Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytanie do admina-gp ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1452 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 22:57:41

Dlaczego użytkownik smerf maruda, jak nikt inny na tym portalu ... może bez żadnych konsekwencji uskuteczniać totalną reklamę komercyjnych stron internetowych a inni użytkownicy nie, a ich posty lecą w kosmos??? Są równi i równiejsi na tym portalu??? Jak takie postępowanie, jednego z użytkowników tego portalu ma się do Waszego regulaminu i netykiety, bardzo proszę o odpowiedź, dziękuję.

#2 wodzu

wodzu

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 01 maj 2013 - 12:17:16

Dlaczego użytkownik smerf maruda, jak nikt inny na tym portalu ... może bez żadnych konsekwencji uskuteczniać totalną reklamę komercyjnych stron internetowych a inni użytkownicy nie, a ich posty lecą w kosmos??? Są równi i równiejsi na tym portalu??? Jak takie postępowanie, jednego z użytkowników tego portalu ma się do Waszego regulaminu i netykiety, bardzo proszę o odpowiedź, dziękuję.

Przykłady.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 19:13:36

Przykłady.

Nie wiem czy zauważyłeś, pytanie skierowałem do Administratora tego portalu o Nicku admin-gp, nie do ciebie. Ty jesteś społecznym moderatorem o Nicku wodzu i nie wiem dlaczego występujesz przed szereg ... nie pytany :huh: W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi od konkretnego Admina tego portalu???!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 19:15:40

Nie wiem czy zauważyłeś, pytanie skierowałem do Administratora tego portalu o Nicku admin-gp, nie do ciebie. Ty jesteś społecznym moderatorem o Nicku wodzu i nie wiem dlaczego występujesz przed szereg ... nie pytany :huh: W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi od konkretnego Admina tego portalu???!!!

I nie otrzymasz,gdyż admin tu nie zaglada,tylko moderator :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 19:41:47

I nie otrzymasz,gdyż admin tu nie zaglada,tylko moderator :D

Zagląda, zagląda ... spokojna twoja rozczochrana :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 19:43:23

Zagląda, zagląda ... spokojna twoja rozczochrana :lol:

A zobaczysz,że nie zajrzy :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 19:58:45

A zobaczysz,że nie zajrzy :D

Zaglądał już wiele razy ... i jak widać, ma problem, nie wie co napisać, niestety :) Ja czekam dalej!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 20:00:06

Zaglądał już wiele razy ... i jak widać, ma problem, nie wie co napisać, niestety :) Ja czekam dalej!!!

A jak admin wygląda ? :blink:

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 20:39:16

A jak admin wygląda ? :blink:

A tak ... łyso ci??? :lol:

Dołączona grafika

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 21:16:25

Chyba bardziej tak ...
Dołączona grafika

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 22:26:31

Dołączona grafika

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 21:58:30

Dołączona grafika

Wiem, że będzie zajęty ... jak widzę poprawianiem, brakiem polskich znaków ;) Łyso ci Admin???!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 17:12:19

Wodzu ! Mam takowe pytanie do Ciebie.
W przeciwieństwie do forumowicza z postu # 3, wiem że to właśnie Ty jesteś ważną personą w GP, wiem to i już. Sam nick >wodzu< nie jest wybrany tak o sobie, ten nick wiele znaczy. :)
To tak na wstępie, chciałem zaznaczyć że wiem że mam do czynienia (o ile mi odpiszesz) z kimś ważnym w GP (i nie tylko w GP ;) ). Nie będę pisał tego skąd to wiem, bo inni niewtajemniczeni nie muszą tego przecież wiedzieć.
Moje pytanie brzmi tak:
Kto decyduje o tym żeby kogoś odbanować, to znaczy "zdjąć z kogoś klątwę banicji", kto ? Myślę że to nie jest tajemnica, a ja chciałbym to wiedzieć, kto na przykład "odbanowuje" tych, którzy byli przez dwa lata, a może i więcej czasu zbanowani.
Pewnie domyślasz się (o ile jesteś w temacie), dlaczego mnie to interesuje.
Uprzejmie proszę o odpowiedź, o szczerą odpowiedź, wszak to chyba nie jest żadna tajemnica.
Pozdrawiam. :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 17:32:58

Dodam tylko jeszcze do swojego postu # 13, że kiedyś wyglądałeś nieco inaczej. :D
Jak Ty to robisz że jesteś coraz młodszy ?! :huh:
Teraz wyglądasz jak ten Indianin co został najlepszym przyjacielem tańczącego z wilkami, to on, prawda ?
Jednakże nie traktuj tych pytań z tego postu zbyt poważnie. Bardziej interesuje mnie Twoja odpowiedź na moje pytania z postu nr 13.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 17:36:50

Mam też wiele innych pytań, ale to później. Pozdrawiam jeszcze raz i proszę o odpowiedź Wodzu. :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 19:55:56

Czy ktoś zagląda czasami na to forum ?

#17 wodzu

wodzu

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 18 maj 2013 - 07:28:32

....
Uprzejmie proszę o odpowiedź, o szczerą odpowiedź, wszak to chyba nie jest żadna tajemnica.

We wszeLkich sprawach administracyjnych forum osobą najważniejszą jest Peacemaker.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 08:38:59

W przeciwieństwie do forumowicza z postu # 3, wiem że to właśnie Ty jesteś ważną personą w GP, wiem to i już. Sam nick >wodzu< nie jest wybrany tak o sobie, ten nick wiele znaczy. :)
To tak na wstępie, chciałem zaznaczyć że wiem że mam do czynienia (o ile mi odpiszesz) z kimś ważnym w GP (i nie tylko w GP ;) ). Nie będę pisał tego skąd to wiem, bo inni niewtajemniczeni nie muszą tego przecież wiedzieć.
Moje pytanie brzmi tak:
Kto decyduje o tym żeby kogoś odbanować, to znaczy "zdjąć z kogoś klątwę banicji", kto ? Myślę że to nie jest tajemnica, a ja chciałbym to wiedzieć, kto na przykład "odbanowuje" tych, którzy byli przez dwa lata, a może i więcej czasu zbanowani.
Pewnie domyślasz się (o ile jesteś w temacie), dlaczego mnie to interesuje.
Pozdrawiam. :)

nie pucuj sie tak wucet/czarna pantera. znowu widze zaczynasz trollic. najpierw ulizany, grzeczniutki, wodzu to, wodzu tamto, a potem jak poprzedni bedziesz głównym trollem. ale nie z nami te numery brunner. kazdy kto zaglada na to forum od kilku lat zna cie mendo. jestes jak zadra w dup.ie

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 10:48:29

nie pucuj sie tak wucet/czarna pantera. znowu widze zaczynasz trollic. najpierw ulizany, grzeczniutki, wodzu to, wodzu tamto, a potem jak poprzedni bedziesz głównym trollem. ale nie z nami te numery brunner. kazdy kto zaglada na to forum od kilku lat zna cie mendo. jestes jak zadra w dup.ie

A ty to kto, daun kazio ? :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 11:20:58

Masz nieco racji w tym co piszesz, nie dla każdego jestem miły i grzeczny, to prawda.
Nie mam żadnej taryfy ulgowej dla wszelkiej maści dewiantów.
Zapewne stąd ta twoja irytacja, ale żeby od razu ubliżać ? To bardzo brzydko z twojej strony, ale utwierdza to mnie tylko w tym że postępuję właściwie, o !
Zaparz sobie melisy, to powinno cię uspokoić na jakiś czas. :D ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych