Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytanie do admina-gp ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1452 odpowiedzi w tym temacie

#41 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 08 czerwiec 2013 - 19:01:00

Ale jaki obciach, że niby siedzi się na forum 24/24/7/365 :D

Ja już znalazłam na to sposób B)  chcesz na priv ?:D

#42 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 23:44:42

.

Użytkownik meggi28 edytował ten post 13 czerwiec 2013 - 00:35:41

#43 ~smutny~

~smutny~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 16:09:20

Witam. Wczoraj dokonałam parę wpisów na forum, wylogowałam się oczywiście. Teraz zerknęłam na forum i widzę siebie jako zalogowaną. To co? Od wczoraj byłam zalogowana? Jak to możliwe skoro dokonałam wylogowania?

Hmmm. Może ktoś mi wytłumaczy, proszę. Może ktoś mi odpowie. Potem zerknę, z góry dziękuję.

Użytkownik smutny edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 16:09:54

#44 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 16:11:26

Też mi się tak czasami dzieje. Pisałyśmy o tym z Emką na poprzedniej stronie. Nie wiem, o co z tym chodzi.

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 16:11:47

#45 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 16:18:22

Witam. Wczoraj dokonałam parę wpisów na forum, wylogowałam się oczywiście. Teraz zerknęłam na forum i widzę siebie jako zalogowaną. To co? Od wczoraj byłam zalogowana? Jak to możliwe skoro dokonałam wylogowania?

Hmmm. Może ktoś mi wytłumaczy, proszę. Może ktoś mi odpowie. Potem zerknę, z góry dziękuję.

Heja Smutasku :)

Mam dokładnie tak samo od dwóch dni rolleyes.gif Chciałabym również wiedzieć dlaczego tak jest.

#46 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 16:25:10

Też mi się tak czasami dzieje. Pisałyśmy o tym z Emką na poprzedniej stronie. Nie wiem, o co z tym chodzi.

...duchy forumowe :P

#47 ~smutny~

~smutny~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 16:28:46

Trochę idiotycznie tak ''wisieć sobie'' na forum, a w rzeczywistości przebywać albo w ''krainie snu'', albo poza domem. Korzystam tylko z laptopa, z innych urządzeń nie korzystam.

Ha! Wczoraj pisałam ostatnie posty na forum o duchach. Masz rację Wampir, dogoniły mnie widać :lol: ;)

Pozdrawiam. Może potem zerknę na forum.

#48 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 16:33:04

Trochę idiotycznie tak ''wisieć sobie'' na forum, a w rzeczywistości przebywać albo w ''krainie snu'', albo poza domem. Korzystam tylko z laptopa, z innych urządzeń nie korzystam.

Ha! Wczoraj pisałam ostatnie posty na forum o duchach. Masz rację Wampir, dogoniły mnie widać :lol: ;)

Pozdrawiam. Może potem zerknę na forum.

...muszę sprawdzić czy ja też istnieję po wylogowaniu :P :D

#49 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 19:35:38

Sprawdzałem- jak wyłączamy forum to znikamy, bo pantera powiedział ze czmychnąłem, a przecież się nie wylogowywałem :P

#50 ~smutny~

~smutny~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 20:32:18

Sprawdzałem- jak wyłączamy forum to znikamy, bo pantera powiedział ze czmychnąłem, a przecież się nie wylogowywałem :P

Wpadłam jeszcze z nadzieją na jakąś odpowiedź wyjaśniającą tę kwestię. Tytus, nic z tego nie rozumiem, powiem szczerze :lol:

Ja sobie coś takiego wymyśliłam i jednocześnie ''wykorzystując'' Twoją sugestię, nie wiem czy żartem pisałeś, czy coś tam w tym jest.

W każdym bądź razie, ja sądzę, że: jeżeli naszą ostatnią stronką którą oglądamy, przed wyłączeniem kompa jest forum, to jesteśmy zalogowani przy włączeniu ponownym kompa? Ale jednocześnie dalej nie rozumiem tego, że jak się wyloguję to siłą rzeczy jestem wylogowana, a okazuje się, że jednak nie jest to taka prosta sprawa :lol:

No to ja sobie wejdę na inną stronkę najpierw, a potem wyłączę lapka :D

Nie, no, na serio.....nie chcę ''wisieć'' jako zalogowana. Ok, zobaczę jutro. Przed moim wczorajszym wyjazdem odłączyłam wszelkie kabelki od lapka, jednocześnie połączenie z netem również.

Dobra, w sumie zrobię jak wcześniej wspomniałam. Pa, dobranocka.

#51 ~cause, npructi~

~cause, npructi~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 00:21:45

tytus wycina moje posty ... ja wnioskuję ponownie
Do administracji portalu/forum - proszę potraktować mojego posta jako oficjalną skargę na użytkownika/społecznego moderatora o nicku tytus z wnioskiem o odebranie uprawnień moderatora.Sam tytus wielokrotnie wnosił o napisanie wniosku do administracji portalu o odebranie jemu tych uprawnień, Zaiste, napisałem oficjalnie, otwartym tekstem - czekam na decyzję, zaznaczam, że nie jest to pierwszy wniosek w przedmiocie odebrania uprawnień moderatora tego forum ... przynajmniej z mojej strony!!!

#52 ~smutny~

~smutny~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 07:14:15

Cofnęłam się na poprzednią stronkę i doczytałam co pisałyście na ten temat.

Heja Smutasku :)

Mam dokładnie tak samo od dwóch dni rolleyes.gif Chciałabym również wiedzieć dlaczego tak jest.

Mam nadzieję, że ten problem kiedyś zniknie.

Miłego dnia :)

#53 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:05:12

Sprawdzałem- jak wyłączamy forum to znikamy, bo pan tera powiedział ze czmychnąłem, a przecież się nie wylogowywałem :P

co to pan tera powiedział?

#54 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 18:59:43

Słucham ?!?! :huh:  ....aaaaa to nie do mnie.

To sobie zmykam.  ;) :D

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:01:45

Witam Pana Krzysztofa. Ta skandaliczna sytuacja ze znakiem NKWD i brakiem reakcji moderatora miała miejsce w wątku  o katolikach na forum

#56 Krzysztof Nałęcz

Krzysztof Nałęcz

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:07:41

tytus wycina moje posty ... ja wnioskuję ponownie
Do administracji portalu/forum - proszę potraktować mojego posta jako oficjalną skargę na użytkownika/społecznego moderatora o nicku tytus z wnioskiem o odebranie uprawnień moderatora.Sam tytus wielokrotnie wnosił o napisanie wniosku do administracji portalu o odebranie jemu tych uprawnień, Zaiste, napisałem oficjalnie, otwartym tekstem - czekam na decyzję, zaznaczam, że nie jest to pierwszy wniosek w przedmiocie odebrania uprawnień moderatora tego forum ... przynajmniej z mojej strony!!!

Dobry wieczór

Odpowiem na ten indywidualny wniosek odnosząc się do kilku innych, podobnych. 

Moderator społeczny Tytus ma nasze pełne poparcie. Jego pracę bardzo szanujemy, doceniamy i oceniamy wysoko.

Błędy, które każdemu z nas zdarza się popełniać, wyjaśniamy sobie wzajemnie i staramy się ich unikać. Tak, aby społeczność forum była usatysfakcjonowana,w zakresie jak to jest tylko możliwe najpełniejszym.  

Pozdrawiam wszystkich

Krzysztof Nałęcz

redaktor naczelny GP24.pl, Głos Dziennik Pomorza.

#57 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:12:29

Dobry wieczór

Odpowiem na ten indywidualny wniosek odnosząc się do kilku innych, podobnych. 

Moderator społeczny Tytus ma nasze pełne poparcie. Jego pracę bardzo szanujemy, doceniamy i oceniamy wysoko.

Błędy, które każdemu z nas zdarza się popełniać, wyjaśniamy sobie wzajemnie i staramy się ich unikać. Tak, aby społeczność forum była usatysfakcjonowana,w zakresie jak to jest tylko możliwe najpełniejszym.  

Pozdrawiam wszystkich

Krzysztof Nałęcz

redaktor naczelny GP24.pl, Głos Dziennik Pomorza.

Nie powiem, miło takie słowa przeczytać.

Dziękuję :)

#58 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:12:47

Witam Pana Krzysztofa. Ta skandaliczna sytuacja ze znakiem NKWD i brakiem reakcji moderatora miała miejsce w wątku  o katolikach na forum

Witam, niestety tytus nic w tej sprawie nie zdziałał. Nie dostrzegł problemu...jak to tytus. :D

Więc postanowiłem zająć się sprawą.

Okazało się że mimo wielu różnic w światopoglądzie dało się dojść do porozumienia z tamtym forumowiczem (fotka została zmieniona).

Tytus jest za cienki do takich interwencji.......wybacz tytus, ale jesteś chłoptaś...podobnie jak "mały kazio" (były moderator).

W odróżnieniu od tamtego forumowicza, o którym mowa, ty tytus jesteś "bez jajeczny" ;) :D .

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:14:42

Witam, niestety tytus nic w tej sprawie nie zdziałał. Nie dostrzegł problemu...jak to tytus. :D

Okazało się że mimo wielu różnic w światopoglądzie dało się dojść do porozumienia z tamtym forumowiczem (fotka została zmieniona).

Tytus jest za cienki do takich interwencji.......wybacz tytus, ale jesteś chłoptaś...podobnie jak "mały kazio" (były moderator).

W odróżnieniu od tamtego forumowicza, o którym mowa, ty tytus jesteś "bez jajeczny" ;) :D .

Ja napisałam do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Właścicieli (dawne Media Regionalne) i do Redaktora Naczelnego Pana Krzysztofa Nałęcza. Mam nadzieję, że moderator tego forum w przyszłości będzie unikał tego typu błędów, tak jak napisał Pan Krzysztof.

#60 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:22:07

Akurat dla mnie ważniejsze sa słowa innych, poważniejszych osób,  a dzisiejsze słowa Pana Krzysztofa chyba stawiają pod znakiem zapytania twoją chorobliwą aktywnośc skierowaną pod moim adresem pełną kłamstw, insynuacji, niedomówień, braku rzeczowych odpowiedzi, unikania ich, pisaniu posów nie podpisując się sugerując tym samym ze twoje zdanie jest podobne jak wielu innych użytkowników forum.

Na tą chwilę Twój temat dla mnie zniknął, gdyż mam nadzieję że dałem Ci do myślenia dzisiejszymi postami.

Dobranoc wszystkim

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych