Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytanie do admina-gp ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1452 odpowiedzi w tym temacie

#81 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 00:21:38

Tytus, mam takie pytanie.... nie szkoda Ci czasu na użeranie się z userem <czarna pantera>?

Zamiast się rozerwać na forum, to Ty się z nim tylko ciągle szarpiesz... Odetnij się, "chłopie" i odetchnij.

no własnie tytus. ten caly czarna pantera wygląda na typowego forumowego trolla. żeruje na ludziach, którzy dają im podatny grunt do rozwinięcia skrzydeł. tytus: zignoruj trolla. dziwię się, że bawisz się w takie prowokacje. 

czarną panterę zapraszam do chlewa :) tutaj jest tyle świń, że na pewno znajdzie poklask dla swych zdolności.

#82 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 11:10:17

Knurze, :D

zazwyczaj nie odnoszę się do postów świń i im podobnych, ale tym razem zrobię wyjątek.

Tytus jest na tyle samodzielny, że nie potrzebuje wsparcia jakiegoś świniaka.
Najgorzej jest jak jakiś znudzony knur się nudzi i wtrynia się ze swoim ryjem tam gdzie nikt tego od niego nie oczekuje.

Lepiej będzie dla ciebie jak nadal będziesz pisał sobie na tych tematach tylko dla zarejestrowanych. Tam możesz się czuć bezpiecznie i kwikać i chrumkać sobie ile wlezie.
Proponuje ci nie wypowiadać się w sprawach które cię przerastają.
Doskonale zdaję sobie jednak sprawę, że ten mój post i propozycje w nim zawarte odniosą wręcz odwrotny skutek....to naturalne u świniaków.

Co się tyczy twojego zaproszenia, to wybacz ale nie skorzystam. Chlew to twoje środowisko naturalne, ja czułbym się tam nieswojo.
Na dowód tego że czujesz się tam jak u siebie (to oczywiste przecież) polecam ci oglądnąć krótki film poglądowy. Wystarczy wpisać w gogle "knur atakuje z zaskoczenia - Joe Monster".

Ten krótki filmik "przygodowo/erotyczny" mógłby z powodzeniem stanowić cały komentarz do twojego postu :D

Jedno muszę ci przyznać i pogratulować...bardzo trafnie dobrałeś sobie nicka i fotkę. ;) :lol:  

#83 Ganges

Ganges

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2769 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 14:10:46

zazwyczaj nie odnoszę się do postów świń i im podobnych, ale tym razem zrobię wyjątek.

Najgorzej jest jak jakiś znudzony knur się nudzi i wtrynia się ze swoim ryjem tam gdzie nikt tego od niego nie oczekuje.

Lepiej będzie dla ciebie jak nadal będziesz pisał sobie na tych tematach tylko dla zarejestrowanych. Tam możesz się czuć bezpiecznie i kwikać i chrumkać sobie ile wlezie.
Doskonale zdaję sobie jednak sprawę, że ten mój post i propozycje w nim zawarte odniosą wręcz odwrotny skutek....to naturalne u świniaków.

Co się tyczy twojego zaproszenia, to wybacz ale nie skorzystam. Chlew to twoje środowisko naturalne, ja czułbym się tam nieswojo.
Na dowód tego że czujesz się tam jak u siebie (to oczywiste przecież) polecam ci oglądnąć krótki film poglądowy. Wystarczy wpisać w gogle "knur atakuje z zaskoczenia - Joe Monster".

Ten krótki filmik "przygodowo/erotyczny" mógłby z powodzeniem stanowić cały komentarz do twojego postu :D

Jedno muszę ci przyznać i pogratulować...bardzo trafnie dobrałeś sobie nicka i fotkę. ;) :lol:  

No proszę, teraz masz się już chyba za jakiś "postrach zarejestrowanych"....  ;)

Knur, ignoruj trolla. Chodzi mu o uwagę, niech się więc mizia z Votumem. Pasują do siebie.  ;)

#84 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 22 czerwiec 2013 - 21:10:29

czarna pantero: moje zaproszenie jest dla ciebie stale aktualne. idealnie pasujesz do mojego chlewa, wieprzkiem to może nie jesteś, ale świnia z ciebie przednia. zastanów się, wśród świń rozwiniesz "skrzydła", a tu jesteś tylko żałosnym pośmiewiskiem dla całej społeczności.

widzisz, jako knur mam nad tobą przewagę, jestem knurem, a ty zwykła świnią :P i tu nie podskoczysz :D

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 21:46:12

Knur , a czy ty wiesz , że zanim przerobią cię na kiełbaskę to najpierw przejdziesz kastrację , bo taki z jądrami to podobno strasznie capi :D , ale będziesz miał jatkę :lol:

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 21:49:30

Knur , a czy ty wiesz , że zanim przerobią cię na kiełbaskę to najpierw przejdziesz kastrację , bo taki z jądrami to podobno strasznie capi :D , ale będziesz miał jatkę :lol:

Pantero a Ty wiesz,że pójdziesz na karmę dla psów ?  :P  :lol:

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 01:39:53

Pantero a Ty wiesz,że pójdziesz na karmę dla psów ?  :P  :lol:

To nie pantera tylko ja to pisze. :P

#88 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 23 czerwiec 2013 - 09:46:31

knur to eunuch kastracja jest niepotrzebna :lol:

co sie tak spinasz koles? malo ci wrazen? za robote sie jakas wez. pelno tu nieudacznikow zyciowych, ktorzy kozacza i lecza frustracje zyciowe na forum. szkoda, ze to takie cykory, nawet zarejestrowac sie boja. na dodatek glupie to takie, bo wierza ze nie można ich po IP polaczenia z serwerem GP24 namierzyc. i z kim tu dyskutowac? madry nie schyli sie do takiego poziomu. co wyzej udowodniono.

Użytkownik knur edytował ten post 23 czerwiec 2013 - 12:57:33

#89 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 23 czerwiec 2013 - 10:44:05

No proszę, teraz masz się już chyba za jakiś "postrach zarejestrowanych"....  ;)

Knur, ignoruj trolla. Chodzi mu o uwagę, niech się więc mizia z Votumem. Pasują do siebie.  ;)

Ganges ty mi tu nie podrzucaj granatem zaczepnym :wacko: . Od jakiegoś czasu podejrzewałem , że to ty jedziesz mi z gościa tam na " gminnym " . Po tym wpisie mam już pewność , że to ty . Zdradził cię ten " votumek " ,w innym poście i tu to " mizia " . Niefrasobliwy jakiś jesteś :D gościu.

Do Knur nic nie mam . bardzo lubię wieprzowinę :) , wołowiny nie jadam , bo nie daj Boże mógłbym trafić  na tę  pochodzącą  z krowy , która piła wodę z brudnej rzeki Ganges

#90 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 11:16:34

Ganges ty mi tu nie podrzucaj granatem zaczepnym :wacko: . Od jakiegoś czasu podejrzewałem , że to ty jedziesz mi z gościa tam na " gminnym " . Po tym wpisie mam już pewność , że to ty . Zdradził cię ten " votumek " ,w innym poście i tu to " mizia " . Niefrasobliwy jakiś jesteś :D gościu.

Witam serdecznie Votum Separatum. :)

Trafiłeś swoim postem jak zwykle w samo sedno sprawy.

Tłumaczyłem temu "koleżce" kiedyś co to jest hipokryzja, żeby spojrzał w lustro to może bardziej zrozumie jak wygląda hipokryta, ale on ni w ząb tego nie łapie. :D ;)

#91 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 11:23:12

Do Knur nic nie mam . bardzo lubię wieprzowinę :) , wołowiny nie jadam , bo nie daj Boże mógłbym trafić  na tę  pochodzącą  z krowy , która piła wodę z brudnej rzeki Ganges

:lol: :rolleyes: ;)
...to prawda, ta rzeka jest podobno bardzo brudna...

Oglądałem kiedyś ciekawy program o tej rzece....syf jakich mało, a ludziska (tubylcy) jeszcze się tam kąpią.....brr, a fuj ! :D

...ale jaki widać ci dwaj się przyciągają i rozumieją nawzajem doskonale. Jeden lubi, pasjonuje się brudną rzeką a drugi lubi chlew.

#92 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 18:41:52

Wszystko już jest Wodzu w porządku, :)  tylko coś Tytusa nie widać, ale wróci, prawda ?
W sumie nie jest taki zły ten Tytus. :D
Pozdrawiam.

#93 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 15:49:35

Jestem, jestem. Droga powrotna mi się wydłużyła :(

#94 Ganges

Ganges

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2769 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 20:52:05

Postów jako gość nie pisałem od dwóch lat, a na temat o gminie już nawet nie zaglądam - śmiać się chce z tych lokalnych mądrości, które jak zwykle pojawiają się sporo czasu po wyborach. 

Ufać mi nie musisz, wystarczy zapytać jakiegoś moda.  ;)

#95 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 23:20:43

Najważniejsze że wróciłeś szczęśliwie.

Szkoda że do mnie nie zajechałeś po drodze. ;) :D

#96 ~Wisienka~

~Wisienka~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 19:31:58

Tytus, co jest? Nie mogę sie zalogować? Wisienka :(( nie mogę nawet dodać postu!!!

#97 ~Wisienka~

~Wisienka~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 19:35:42

Oooo, właśnie się udało!! Czemu logowanie się nie udaje???

#98 Cytryna

Cytryna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 09:40:51

Przepraszam bardzo co oznacza "oczekuje na zatwierdzenie"? ile potrwa ten stan? :D bo jestem ale jakby mnie nie było , nie moge pisać PW, wgrać ava itp tid . z góry dziękuję za odpowiedź :D

#99 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 09:43:52

Przepraszam bardzo co oznacza "oczekuje na zatwierdzenie"? ile potrwa ten stan? :D bo jestem ale jakby mnie nie było , nie moge pisać PW, wgrać ava itp tid . z góry dziękuję za odpowiedź :D

Cierpliwości, admin musi Cię zatwierdzić, tylko że ostatnio jakby mniej czasu tu bywa :(

#100 Cytryna

Cytryna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 10:08:50

Cierpliwości, admin musi Cię zatwierdzić, tylko że ostatnio jakby mniej czasu tu bywa :(

ślicznie dziękuję :) może ma wakacje? ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych