Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytanie do admina-gp ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1452 odpowiedzi w tym temacie

#1401 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 10 październik 2014 - 21:13:56

votum separatum, dnia 10 Paź 2014 - 8:48 PM, napisał:
Ale jak ten taki owaki jeden z drugim jedwabny chichot bez czegoś tam dostaje bana i jest pod specjalnym nadzorem moderacji i ponownie nachalnie się rejestruje to tego nie postrzygasz i nie meldujesz tu . :D

Bardzo dobrze katoliku i kłamco - w jednym ręku krzyż, w drugim różaniec, a w ustach przekleństwa [ kłamstwa ].

Może byś wreszcie wyjaśnił powód dla którego "wyrzygałeś" te swoje kłamliwe konfabulacje.

Zapamiętaj, że wszędzie, gdzie się na forum pokażesz, to zamieszczę te twoje kłamstwa i nie pomogą moderatorzy do których piszesz, a przy okazji liżesz im 4 litery - każdy usunięty wpis powróci.

Już raz ci napisałem, że jako katolik nie odbiegasz od stereotypu - co innego mówisz, a co innego robisz i myślisz i do tego, kiedy chcesz pokazać., jaki z ciebie świeto..bliwy katolik potrafisz posunąć się nawet do czynów niegodnych nie tylko katolika, ale i człowieka.
================================================

Poniżej zamieszczam te twoje kłamliwe rzygowiny.

Nie wiem czy pamiętasz , ale pisałem Ci , że mam na niego namiary . Teraz już wiem . Przypadek sprawił , że znalazłem się na tej samej drodze co ten nasz " gieroj forumowy " . Jechałem za nim ponad 20km . To typowy zawalidroga poruszający się z prędkością w granicach 60 km/h , a na obszarze zabudowanym 35 km/h , oczywiście wszystkim , którzy go wyprzedzali wygrażał ręką przez otwarta szybę :D . Miałem już dać sobie spokój , ale z drugiej strony ... przepuścić taki ubaw to nie w moim stylu :) . W końcu skręcił na stację paliw na Ryczewie . Podjechał pod dystrybutor , ja zatrzymałem się na parkingu tuż obok . Myślę sobie - podejdę i dam mu z liścia :D . Po pewnym czasie otworzyły się drzwi w jego japońcu , pierwsza pojawiła się drewniana laska , następnie noga z białym juniorkiem na stopie i tak po części zaczął mi się objawiać cały on . Spodnie miał chyba od garnituru , bo jeszcze ślady kantów było widać . Górna część tego czegoś obleczona była w koszulę w kratę z krótkim rękawem , a na to kamizelka z kilkudziesięcioma kieszeniami . Na nosie okulary z grubym szkłem . Wzrostu ma to może 165 cm, wagi na ty, ok 110 - 120 kg . Pewne jest , że szybciej można by przeskoczyć niż obejść dookoła . W tych kieszonkach miał jeszcze inne futerały na okulary , oczywiście kilka długopisów zatkniętych , wiadomo przecież on lubi zapisywać ;) . Ciężko się poruszał , szeroko tak nogi trzymał jakby biodra miał słabe . I teraz najważniejsze - wiek tego naszego bohatera . Dziadziuś tak ok. osiemdziesiątki , schorowany , zgorzkniały . Pierwsze moje odczucie to - Boże ... jak mogłem pomyśleć aby tego staruszka potraktować z liścia . Przecież to istota potrzebująca politowania i opieki od innych . Już miałem wyjść z auta i pomóc mu zatankować , ale przyszedł ktoś z obsługi . Nie obyło się bez scysji . Nasz gieroj miał pretensję , że na innych stacjach jest taniej i posłał wiązankę , coś w stylu jak na tym forum . Nawet się nie zbulwersowałem tym zajściem bo przecież wiem , że to normalka u niego , jak na forum :D . W końcu odjechał , a ja siedziałem jeszcze pół godziny w samochodzie zszokowany i nie mogłem sobie wybaczyć , że kiedyś tam odniosłem się do tego staruszka w sposób niewłaściwy , można powiedzieć , że było to i nie moralne i nie etyczne . Jedynym usprawiedliwieniem może być to , że internet to parada oszustów , pozwalająca na kreowanie czego i kogo się da .

Nie warto niu , ja bynajmniej odpuszczam mu , nie będę znęcał się nad schorowanym starcem
================================

Faktycznie - wspaniałomyślnie odstąpiłeś od zamiary pobicia, a ja już się boję - tyś się chyba z czegoś urwał.

Teraz znowu zakapuj o usunięcie.

Przecież nie miałeś wchodzić na forum dopóki ja będę na nim - to za twoje donosy mam zablokowane dożywotnio poprzednie nicki - nawet nie wiesz od kogo pochodzą informacje o twoim święto..bliwym postępowaniu w stosunku do moje osoby.

Wpis - jak bumerang powróci.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 10 październik 2014 - 21:20:49

#1402 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 08:45:15

Ale jak ten taki owaki jeden z drugim jedwabny chichot bez czegoś tam dostaje bana i jest pod specjalnym nadzorem moderacji i ponownie nachalnie się rejestruje  to tego nie postrzygasz i nie meldujesz tu . :D

Może Moderator zainteresuje się twoim czepialstwem?Nie widzisz belki pod własnym nosem,a zdzbło w cudzym oku dostrzegasz>

Rozważ swoją postawę

#1403 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 13:05:22

Ale jak ten taki owaki jeden z drugim jedwabny chichot bez czegoś tam dostaje bana i jest pod specjalnym nadzorem moderacji i ponownie nachalnie się rejestruje  to tego nie postrzygasz i nie meldujesz tu . :D

Od dość dawna podpadasz mi dziadku. Czy twoja wredna natura idzie w parze z Twoimi przekonaniami religijnymi? Przestań czarować jaki to nie jesteś prawy, skoro ranisz innych myślą, słowem i zaniedbaniem.

#1404 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 11 październik 2014 - 14:15:53

Gość, dnia 11 Paź 2014 - 2:05 PM, napisał:
Od dość dawna podpadasz mi dziadku. Czy twoja wredna natura idzie w parze z Twoimi przekonaniami religijnymi? Przestań czarować jaki to nie jesteś prawy, skoro ranisz innych myślą, słowem i zaniedbaniem.

To już nawet jako gość piszesz ???

Co do kłamstw mają przekonania religijne ???

Masz zamieszczony przykład święto..bliwego, który - klęczy pod figurą - uprawiając bałwochwalczy kult.

Gdybyś znał dobrze historię powstania i zmian robionych na doraźne potrzeby oszustów tej twojej religii, to byś inaczej "piał".

Pierwszym przykładem jest usuniecie II przykazania z Dekalogu, a tym samym już nie ma 10, a jedynie 9 przykazań.

W takim razie przez te wasze chorobliwe urojenia mają cierpieć mający inne zdanie na ten temat ???

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 11 październik 2014 - 14:28:15

#1405 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 11 październik 2014 - 19:30:23

Jożin - czy ty masz problemy z pamięcią ? . Napisałem , że nie będę wchodził na Rozmowy Dokończone dopóki ty tam będziesz pisał , a nie na forum . Żaden  z ciebie jak dla mnie partner do rozmowy . Tacy o podobnych poglądach do twoich przychodzą do mnie pożyczyć na wino i jak za dużo sobie pozwalają w swoich " intelektualnych wywodach " do dostają w odpowiednią część . Poza tym jakakolwiek dyskusja z tobą to obciach i jedyne co można zrobić z twoimi wpisami to je obśmiać :D .

Dzisiaj nie mam czasu aby ci zjechać . Ustaw się w kolejce i czekaj . Być może wpadnę tu jutro wieczorem . Z resztą nie ważne kiedy będę bo ty jesteś tu 24/24 więc to dla ciebie bez znaczenia :blink: .

Teraz idę do sąsiada ( on też bardzo ciebie lubi  :blush: ) oglądać mecz . Zaprosił mnie bo jego " franca " :D pojechała do mamusi . Będzie serwował nowe " środki dopingujące " wytłoczone w księżycową noc dwa tygodnie temu ;) . Jutro mam zamiar iść na zielonki na wydmy ( możesz zawiadomić odpowiednie służby - tatę i mamę :lol: ) , oczywiście jak będę w stanie .

Również cię Jożin pozdrawiam .

I jeszcze co do usuwania twoich postów . Przecież te twoje posty to skarb dla takiego konesera jak ja , gdzież bym takie cudeńka spotkał jeszcze .

#1406 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 19:49:04

Jożin - czy ty masz problemy z pamięcią ? . Napisałem , że nie będę wchodził na Rozmowy Dokończone dopóki ty tam będziesz pisał , a nie na forum . Żaden  z ciebie jak dla mnie partner do rozmowy . Tacy o podobnych poglądach do twoich przychodzą do mnie pożyczyć na wino i jak za dużo sobie pozwalają w swoich " intelektualnych wywodach " do dostają w odpowiednią część . Poza tym jakakolwiek dyskusja z tobą to obciach i jedyne co można zrobić z twoimi wpisami to je obśmiać :D .

Dzisiaj nie mam czasu aby ci zjechać . Ustaw się w kolejce i czekaj . Być może wpadnę tu jutro wieczorem . Z resztą nie ważne kiedy będę bo ty jesteś tu 24/24 więc to dla ciebie bez znaczenia :blink: .

Teraz idę do sąsiada ( on też bardzo ciebie lubi  :blush: ) oglądać mecz . Zaprosił mnie bo jego " franca " :D pojechała do mamusi . Będzie serwował nowe " środki dopingujące " wytłoczone w księżycową noc dwa tygodnie temu ;) . Jutro mam zamiar iść na zielonki na wydmy ( możesz zawiadomić odpowiednie służby - tatę i mamę :lol: ) , oczywiście jak będę w stanie .

I jeszcze co do usuwania twoich postów . Przecież te twoje posty to skarb dla takiego konesera jak ja , gdzież bym takie cudeńka spotkał jeszcze .

Cześć :)

Uwielbiam Cię czytać. Ale...no ok...."zresztą", "nieważne", "gdzieżbym" :blush:  Cała reszta, jak zwykle bez zarzutu, smaczna choć pikantna.

Pozdrawiam! :rolleyes:

#1407 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 11 październik 2014 - 22:46:01

votum separatum, dnia 11 Paź 2014 - 8:30 PM, napisał:
Jożin - czy ty masz problemy z pamięcią ? . Napisałem , że nie będę wchodził na Rozmowy Dokończone dopóki ty tam będziesz pisał , a nie na forum . Żaden z ciebie jak dla mnie partner do rozmowy . Tacy o podobnych poglądach do twoich przychodzą do mnie pożyczyć na wino i jak za dużo sobie pozwalają w swoich " intelektualnych wywodach " do dostają w odpowiednią część . Poza tym jakakolwiek dyskusja z tobą to obciach i jedyne co można zrobić z twoimi wpisami to je obśmiać :D .
Teraz idę do sąsiada ( on też bardzo ciebie lubi :blush: ) oglądać mecz . Zaprosił mnie bo jego " franca " :D pojechała do mamusi . Będzie serwował nowe " środki dopingujące " wytłoczone w księżycową noc dwa tygodnie temu ;) . Jutro mam zamiar iść na zielonki na wydmy ( możesz zawiadomić odpowiednie służby - tatę i mamę :lol: ) , oczywiście jak będę w stanie .

Bardzo dobrze katoliku i kłamco - w jednym ręku krzyż, w drugim różaniec, a w ustach przekleństwa [ kłamstwa ].

Może byś wreszcie wyjaśnił powód dla którego "wyrzygałeś" te swoje kłamliwe konfabulacje.

Zapamiętaj, że wszędzie, gdzie się na forum pokażesz, to zamieszczę te twoje kłamstwa i nie pomogą moderatorzy do których piszesz, a przy okazji liżesz im 4 litery - każdy usunięty wpis powróci.

Już raz ci napisałem, że jako katolik nie odbiegasz od stereotypu - co innego mówisz, a co innego robisz i myślisz i do tego, kiedy chcesz pokazać., jaki z ciebie świeto..bliwy katolik potrafisz posunąć się nawet do czynów niegodnych nie tylko katolika, ale i człowieka.

Ty, to sobie możesz pisać - natomiast obiecałem, że pod każdym twoim wpisem zamieszczę twoje kłamliwe konfabulacje z dodatkowym komentarzem i tego się trzymam.

Masz jedyne wyjście - napisania prawdy o tej kłamliwej konfabulacji, albo będziesz gnębiony do oporu.

Wybór należy do ciebie idioto.

Za użycie słowa jożin postaram się coś dodatkowo ci wymodzić - obyś nie był zdziwiony.

Teraz poskarż się moderatorom, tak, jak to potrafisz robić, ale pamiętaj, że wpis wykasowany powróci, jak bumerang.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 11 październik 2014 - 22:50:09

#1408 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 11:57:44

Najnowszy użytkownik zal.pl :lol:

Ten to ma zdrowie

#1409 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 12 październik 2014 - 12:01:03

Ten to ma zdrowie

Powtarzasz się pajacu.

#1410 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 14:36:22

Powtarzasz się pajacu.

a ty strzelasz ślepakami starcze

#1411 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 14:39:48

Ten to ma zdrowie

Dla tego trola nie ma żadnego autorytetu .

#1412 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 15:19:45

Mnie ciekawi, dlaczego zgłaszane moderacji, jawne, na pierwszej stronie znajdujące się reklamy, zamieszczane przez Jola123 nie znikają...??? ;)

#1413 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 12 październik 2014 - 20:42:59

Cześć :)

Uwielbiam Cię czytać. Ale...no ok...."zresztą", "nieważne", "gdzieżbym" :blush:  Cała reszta, jak zwykle bez zarzutu, smaczna choć pikantna.

Pozdrawiam! :rolleyes:

Dzień-do-bry Pani :)

Nie , to nie do wiary . Nie to być nie  może .Osiem lat podstawówki , cztery liceum . Potem pięć , bite , studiów , dyplom z wyróżnieniem , dwadzieścia lat praktyki i oto mi płacą , jakby ktoś dał mi w mordę . Ja pier***ę , ku*** ...

... polonistka o swojej wypłacie :D

A dlaczego to grono pedagogiczne meczu nie oglądało tylko zajęło się sprawdzaniem wypracowań ? . Zamiast przyjąć postawę patriotyczną i dać przykład jak zwyciężać mamy , nasz żuczek wykazuje się tu nadwrażliwością na błędy . Uważaj Pani purystko językowa bo możesz zostać znienawidzona przez rodzinę , znajomych i innych takich ;) . Ta ciągła korekta błędów może Panią doprowadzić do wyidealizowania poprawnych form nad poprawnymi formami :lol: , a w późniejszym stadium szukania sensu tam gdzie go nie ma .

Faktycznie , błędy walę , ale nad zresztą mógłbym dyskutować . Ze szkoły najbardziej pamiętam wagary , szczególnie te ze średniej na  które wyrywałem z jedna taką koleżanką . Teraz też z Nią lubię wagarować ;) :D

Do-bra-noc Pani :)

#1414 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 12 październik 2014 - 22:19:00

Mnie ciekawi, dlaczego zgłaszane moderacji, jawne, na pierwszej stronie znajdujące się reklamy, zamieszczane przez Jola123 nie znikają...??? ;)

Oni z tego mają kasę - dziwisz się - wszak to od nich jest osoba, która zamieszcza ten spam.

Kilkadziesiąt razy zgłaszałem - odpowiedzi - brak.

#1415 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 12 październik 2014 - 22:29:38

votum separatum, dnia 12 Paź 2014 - 9:42 PM, napisał:

Nie , to nie do wiary . Nie to być nie może .Osiem lat podstawówki , cztery liceum . Potem pięć , bite , studiów , dyplom z wyróżnieniem , dwadzieścia lat praktyki i oto mi płacą , jakby ktoś dał mi w mordę . Ja pier***ę , ku*** ...

A dlaczego to grono pedagogiczne meczu nie oglądało tylko zajęło się sprawdzaniem wypracowań ? . Zamiast przyjąć postawę patriotyczną i dać przykład jak zwyciężać mamy , nasz żuczek wykazuje się tu nadwrażliwością na błędy . Uważaj Pani purystko językowa bo możesz zostać znienawidzona przez rodzinę , znajomych i innych takich ;) . Ta ciągła korekta błędów może Panią doprowadzić do wyidealizowania poprawnych form nad poprawnymi formami :lol: , a w późniejszym stadium szukania sensu tam gdzie go nie

Faktycznie , błędy walę , ale nad zresztą mógłbym dyskutować . Ze szkoły najbardziej pamiętam wagary , szczególnie te ze średniej na które wyrywałem z jedna taką koleżanką . Teraz też z Nią lubię wagarować ;) :D

Ta menda szuka poparcia tych, którzy go jeszcze nie znają.

Obiecałem ci palancie, że będę cię ścigał po forum i nie ma zmiłuj się - idiotów należy tępić w każdym miejscu i pod każdą postacią, a w szczególności takich, którzy potrafią kłamać w ""żywe oczy"

Ty myślisz, że jesteś wierzący, ty jedynie jesteś durniem, któremu wydaje się, że wierzy, gdyż mu tak kazali i nic więcej.

#1416 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 12 październik 2014 - 22:33:03

Gość, dnia 12 Paź 2014 - 3:39 PM, napisał:
Dla tego trola nie ma żadnego autorytetu .

Votum - może się ujawnisz i przestaniesz czepiać kuta..nie.

Teraz zamelduj o wszystkim moderatorom - DONOSICIELU.

#1417 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 08:00:03

Oni z tego mają kasę - dziwisz się - wszak to od nich jest osoba, która zamieszcza ten spam.

...A widzisz, tu jest "pies podgrzewany".... ;)

#1418 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 13 październik 2014 - 19:40:47

No właśnie , to zadziwiające , pomimo ze ten poniżej ochotniczy rezerwista kilkadziesiąt razy zgłaszał .

Należałoby zgłosić to " tacie i mamie " :D .

#1419 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 21:31:12

Nie , to nie do wiary . Nie to być nie  może .Osiem lat podstawówki , cztery liceum . Potem pięć , bite , studiów , dyplom z wyróżnieniem , dwadzieścia lat praktyki i oto mi płacą , jakby ktoś dał mi w mordę . Ja pier***ę , ku*** ...

A dlaczego to grono pedagogiczne meczu nie oglądało tylko zajęło się sprawdzaniem wypracowań ? . Zamiast przyjąć postawę patriotyczną i dać przykład jak zwyciężać mamy , nasz żuczek wykazuje się tu nadwrażliwością na błędy . Uważaj Pani purystko językowa bo możesz zostać znienawidzona przez rodzinę , znajomych i innych takich ;) . Ta ciągła korekta błędów może Panią doprowadzić do wyidealizowania poprawnych form nad poprawnymi formami :lol: , a w późniejszym stadium szukania sensu tam gdzie go nie ma .

Faktycznie , błędy walę , ale nad zresztą mógłbym dyskutować . Ze szkoły najbardziej pamiętam wagary , szczególnie te ze średniej na  które wyrywałem z jedna taką koleżanką . Teraz też z Nią lubię wagarować ;) :D

Nie jestem "grono" ;)

#1420 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 21:39:43

No właśnie , to zadziwiające , pomimo ze ten poniżej ochotniczy rezerwista kilkadziesiąt razy zgłaszał .

Należałoby zgłosić to " tacie i mamie " :D .

votum,  Knurek zaatakował Ciebie , bo zawsze wybiera słabszego . ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych