Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radni 2018 ruszyli do boju

402 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 11:45:45

"animusz tego teamu" - piękne, nobel z literatury :D

Oł Yes, to jest team very fajny. I lider jest so sexy.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 12:23:32

Prz wyborze przewodniczącego i dwóch zastępców wyszła małość i brak klasy jakiejkolwiek kultury politycznej tych śmiesznych ludzików z timu graczyka z małej litery

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 12:32:38

Nie czepiajcie się człowieka, przecież całe życie kasety wypożyczał i ksera robił to co może wiedzieć na temat pracy radnego. 

Dziwie się Jackowi  że dał się wpuścić w maliny 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:05:26

Idąc do rady byli przygotowani na hejt. A nawet na podgryzanie łydek. Ale merytoryczne. Nie at persona. Jestem jednak pewna, że nie oslabi to animuszu tego teamu. Są razem, razem działają dla dobra miasta.

W Ustce jest sporo bieżących istotnych spraw. Okazuje się, że najważniejsza o podwyżka dla burmistrza wprowadzona w trybie nadzwyczajnym na sesji inauguracyjnej. Słabe to do bólu i bez klasy.  Jacki to niestety nie fajne chłopaki.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:17:30

W Ustce jest sporo bieżących istotnych spraw. Okazuje się, że najważniejsza o podwyżka dla burmistrza wprowadzona w trybie nadzwyczajnym na sesji inauguracyjnej. Słabe to do bólu i bez klasy. Jacki to niestety nie fajne chłopaki.

Dokładnie tak. Potraktowano to jak otwarcie działań nowej rady, jak to wygląda w oczach opinii publicznej?
No ale przecież kogo to obchodzi, mamy mandaty radnych i teraz już nie musimy się niczym takim przejmować.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:35:03

Oł Yes, to jest team very fajny. I lider jest so sexy.

Sprawa poważna a wpis szczeniacki. 

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:35:33

Dokładnie tak. Potraktowano to jak otwarcie działań nowej rady, jak to wygląda w oczach opinii publicznej?
No ale przecież kogo to obchodzi, mamy mandaty radnych i teraz już nie musimy się niczym takim przejmować.

Zacznie ich obchodzić, jeżeli zostanie zorganizowane referendum w sprawie odwołania rady i burmistrza.

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:43:11

Idąc do rady byli przygotowani na hejt. A nawet na podgryzanie łydek. Ale merytoryczne. Nie at persona. Jestem jednak pewna, że nie oslabi to animuszu tego teamu. Są razem, razem działają dla dobra miasta.

Jak jest dobrze to się trzymają razem, pytanie co będzie jak się zacznie robić źle? Czy dalej będą tak razem się trzymać jak do ratusza wejdzie prokuratura, albo polecą jakieś zarzuty prokuratorskie w stronę burmistrza, albo rady? Nie wydaje mi się.  

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 14:21:01

Jak jest dobrze to się trzymają razem, pytanie co będzie jak się zacznie robić źle? Czy dalej będą tak razem się trzymać jak do ratusza wejdzie prokuratura, albo polecą jakieś zarzuty prokuratorskie w stronę burmistrza, albo rady? Nie wydaje mi się.  

Zaczyna sie pisanie bajek. Ale kogoś ponosi wyobraźnia

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 14:49:42

Co na sesji robił ten ORMOWIEC ze stoczni

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 14:55:42

Zaczyna sie pisanie bajek. Ale kogoś ponosi wyobraźnia

w pierwszej kadencji były zarzuty dla burmistrza o antydatowanie, skąd pewność że teraz nie będzie podobnie?

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 15:01:07

Co na sesji robił ten ORMOWIEC ze stoczni

niebieski?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 15:01:55

Dawaj, dawaj jaki ORMOWIEC?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 15:51:14

Dawaj, dawaj jaki ORMOWIEC?

BIP IPN wystarcz wpisać imię inazwisko

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 16:19:03

osir osir cha cha cha osir ma 30 lat

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 19:04:08

Ja bym o prokuraturze i zarzutach akurat nie pisał, bo na razie żadnych podstaw i dowodów na to nie ma. Więc ten temat bym zostawił, bo to za daleko idące stwierdzenia. Tak się nie robi.

Ale zachowanie rady w postaci podwyższenia pensji jest faktem, o tym można i nawet trzeba pisać. Wygląda to po prostu fatalnie, i o ile miałem jeszcze jakieś złudzenia co do tej rady, to teraz już się ich pozbyłem. Odebrałem to osobiście jak jakiś hołd lenny złożony zwierzchnikowi, zaraz na początku kadencji. Źle to wróży i dużo mówi.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 19:21:02

Pensja Prezydenta Warszawy 12500

Pensja Burmistrza Ustki...

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 19:31:14

Teraz wyszło szydło z worka. Nie dla dobra Ustki, ale dla kasy Pan Graczyk wygrał wybory. Mógłby chociaż stworzyć jakieś pozory,że tak nie jest. Niestety tylko liczy się kasa, kasa...….

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 20:04:32

Teraz wyszło szydło z worka. Nie dla dobra Ustki, ale dla kasy Pan Graczyk wygrał wybory. Mógłby chociaż stworzyć jakieś pozory,że tak nie jest. Niestety tylko liczy się kasa, kasa...….

Dno.  Biedaczysko na chleb pewnie nie miał.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 20:33:03

Dno.  Biedaczysko na chleb pewnie nie miał.

Drodzy mieszkańcy Ustki śmiem twierdzić że od nowego roku podobno mają być wprowadzone podwyżki za lokale komunalne

wodę i ścieki śmieci podatki od nieruchomości itp.w ramach dobrej zmiany.Do przodu Ustko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych