Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rada Gminy Cewice Kadencja 2018 - 2023

151 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lato~

~lato~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 12:42:55

Bardzo żałuję  -  i myślę że  wiele osób również -  odejścia  dyrektorki naszego GCK. Była to osoba właściwa na właściwym miejscu.  Postawiła sobie wysoko poprzeczkę i dzięki temu działalność gok-u  była na bardzo wysokim poziomie. Wielka szkoda, bo nie wiadomo, czy jej następca /następczyni/  też  z z taką pasją i szeroką wiedzą będzie działał w szeroko pojętym słowie 'kultura'.

Bardzo żałuję  -  i myślę że  wiele osób również -  odejścia  dyrektorki naszego GCK. Była to osoba właściwa na właściwym miejscu.  Postawiła sobie wysoko poprzeczkę i dzięki temu działalność gok-u  była na bardzo wysokim poziomie. Wielka szkoda, bo nie wiadomo, czy jej następca /następczyni/  też  z z taką pasją i szeroką wiedzą będzie działał w szeroko pojętym słowie 'kultura'.

ta Pani, ponoć,  chciała już odejść pod koniec kadencji rady i wójta ale nie odeszła? Zmieniła decyzję po wyborach. Ciekawe dlaczego.  

#22 ~lato~

~lato~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 12:43:31

ta Pani, ponoć,  chciała już odejść pod koniec kadencji rady i wójta ale nie odeszła? Zmieniła decyzję po wyborach. Ciekawe dlaczego.  

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 13:35:05

Bardowska miała tyle wspólnego z kulturą, ile Pernal znał się na zarządzaniu gminą. Teraz jak większość tego "towarzystwa wzajemnej adoracji" powinni oni trafić na staże do PSZOK-u. Toż przeca wybudowali se z piniendzy unijnych !!!!!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 17:00:51

Spokojnie panie Kazimierzu! Masz Pan pewność za co wybudowali to udowodnij.To jest dopiero kÓltura, którą pokazujesz.Dla mnie akurat,każde spotkanie z przedstawicielami naszego GCK na terenie powiatu czy nawet dalej napawało do dumy iż to jest akurat stanowisko z naszej gminy. Zawsze wyrużniało się na tle pozostałych.Pozatym miny i kolejki uśmiechniętych dzieciaków chętnych do zajęć bronią się same. Takim życiem GCK to tętniło jedynie za pani Sucharskiej a to było wieki temu

#25 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 21:28:13

Jak wiemy, to na stanowisko Dyrektoa GCK ogłaszano konkurs dwukrotnie. Za pierwszym razem nie było chętnych. Dopiero za drugim razem zgłosiła się p. Bardowska.

#26 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 15:50:19

Wymiana wójta w poniedziałek, za tydzień.

#27 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 15:50:47

Wymiana wójta w poniedziałek, za tydzień.

#28 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:55:35

Uroczyste zaprzysiężenie elekta wójta oraz nowo wybranych radnych odbędzie się w dniu 22 listpada br. na 1 Sesji 8 kadencji Rady Gminy.

#29 ~Junior~

~Junior~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 13:43:09

Za krótkie jest to całe forum żeby wymienić choćby cześć tego co stworzyła p. Bardowska w GCK-u. Jej kadencja nie była zwykłym kinem obiazdowym..., nie było nudy...

#30 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 15:07:28

Tak, można było wybrać się do teatru, ze znajomymi. Obejrzyć w GCKu wystawy, itp.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 19:06:26

A reszta wsi w gminie? Zacofanie?

#32 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 21:32:19

Na wsi są imprezy organuzowane przez Rady Sołeckie i Sołtysów. W Maszewie przez Dom Kultury.

#33 ~Kazimierz Treder~

~Kazimierz Treder~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 10:56:16

Gminne Centrum Kultury. Gdzie była jakaś impreza w gminie i powiecie było piękne stanowisko GCK, oczywiście jeżeli sołtys czy dany radny z okręgu wyraził chęć i potrzebę.Wyjazdy na wszelkie imprezy organizowane zawsze uwzględnił trasę przez dane miejscowości mieszkańców gminy, którzy wyrazili chęć uczestnictwa. Podwózka dupy pod sam dom praktycznie. Kto chciał korzystał.Gdyby nie panie z GCK i ich zabezpieczenie to na takich festynach dla dzieci nie było by nic. Tylko muzyka, kiełbasa i browar dla dorosłych i jest git bo jak impra to trzeba się bawić! Mi podobało się bardzo, że pok kierownictwem pani Bardowskiej GCK myślało o wszystkich mieszkańcach. O zabezpieczeniu zajęć w czasie ferii czy wakacji nie chcę nawet pisać czy zajęcia dla seniorów

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 14:33:08

Gminne Centrum Kultury. Gdzie była jakaś impreza w gminie i powiecie było piękne stanowisko GCK, oczywiście jeżeli sołtys czy dany radny z okręgu wyraził chęć i potrzebę.Wyjazdy na wszelkie imprezy organizowane zawsze uwzględnił trasę przez dane miejscowości mieszkańców gminy, którzy wyrazili chęć uczestnictwa. Podwózka dupy pod sam dom praktycznie. Kto chciał korzystał.Gdyby nie panie z GCK i ich zabezpieczenie to na takich festynach dla dzieci nie było by nic. Tylko muzyka, kiełbasa i browar dla dorosłych i jest git bo jak impra to trzeba się bawić! Mi podobało się bardzo, że pok kierownictwem pani Bardowskiej GCK myślało o wszystkich mieszkańcach. O zabezpieczeniu zajęć w czasie ferii czy wakacji nie chcę nawet pisać czy zajęcia dla seniorów

I to jest uczciwa ocena działalności GCK. Malkontentom zaś nic się nigdy nie podoba.  Na szczęście jest ich mniejszość - większość mieszkańców zadowolona. A jak będzie pod nowym kierownictwem? Oby nie gorzej.

#35 ~Lusiara~

~Lusiara~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:55:05

Rada Solecka Maszewa dokłada się do imprez organizowanych w DK i pomaga całą ekipą oczywiście wolontariuszy jest sporo
Na wsi są imprezy organuzowane przez Rady Sołeckie i Sołtysów. W Maszewie przez Dom Kultury.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 15:55:51

#37 ~Kazimierz Treder~

~Kazimierz Treder~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 10:26:06

Zgadza się i piękne jest to jak taki Dom Kultury potrafi zjednoczyć ludzi, zebrać wolontariuszy chętnych do działania.Wakacyjne seanse dla dzieci. Wystarczy tylko ruszyć dupę i przywieźć bądź przyprowadzić dzieciaka.Rozrywka, zabawa i uśmiech na twarzach bezcenne. Popcorn podany do ręki, napoje podane a w chłodniejsze dni to nawet kocyki się znalazły.Czy coś takiego jest w gminie Czarna Dąbrówka, Wicko, Nowa Wieś czy nawet w Lęborku?Było bardzo dobrze a nie spoczywająca ekipa GCK Cewice czy Maszewo według mnie zawsze stara się by następnym razem było jeszcze lepiej

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 11:09:35

Czy to pisze ten Kazimierz Treder czy podszywający się pod niego pisarz? Proszę o odpowiedź Pana Kazimierza.

#39 ~Robert Kubica~

~Robert Kubica~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 14:41:12

A jak ktoś podpiszę się Adam Małysz to znaczy, że musi pisać „ten” Adam Małysz? Litości!

#40 ~kazimierz treder~

~kazimierz treder~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 16:01:25

Czy to pisze ten Kazimierz Treder czy podszywający się pod niego pisarz? Proszę o odpowiedź Pana Kazimierza.

komuś spodobało się moje nazwisko i nic na to nie poradzę.
pozdrawiam:kazimierz treder

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych