Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radca lub adwokat w sprawach cywilnych.

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dobry adwokat lub radca.~

~Dobry adwokat lub radca.~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 16:21:52

Pilnie poszukuję naprawdę dobrego adwokata lub radcę z Lęborka do prowadzenia moich spraw. Proszę o komentaże.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 19:35:03

Pilnie poszukuję naprawdę dobrego adwokata lub radcę z Lęborka do prowadzenia moich spraw. Proszę o komentaże.

Skoro piszesz w liczbie mnogiej - spraw, to pewnie szukasz prawnika na dłużej. W rzuć jeden temat jednemu, drugi drugiemu, może jeszcze coś trzeciemu i będziesz wiedział który dobry, skoro to współpraca na dłużej to chyba opłaci się wyłowić dobrego prawnika. Każda sprawa inna, ocena zawsze subiektywna, chyba lepiej samemu.

#3 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 22:03:17

Polecam po własnych doświadczeniach p. Judycką.

#4 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 10:35:30

gdzie ja znajdę i czemu piszesz, ze jest dobra

#5 ~gugu~

~gugu~
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 13:50:58

Skoro piszesz w liczbie mnogiej - spraw, to pewnie szukasz prawnika na dłużej. W rzuć jeden temat jednemu, drugi drugiemu, może jeszcze coś trzeciemu i będziesz wiedział który dobry, skoro to współpraca na dłużej to chyba opłaci się wyłowić dobrego prawnika. Każda sprawa inna, ocena zawsze subiektywna, chyba lepiej samemu.

nie na dłużej ale do ślubu

#6 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 13:52:09

a co myslicie o tych z Przyzamcza ?

#7 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 13:30:34

Mam trochę spraw jak podział majątku, alimenta i rozwód, ale ja wiem czy to na dłużej. Pewnie, że prawnik powinien być dobry, ale jak słyszę opinie o niektórych z Lęborka, to mi się odechciewa. Są albo bez doswiadczenia albo nepotki z tatusiami u władzy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 17:04:08

Mam trochę spraw jak podział majątku, alimenta i rozwód, ale ja wiem czy to na dłużej. Pewnie, że prawnik powinien być dobry, ale jak słyszę opinie o niektórych z Lęborka, to mi się odechciewa. Są albo bez doswiadczenia albo nepotki z tatusiami u władzy.

Może rzeczywiście lepiej wziąć z Wejherowa jak ktoś radzi. Druga sprawa to chyba właśnie lepiej popytać który prawnik specjalizuje się w rozwodach i podziale majątku.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 10:56:17

Witajcie, a z czy ktoś z was korzystał z porad kancelarii piotrbanczyk.pl? Jakie macie zdanie?

#10 ~anetta~

~anetta~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 18:20:33

Zdecydowanie adwokat od spraw cywilnych, a raczej kancelaria adwokacka Cejrowski z Tczewa. Doświadczenie naprawdę jest w takich sprawach kluczowe.

#11 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 13:03:36

Zgadzam się, doświadczenie każdy zawsze wymaga, ale jednak skoro autor postu szuka do "spraw" czyli właśnie pojawia się ta liczba mnoga, to szukałabym kogoś kto zajmuje się wieloma obszarami prawa. Nie wiadomo czy chodzi o sprawę cywilną, karną, rodzinną, a może o każdą z nich. Także jak coś to tym wszystkim i jeszcze więcej zajmuje się Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak. Warto ich sprawdzić.

#12 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:51:48

Świetnie w sprawach cywilnych radzi sobie adwokat Cejrowski. Imponująca wiedza, która sprawdza się na sali sądowej. 

#13 ~Andrzej W.~

~Andrzej W.~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 15:10:55

Świetnie w sprawach cywilnych radzi sobie adwokat Cejrowski. Imponująca wiedza, która sprawdza się na sali sądowej. 

Ja skorzystałem z usług adwokat Magdaleny Frieske -Pszczółkowskiej. Bardzo dobry prawnik, kompetentna, rzeczowa i "nie zdziera"  kasy. Polecm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych