Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rada Gminy Cewice Kadencja 2018 - 2023

149 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 10:11:09

Mam pytanie do wójta gminy - kiedy będą znane wyniki audytu, bo jakoś cicho?

#142 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 11:02:43

Dziękujemy lokalnym PIS za poinformowanie o akcji z oświadczeniami ws cen energii . 

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 11:59:42

to ty dziadek? pijesz coś czy urlop masz?

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 22:30:43

Urlopik , papierosek :(  zmęczony :(

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 16:07:45

Przecież to proste - gdzie brud tam i smród .  Może sanepid posprząta?

To co się dzisiaj dzieje cały  dzień w sobotę ze smrodem we wsi wymaga interwencji nawet u prokuratora. Przejść przez wieś bez odruchu wymiotnego się nie da. Nadal  kpią sobie z nas  bez żadnych skrupułów . Żenada i wstyd - no ale do tego trzeba odrobinę przyzwoitości i rozumu.

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:39:14

Prawda, dziś uciekłem z delikatesów tak capiło i poszedłem do lewiatana na zakupy, choć i tam nie pachniało ale już było lepiej, a z tym prokuratorem to trzeba spróbować jak nasz wójt nie daje rady.

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:10:21

Prawda, dziś uciekłem z delikatesów tak capiło i poszedłem do lewiatana na zakupy, choć i tam nie pachniało ale już było lepiej, a z tym prokuratorem to trzeba spróbować jak nasz wójt nie daje rady.

jest jeszcze jeden ''smrodziasz'' i truciciel w jednym - delikatesy centrum. Palą smieciami i plastikiem i mają wszystko w d....  aby tylko wygonie i taniej, zgroza.

#148 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 15:14:43

czy to prawda, że w przyszły wtorek ma być otwarte targowisko w Cewicach? 

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 07:55:02

Czy w Urzędzie gminy w Cewicach wróciły czasy rodem z PRL-u? Czy Wójt wprowadził cenzurę i dyskryminację podmiotów, które angażują się w działalność na rzecz mieszkańców gminy? Skąd te pytania? Ano stąd, że Pani pracująca w promocji przy okazji kilku imprez prosiła o listę podmiotów i osób organizujacych i wspierających, które następnie w sprawozdaniach z tych wydarzeń zostały wycięte... Przypadek...???

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 17:05:00

Jeśli chodzi o inwestycje najpierw przydało by się zająć blokowiskiem w Siemirowicach, niby coś zrobiono ale i tak Kaszubi zawsze powiedzą, że to najbardziej syfiaste blokowisko powiatu lęborskiego, brud, smród, ubóstwo. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych