Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pyszne Jedzonko RDT

pyszne jedzonko rdt na wagę jedzenie

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rybs~

~rybs~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 16:49:34

Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór, profesjonalne pakowanie, ale czy 3,50zł za 100g to nie przesada? W dużych miastach w tego typu barach cena nominalna często wynosi 3,50zł, ale w zasadzie zawsze jest jakaś promocja lojalnościowa, dzięki której płaci się w okolicach 2,50-2,80zł maks. Wtedy jest to oferta do łyknięcia.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 18:59:20

W Gdansku podobne lokale i 2,50 zl/100 gram. a u nas dojenie klientow przez zachlannego przedsiebiorce. I wcale nie smakuje dobrze.

#3 ~rybs~

~rybs~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 15:05:42

Może dojenie, a może słaby obrót. Ale to można poprawić ceną...

#4 ~picuś~

~picuś~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 09:02:06

Ja pier***e co za ludzie. Najlepiej jakby zrobili wszystko po kosztach. Byście się najedli, potem ktoś po was by posprzątał i po kłopocie. Jeżeli kogoś nie stać na chodzenie po knajpach niech kupi sobie mrożoną pizze, popije Vip em z Biedry i po kłopocie. Tragedia.

#5 ~Yhh~

~Yhh~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 11:53:30

Jedzenie zdecydowanie znakomite a cena adekwatna do smaku.Plusem jest duży wybór różnorodnych potraw oraz pakowanie. Duzym minusem jak dla mnie ujmując w najdelikatniejszy sposób to jest "lekceważący"stosunek obslugi wobec klienta. Pan i Pani musieli najpierw skończyć "zażyłą" dyskusje między soba... a potem z telefonem przy uchu przyjmował zamówienie. Gratuluje podzielnisci uwagi.

#6 ~emerytka~

~emerytka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 16:29:06

Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór, profesjonalne pakowanie, ale czy 3,50zł za 100g to nie przesada? W dużych miastach w tego typu barach cena nominalna często wynosi 3,50zł, ale w zasadzie zawsze jest jakaś promocja lojalnościowa, dzięki której płaci się w okolicach 2,50-2,80zł maks. Wtedy jest to oferta do łyknięcia.

Od kilku dni chodze do baru w cechowej,tanio i smacznie,zupy

przepyszne ,domowe.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 17:36:33

Od kilku dni chodze do baru w cechowej,tanio i smacznie,zupy
przepyszne ,domowe.</p></p>

Reklama Cechowej w wątku o innym barze? Żenujące

#8 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 18:54:03

Emerytom może i pasuje Cechowa w pewien sposób mają powrót do przeszłosci. Dla mnie tam smierdzi strasznie i zawiewa PRLem.

#9 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 18:57:50

Zgadzam sie co do wątku,ze to nie ta knajpa...a propos reklamy.Emerytom pewnie pasuje Cechowa ,zawsze to jakiś powrót do przeszłości. Dla mnie tam śmierdzi i wciąż wieje PRLem.

#10 ~konsumentka~

~konsumentka~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:03:15

przestańcie pieprzyc,tylko wezcie sie za robote,marudy.

Nikt was nie zmusza do chodzenia do Cechowej.

Nie jestem emerytką,widze ,że duzo młodych ludzi przychodzi i dziecmi.

Wstyd,ludzie cieżko pracują ,a wy ????

pozdrawiam Cechowych ludzi i współczuje wam słupszczan i ich podłości.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 11:16:17

Znowu ta natrętna reklama Cechowej w innym wątku? Ciekawe kiedy to się komuś znudzi?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 05:21:51

Jejku faktycznie robi sie tu problemowo i chyba nieistotne czy jest to emeryt dziewica czy matka 500+. Kazdy żre gdzie ma ochotę i na ile go stac. Jeden gotuje w domu drugi jada w restauracji a inny w mops-ie .Ja jadam w Pysznym jedzonku bo zarcie maja mega zajebiste smaki na najwyższym poziomie ! I tu do Pani nie emerytki wyżej ,nikt nic nie ma do ciężko pracujacych ludzi w cechowej po prostu czuć smakowo z daleka ze pracują na niskiej jakości towarze lub z malym doświadczeniem w gastronomi.

#13 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 15:17:54

Ja jadam w złotym smoku może lokal mały i wyglądem nie zachęca ale cenowo i smakowo rewelacja. Mi bardziej smauje niz w pysznym jedzonku wszystko robia na miejscu i za kg wychodzi okolo 20 zł czyli 2zl za 200g jedliscie tam ?

#14 ~rybs~

~rybs~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 21:20:44

Prosiłbym jakiegoś moderatora aby wyciął wpisy nie na temat. Cechowa i inne niech sobie zrobią osobny wątek.

Ja pier***e co za ludzie. Najlepiej jakby zrobili wszystko po kosztach. Byście się najedli, potem ktoś po was by posprzątał i po kłopocie. Jeżeli kogoś nie stać na chodzenie po knajpach niech kupi sobie mrożoną pizze, popije Vip em z Biedry i po kłopocie. Tragedia.

Pomiędzy tym co zostało napisane o cenach, a roszczeniami typu "po kosztach" jest przepaść. To, że kogoś stać nie znaczy, że nie patrzy na wydatki. Stać mnie na wyjście do restauracji, ale to nie jest restauracja, tylko bar z jedzeniem na wagę.

Przy cenie 2,50 mógłbym stać się stałym bywalcem tego miejsca, który zamawia nie tylko mięso, ale również ziemniaki, kasze, ryż i warzywa. Ale te ostatnie po 3,50 zł z 100g, to jest po prostu bardzo dużo.

W innych miastach korzystałem z promocji typu: kup 4 posiłki 500-1000g, dostajesz piąty do 1000g za 1 zł. To uśrednia się do promocji około -20%, a w dodatku zapewnia obroty.

Jedzenie zdecydowanie znakomite a cena adekwatna do smaku.Plusem jest duży wybór różnorodnych potraw oraz pakowanie. Duzym minusem jak dla mnie ujmując w najdelikatniejszy sposób to jest "lekceważący"stosunek obslugi wobec klienta. Pan i Pani musieli najpierw skończyć "zażyłą" dyskusje między soba... a potem z telefonem przy uchu przyjmował zamówienie. Gratuluje podzielnisci uwagi.

Też miałem "rozmowę" w trakcie obsługi, ale pan bardzo grzecznie zapytał czy może odebrać. Może się uczą.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 09:22:15

Jestem tu na wczasach. W porownianiu do Poznania to mega tanio.Mialam okazje jeść w Pysznym jedzonku , jedzenie bardzo mi smakowało. Napewno polece znajomym i zawsze tu wrócę zjeść.

#16 ~bożenka~

~bożenka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 16:12:57

gupio gadasz. jak ludziom zależy, to komentujo i dajo pomysła żeby było lepij albo co poprawić.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 09:32:23

Chińskie mają zajebiste. Szkoda ze w niedzielę zamknięte na kaca jak znalazł hehe.

#18 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 12:24:16

Znowu ta natrętna reklama Cechowej w innym wątku? Ciekawe kiedy to się komuś znudzi?

reklama dzwignią handlu,nie uczono w szkole gastronomicznej????

po co wy restauratorzy i barowcy opluwacie sie?????

konsument i tak wybierze ,gdzie mu pasuje.

strach już kogoś pochwalic,bo błotem go obrzucicie.

walczcie o miejsce na rynku ,uczciwie!!!!tak zdrowiej.

#19 L.rex

L.rex

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 październik 2016 - 18:10:34

Fakt, ja nie mam np. ulubionej restauracji czy pubu. Wchodzę do lokalu, spoglądam w kartę...albo zamawiam albo wychodzę.

#20 maczynskijurek

maczynskijurek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 17 październik 2016 - 09:53:59

Zawsze jak kupuje ma wage to wszystko wydaje się fajnie, zwłaszcza cena, ale jak przychodzi do ważenia nagle cena z kosmosu...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pyszne, jedzonko, rdt, na wagę, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych