Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytanie do admina-gp ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1452 odpowiedzi w tym temacie

#1381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 23:06:24

W ostatnich dniach uczestniczyłem w dyskusji w temacie pt. "Działacze katoliccy chcą zwolnienia dyrektora SOK za pokaz Golgota picnic". Wczoraj jeszcze raz na nowo przeczytałem cały temat i jestem zbulwersowany. Ten temat jest dyskusją tylko dla części osób(z dwóch stron "barykady"). Dla  drugich  temat stał się   jednym wielkim szambem nienawiści i pogardy wobec drugiego człowieka tylko dlatego, że jest osobą wierzącą. Każdy bez względu czy jest osobą wierzącą, czy nie wierzącą, z prawa czy z lewa ma prawo dyskutować na forum oraz wyrażać swoją zdanie na każdy  temat. Część osób potrafiła w sposób cywilizowany dyskutować, ale znalazła się cześć zwykłych chuliganów forumowych, którzy poza obrażaniem nie mieli nic konstruktywnego do przekazania. Bardzo symptomatyczne jest, że większość postów ww temacie obrażających swoich adwersarzy forumowych odnosiło się do ludzi, którzy są przeciwni pokazowi "spektaklu". Domagam się od administracji/moderatorów forum do zamknięcia tematu, albo usunięcia postów, które w bezpośredni lub pośredni obrażają drugich ludzi oraz wyciągnięcia konsekwencji wobec autorów, których celem było obrażanie drugiego człowieka.

To jest część "twórczości" niektórych forumowiczów(Czy  większość postów obrażających nie  napisali przypadkiem przedstawiciele "toleranyjnej" i "nowoczesnej" grupki lewicowo-antyklerykalnej? Pewnie zaraz napisze jakiś oburzony "nowoczesny" forumowicz, że katolicy też obrażali. To ja od razu napiszę: wkleje cytaty i zestawimy je. Nawet 10 % nie będzie tego co niektórzy zwolennicy napisali "spektaklu".

Fragmenty niektórych postów:

"gorszymi od faszyzmu są działacze pseudo katoliccy. To takie ustrojstwa podobne do człowieka, a przez przypadek są ciut mądrzejsze od małpy. Ci katoliccy obywatele są psychicznie uzależnieni od pseudo mężczyzn chodzących w czarnych sukienkach, którzy są  często będących miłośnikami męskich członków. Ponoć umysły tych katolickich miłośników czarnego są osobami myślącymi."

"Pojebbbbbbbbbanyyyyyyyyy ty jesteś czy z PiSu?"

W katolandzie banda oszołomów i obrońców pedofili to niech wypi,,,,ala do kruchty nie bawi się w inkwizycję.W RP banda mocherów ma więcej do gadania niż obywatele,ciekawe czy któryś z tych nawiedzonych oglądał spektaki czy tylko jak te barany beczą od żeczy jak reszta sekty"

1."Ty, :patriota" to ty kim jesteś? Złodsziejem, pedofilem, czy pojebańcem?

Czytam twój avatar i oczom nie wierzę, szambo." 

2."No to odezwało się klasyczne, katolickie oszołomstwo."

3."Puknij sie w ten pusty katotalibski łeb!"

4." Nie można się godzić aby fanatycy religijni terroryzowali społeczeństwo"

5."niesamowite jak ludzie potrafią być zaślepieni własną głupotą"

6."A w ogóle to co to za "działacze" - kilka dewotek i oszłomów!"

7."Oszołomy lepiej niech pędzą do spowiedzi.."

8."Ten cały działacz wojciechowicz to mógłby Stasia w pompę cmoknąć, przyjemność Mu przy okazji wyrządzając"

9."Ale ten wojciu to woli od tyłu. Tak mówią zbieracze złomu."

10."Co za CIEMNOTA wśród tych PiSiorów... weżcie i utrzymujcie cały episkopat ,kościoły z biskupami o ciągotach Homo..."

11."Widać, że to co napisała powyżej jakaś osoba ( trudno to nazwać człowiekiem, takie guwienko ) to nic innego jak wypociny pewnego biologicznego embriona, na trwałę związanego z opcją ceramicznego pisuaru, czyli to ktoś o intelekcie pierwotniaka.
I wiesz co? Cmoknij mie w ..................... wiesz co, co nie?"

12."Jak idioto można kraść "zgodnie z prawem"?

13."Widzę, że nie wyciągnąłeś wniosków z mojego wpisu, kanalio.A więc ci jeszcze raz odpisuję zakuta pało: Jak idioto można kraść "zgodnie z prawem"? Pojebbbbbbbbbanyyyyyyyyy ty jesteś czy z PiSu? Chyba z pisuaru, bo wiedza ci się przelewa przez dziurki w fajansie."

14."Możesz sobie protestować do woli, ale jakbyś mi zastąpił drogę np. do Ronda na ten spektakl, to dostałbyś z liścia w ten zjeb.any czerep."

15."Sayonara 23 kato-przygłupie."

16."Przeczytaj swoją kretyńską wypowiedź i spróbuj znaleźć w niej słowa lub zdania, które będą wskazywać o co ci chodzi."

17."Mnie juz nie chce sie komentowac wypowiedzi katotalibow"

Należy zaznaczyć, że wśród tej twórczości jednym z liderów okazał się zarejstrowany forumowicz pos3gacz. Moderatorzy pomóżcie jemu. On potrzebuje pomocy. Mu trzeba dać odpocząć przez jakiś czas od forum.

Fragmenty postów pos3gacza obrażające innych forumowiczów:

1."Kretynie - to samo można powiedzieć o waszych cyrkowych występach na ulicach miast"pos3gacz

2."a obrazę uważasz słowa mówiące o waszej głupocie, zaślepionym zacietrzewieniu i innych tego typu ""bardzo chlubnych"" przywarach co niektórych
katooszołomów - nie wszyscy katolicy, to durnie, ale ci - na tym forum są nimi w większości." pos3gacz

3."Posłuchaj bezmózgi palancie - znajdę chwilę wolną, to ci przedstawię dowody na twoje popieprzone wywody o dżejpitu i jego walce z pedofilią w KK." pos3gacz

4."Zamiast milczeć i udawać durnia, to się odezwałeś i udowodniłeś, że jesteś faktycznie durniem" pos3gacz

5."To przedstawienie uderza w głupotę i zacofanie umysłowe takich, jak ty -
zrozumiałaś kretynko ???

6.Głupia - co mnie obchodzi, co on robił kiedyś - mowa jest o obecnym, a ty pier.do.lisz od rzeczy, jakby cię walcem przejechano." pos3gacz

7."Słupski PIS wspierany przez katolicką dewocję, to dopiero UROJENIE !!!" pos3gacz

8."Konstytucja też jest do doopy - właśnie dzięki takim durniom, jak katoliccy talibowie." pos3gacz

9."U ciebie tzw. rozum w którym miejscu się znajduje ???

Z wypowiedzi wynika, że prawdopodobnie nie masz go wcale
" pos3gacz

10."Ty jesteś dureń nie "katolik"" pos3gaacz

11.""Wszak też jestem niewierzący i "dowalam" katooszołomom na każdym kroku, a gdybym mógł, to jeszcze zjadłbym ich żywcem bez chrzanu i musztardy." pos3gacz

12."Sam sobie kretynie przeczysz." pos3gacz

13.""To jest tak, jak głupi szuka jeszcze głupszego od siebie - do tego swoje kretyńskie wywodu podpiera kłamstwem" pos3gacz

14."Teraz dopiero wychodzi, żeś "pustak" " pos3gacz

15."Ot głąby" pos3gacz

16."Sam siebie idioto prześladujesz, a zwalasz na tych innych.

Pewnie podczas chrztu narąbany klecha za mocno rąbnął cię kropidłem w ten pusty baniak i teraz cierpisz na własną nieprzymuszoną głupotę." pos3gacz

17."Gościu - nóż, to się w kieszeni sam otwiera na takich katooszołomów." pos3gacz

18."O czym ty pieprzysz ???Głowa cię nie boli, a może w dzieciństwie "walono" cię w ten pusty sagan ??? Teraz dopiero wychodzi, żeś "pustak""

Czyli, jak widać nie wszyscy dojrzeli, żeby pisać na forum. Mam nadzieje, że moderatorzy i administracja przyjrzy się teamtowi i podejmie odpowiednie kroki. No chyba, że jest po którejś ze stron i dalej będzie akceptować "działalność" pos3gacza i innych chuliganów forumowych, których celem jest obraza drugiego człowieka, a nie dyskusja.

Racja !

#1382 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 04:18:09

Racja !

Gościu - zaczynasz się dublować - już nawet sam na swoje posty odpowiadasz, a poza tym jesteś zarejestrowany i potrafisz pisać "zza krzaka" - nie ładnie katoliku jedynie z nazwy.

#1383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 11:29:41

Gościu - zaczynasz się dublować - już nawet sam na swoje posty odpowiadasz, a poza tym jesteś zarejestrowany i potrafisz pisać "zza krzaka" - nie ładnie katoliku jedynie z nazwy.

Leczyć się już pora pisowski przygłupie !

#1384 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 18:20:20

Więc się zacznij leczyć, chociaż ty wierzysz w modły, a nie lekarzy.

Może trochę więcej własnej inwencji ??

#1385 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 18:28:40

Pisząc w ten sposób chcesz pokazać, że własnie ty jesteś mądry, elokwentny i na poziomie? hmmm

chrr chrr

#1386 ~THE END~

~THE END~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 00:02:21

Totalne Dno i kaplica ! :angry:

#1387 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 16:53:51

Czy zastanawiasz się nad tym,co piszesz? Przecież tonie skłania do rozmowy,wymiany opinii. Nie lubisz kolegi kolegi,pomiń jego wpisy,nie musisz z nim rozmawiać,ale nie ubliżaj nikomu.

#1388 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 01:34:44

Czy zastanawiasz się nad tym,co piszesz? Przecież tonie skłania do rozmowy,wymiany opinii. Nie lubisz kolegi kolegi,pomiń jego wpisy,nie musisz z nim rozmawiać,ale nie ubliżaj nikomu.

Dla ślepo poddanych wyznawców "Jaroizmu" tego typu obelga zaszczytem ! :D

#1389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 09:50:05

Dla ślepo poddanych wyznawców "Jaroizmu" tego typu obelga zaszczytem ! :D

Juman, to Ty ?

#1390 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 13:54:51

un, nawet  przysłał moi prośbę o dodanie do znajomych oszołom  :huh:  :D  o! :angry:

#1391 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 14:55:02

Juman, to Ty ?

Był na jgodach w Bieszczadach, a teraz ponoć na grzybach w Borach Tucholskich się zaszył i tam nadaje ? :D

#1392 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 16:16:34

Juman, to Ty ?

Zapamiętajcie sobie jedno ludkowie !

Beze mnie to forum umiera stojąc i nie nalegajcie proszę, zdecydowanie wolę przebywać tam gdzie nie ma toksycznych i złośliwych ludzi.

Korzystając z okazji serdecznie pozdrawiam tych wszystkich, nielicznych, zdających sobie sprawę co w trawie piszczy :)

#1393 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 22:06:58

un, nawet  przysłał moi prośbę o dodanie do znajomych oszołom  :huh:  :D  o! :angry:

Ale nie no Bobik tu się nie ma co rzucać z gościa !  Ludzie jeżdżą do Paryża !  
A Hela ma gorzej ... :D

#1394 ~Biały Człowiek~

~Biały Człowiek~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 02:30:20

nikt tego z administracji jakby nie zauważałjezdem :Psmród to ty jumo robisz na echu, dziwię się, że jeszcze ciebie tam tolerują,(i pozwalają na export na gp24)... musisz mieć niezłe "plecy" w ekipie mediów regionalnych....

Co bieda, nie ma za kim z wyciągniętym palcem latać i donosić kundlu zapchlony, mendo, konfidencie czerwony ! :)

#1395 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 10:22:30

Był na jagodach w Bieszczadach, a teraz ponoć na grzybach w Borach Tucholskich się zaszył i tam nadaje ? :D

Tak, po części jest to bliskie prawdzie, z tym tylko, że moje wielkie zainteresowanie wzbudziła Jolka z budowy i wszystkim to opowiadam, a że Was lubię to też :)

Przy okazji serdecznie pozdrawiam wytrwałych :)

#1396 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 07 październik 2014 - 11:12:03

Tak, po części jest to bliskie prawdzie, z tym tylko, że moje wielkie zainteresowanie wzbudziła Jolka z budowy i wszystkim to opowiadam, a że Was lubię to też :)

Przy okazji serdecznie pozdrawiam wytrwałych :)

Witam.

Ty lubisz Jolkę z budowy a ja lubię Marysię z kolei linowych.             ;)

Najważniejsze, że każdy kogoś lubi. I to jest piękne.    :wub: :wub:

#1397 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 12:06:32

Witam.

Ty lubisz Jolkę z budowy a ja lubię Marysię z kolei linowych.             ;)

Najważniejsze, że każdy kogoś lubi. I to jest piękne.    :wub: :wub:

Bowiem

"Miłość jest radością świata, słońcem życia, wesołą melodią na pustyni."- Bolesław Prus
"Miłość prawdziwa składa się z rzeczy nieskończenie wielkich i zarazem nieskończenie małych"-Victor Hugo

I śliczne dzięki za odpowiedź :)

#1398 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 20:33:17

wodzu, pod Twoim nosem

zal.pl Najnowszy użytkownik

#1399 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 05:57:54

•   223628 Odpowiedzi
  • 14999708 wyświetleń
  • nałogowyczytaczsensacji
  • wczoraj, 21:54

Główny wątek Pomorza na FGP24.pi - KWIW?

15 milionów wyświetleń

świętujemy 'imieniny miesiąca' 10.10.2014 - 15.000.000  wyświetleń

#1400 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 10 październik 2014 - 19:48:22

wodzu, pod Twoim nosem

zal.pl Najnowszy użytkownik

Ale jak ten taki owaki jeden z drugim jedwabny chichot bez czegoś tam dostaje bana i jest pod specjalnym nadzorem moderacji i ponownie nachalnie się rejestruje  to tego nie postrzygasz i nie meldujesz tu . :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych