płacone od ilosci wpływajacych czy zadowolonych zeglarzy. Bosman jest od porzadku i od zbierania opat i od tego zeby, pomóc Ci gdy jest taka potrzeba w sprawach ,które kazdy zeglarz jest zmuszony załatwiać na ladzie.Od zadowolenia są panie lekkich obyczajów i politycy.

#1575 ~Turysta~

~Turysta~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 10:01:43

No i co dalej z Bakista? Czy bedzie "dzialala"? Bardzo fajne miejsce, szkoda ze nie mozna z niego korzystac.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych