Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radni 2018 ruszyli do boju

402 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:13:55

Ten wątek ma służyć wsparciu naszych samorządowców a nie wiwisekcji jednego z aktywnych uczestników tej debaty. To mało konstruktywne. PKB nam od tego nie wzrośnie, a i bezrobocie nie spadnie. Spotkajmy się lepiej razem na festynie. To kolejna cenną inicjatywa.

gdyby ten "aktywny członek" debaty cokolwiek wnosił, to nikt by się go nie czepiał. Ale jeżeli okazuje się skończonym matołem, nieustannie zaśmieca wątek bzdurami i z uporem maniaka stara się udowodnić swoje zdziecinnienie- to niech się nie dziwi, że ktoś mu w końcu coś napisze. Chociaż jeżeli do tego zakutego łba przez tyle lat nic nie dotarło i żadnych wniosków ze swojego życia nie wyciągnął, to faktycznie jest to wołanie na puszczy.

#382 ~Smerf Nuda~

~Smerf Nuda~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 05:27:34

Maruda serio zestawie siebie z takimi ludźmi jak Korwin Mikke czy Palikot?
Widzę, że ego tego czlowieczka jest wprost proporcjonalne do jego sukcesów życiowych. Czyli gigantyczne.
W głowie Marudy rodzą się takie oto myśli :"nie lubią mnie i nie rozumieją, bo jestem niezależny, inteligentny, odważny".
Taki sobie obrazek wykreował. Kompletnie odleciał.

Ten obrazek stworzyli moi przeciwnicy na usteckim forum samorządowym.

Nigdy bym się nie porównywał do takich sowieckich ludzi, jak

Michalkiewicz, Korwin-Mikke, Braun

- przecież to ruska agentura wpływu. :(

O Palikocie, poprzedniku Petru nawet nie wspomnę, Niesioł, szkoda słów na tego kapusiowego pajaca. 

#383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 06:11:29

A ty ten obrazek powielasz i rozpowszechniasz. Spodobał się, bo w jakiś sposób nawiązuje do twojego ego. Widać, co się roi w łepetynie.
"moi przeciwnicy" - :D :D :D
Może od razu "opozycja"? Bo wiesz, masz takie znaczenie że koalicje zawierają, żeby ci utrudniać rządzenie :D
Tymczasem to nie zadni "przeciwnicy" tylko ludzie, których twoje idiotyzmy śmieszą.
Powiedziałbym żebys zszedł na ziemię, ale za bardzo już lewitujesz w oparach absurdu.

#384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:06:13

A gdybyśmy tak osuszyli te bagna za osiedle? Zajmijmy się wreszcie czymś konstruktywna.

#385 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:08:57

A gdybyśmy tak osuszyli te bagna za osiedle? Zajmijmy się wreszcie czymś konstruktywna.

To metafor@?
Tak! 1m2

#386 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:49:18

To metafor@?
Tak! 1m2

Ruszyli do Boju.Śmiech w całej Ustce.

#387 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:48:28

Do boju radni .Na kolejnej sesji składam wniosek o podwyżkę wynagrodzenia dla radnych.Nowe rozdanie nowi radni.Aby żyło się lepiej.

Zgadzam się w st ó procentach może przewodniczący wstawi sobie zęba

#388 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:13:23

P. "gburmistrzu" czy to ja jestem idiotom czy Pana sztandarowe

hasła legły w PIS-du /dwie SP, kładka/. "Durniów nie sieją, sami się rodzą". Czy tak ciężko jest pomóc mieszkańcom?

Ostatni raz głosowałem na niemotę, bo co on może?

Tyle co mój kot, naszczać w kuwetę i nie posprzątać po sobie.

Nie pozdrawiam niemot.

P.s. A liczyłem na inteligencję.

#389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:24:43

Na chwilę się uspokoiłeś, ale widzę znowu masz nawrót wścieklizny. Ustka nie jest duża.

#390 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:25:20

Moja tępa "Finka" z lat "80" /nóż harcerski/ jest bardziej ostra, choć nie ostrzona od 38 lat, niż jaja naszego "Dzidziusia gburmistrza".

Nie pozdrawiam eunuchów.

P.s. Smerf twój guru jedzie z góry. Rozumis, wis?

#391 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:37:11

Na chwilę się uspokoiłeś, ale widzę znowu masz nawrót wścieklizny. Ustka nie jest duża.

O czym ty piszesz?, "dzidziuś gburmistrz" mnie zawiódł, czy to przestępstwo, że jest idiotom? Nie taki się urodził.

Pozdrawiam.

P.s. On sam nie wie czego chce. A ja myślałem że wie. Też czuję się jak idiota.

#392 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 16:21:06

Ten obrazek stworzyli moi przeciwnicy na usteckim forum samorządowym.

Nigdy bym się nie porównywał do takich sowieckich ludzi, jak

Michalkiewicz, Korwin-Mikke, Braun

- przecież to ruska agentura wpływu. :(

O Palikocie, poprzedniku Petru nawet nie wspomnę, Niesioł, szkoda słów na tego kapusiowego pajaca. 

1461376_574035122679664_159276246_n.jpg?

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 07 grudzień 2018 - 16:21:44

#393 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:35:11

"Durniów nie sieją sami się rodzą", kto ma w planie i środki na budowę obwodnicy zamyka jedyną drogę dojazdu do Ustki zach.

Laik, nieuk i takich ma też współpracowników.

Nie pozdrawiam.

P.s. Szkoda słów. Kolejność deb***e.

#394 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 14:06:51

Po odsłuchaniu wczorajszej komisji polityki społecznej, mam uwagę językową do przewodniczącej komisji pani Leny. Nie mówi się w każdym bądź razie tylko w każdym razie lub bądź co bądź. Brak obycia wychodzi. Smutne

#395 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 21:35:41

Po odsłuchaniu wczorajszej komisji polityki społecznej, mam uwagę językową do przewodniczącej komisji pani Leny. Nie mówi się w każdym bądź razie tylko w każdym razie lub bądź co bądź. Brak obycia wychodzi. Smutne

w ogóle nie przygotowana do tej roli osoba! Zaczynam tęsknić za starymi radnymi, bo ci będą uczyć się przez całą kadencję i odejdą ;)

#396 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 08:40:01

15 ZA

#397 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 10:14:22

15 ZA

Smaruj gumę tam są drzwi .My rządzimy a nie TY.

#398 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 14:13:51

Smaruj gumę tam są drzwi .My rządzimy a nie TY.

Nami rządzą, a nie MY.

#399 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 16:22:43

Nami rządzą, a nie MY.

Róbcie co chcecie a Ja i tak się Urządzę.

#400 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 13:04:07

Burmistrzowi Ustki przyznała Rada Miasta takie same wynagrodzenie jak ma Prezydent Warszawy. Więc pytanie do Radnych, czy uważają że na starcie marnemu Burmistrzowi bez absolutorium i bez Uchwały budżetu miasta za pierwsze półrocze 2018 roku taka pensja się należy ? Zwłaszcza że miasto Ustka dostaje janosikowe i jest biednym miastem. Czy to jest przyzwoite, że już na pierwszej sesji Rady Miasta nastąpił nieuzasadniony skok na kasę ? Rozumiem, że tak Burmistrz rozkazał Radnym, bo jak to inaczej wytłumaczyć.

Czy to jest podarunek świąteczny Rady Miasta za ,który zapłacą mieszkańcy ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych