Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pyszne i domowe obiady za 10 PLN

sala bankietowa oktan obiad tanio jedzenie zabawa dużo

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 REZYDENT

REZYDENT

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 16:16:51

Nie byłem na miejscu więc nie bede się wypowiadać jak wygląda ten lokal Oktan natomiast już parę razy zamawiałem sobie obiady do domu i muszę stwierdzić ,że smakowo jest całkiem OK. Cena obiadu dnia to zawsze 10 zł, dowóz jest gratis i co ważne facet przyjeżdża punktualnie a dania są bardzo ciepłe. Jak narazie nie narzekam, zobaczymy co będzie dalej... Oby na gorsze się nie zmieniło. Póki co polecam

#22 ~Kamillo~

~Kamillo~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 21:57:50

Nie byłem na miejscu więc nie bede się wypowiadać jak wygląda ten lokal Oktan natomiast już parę razy zamawiałem sobie obiady do domu i muszę stwierdzić ,że smakowo jest całkiem OK. Cena obiadu dnia to zawsze 10 zł, dowóz jest gratis i co ważne facet przyjeżdża punktualnie a dania są bardzo ciepłe. Jak narazie nie narzekam, zobaczymy co będzie dalej... Oby na gorsze się nie zmieniło. Póki co polecam

Ja tez jestem na tak, jadlem na miejscu ostatnio dosyc czesto. Czysto i schludno, tyle ze lepiej jesc na miejscu, bo duzo na wynos maja i nieraz trzeba 1,5h czekac. A na miejscu to od razu:)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 22:15:50

wole hasana

#24 ~Kamillo~

~Kamillo~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 14:24:54

Hasanowa reklama musi wszędzie być :P Inaczej zycie sensu nie ma jak nie przeczytasz dziennie min. 3 postów promujacych Hasan

#25 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 12:38:50

Tani obiadek jest super a wszystcy hejterzy to moim zdaniem po prostu konkurencja, próbująca zepsuć im opinię :P Dania smaczne, treściwe, zupy pyszne( wcale nie na kościach trupa jak napisał pewnie inteligent), jak u mamy, i klimat też jak u mamy bo szefowa to wspaniała ciepła kobieta :)

#26 ~Irenka~

~Irenka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 12:42:25

Polecam bar osiedlowy na kotarbińskiego, naprzeciwko RENE, obok weterynarza. Ceny rewelacyjne, bar czysty schludny, jeżdżę tam specjalnie z Hubalczyków (tak! i dalej mi się to opłaca).

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 12:46:26

Polecam bar osiedlowy na kotarbińskiego, naprzeciwko RENE, obok weterynarza. Ceny rewelacyjne, bar czysty schludny, jeżdżę tam specjalnie z Hubalczyków (tak! i dalej mi się to opłaca).

Potwierdzam, dobre i tanie zestawy obiadowe.

#28 ~Mader~

~Mader~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 12:53:56

A mi smakują obiady w Rozdrożu przy alejach Ujazdowskich, ale niestety tam za danie trzeba zapłacić około 15 złotych. 

#29 ~Domi~

~Domi~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 14:17:10

Polecam Tani Obiadek jest smacznie i tanio i nie ma żadnej podpuchy!! Za 10 zł danie główne + zupka (bardzo pożywna) i dowóz gratis czego chcieć więcej gdy nie ma czasu ugotować samemu... ;) gorąco polecam!!!

#30 ~man~

~man~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 21:56:35

Ja się zastanawiam z czego się robi te super pyszne obiadki skoro nawet za opakowanie nie kasuje

#31 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 13:15:31

za 10 zł zrobić można sobie pyszny obiad, na przykład takie placuszki ziemniaczano-cukiniowe

Przepis na placki ziemniaczano – cukiniowe

Składniki:

• 0,5 kg ziemniaków
  • 0,5 kg cukinii
  • 1 duża cebula
  • 2 łyżki mąki ziemniaczanej
  • 3/4 szk mąki pszennej
  • 2 jajka
  • sól
  • pieprz
  • olej do smażenia

Przygotowanie:

1. Ziemniaki, cukinię i cebulę zetrzyj.
  2. Dodaj jajka, mąkę ziemniaczaną i pszenną.
  3. Wymieszaj, dopraw solą i pieprzem.
  4. Smaż na rozgrzanej patelni.

ten i inne przepisy znajdziecie na przepisy.ancymonki.pl

#32 ~ja to pisze~

~ja to pisze~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 09:53:14

Czepialiście sie ceny w tanim obiadku to podniesli cene. Dobrze ze chociaz smak pozosał i duze porcje. No i dowoz za free do domku.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 21:42:15

za dyche w domu można zrobić 5 takich obiadów

#34 ~Głodomór~

~Głodomór~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 22:19:18

Ja się zastanawiam z czego się robi te super pyszne obiadki skoro nawet za opakowanie nie kasuje

Uwierz mi, że restauracje robią dokładnie to samo (mówię o prostym, domowym jedzeniu a nie o wspomnianych w temacie przegrzebkach w sosie maślakowym) tyle tylko, że narzucają dużą marżę. Jak się kupi w hurtowni parę kilo schabu to wyjdzie zdecydowanie taniej, niż kupno w osiedlowym sklepie 4 kawałków mięsa na obiad dla rodziny. Przy seryjnej produkcji tanie obiadki też zarabiają na siebie :)

Oprócz Oktana polecam też Catering Filipcio :) podobno też coś jest na Kaszubskiej ale nie znam dokładnej nazwy.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 08:54:33

za 10 zł zrobić można sobie pyszny obiad, na przykład takie placuszki ziemniaczano-cukiniowe

Przepis na placki ziemniaczano – cukiniowe

Składniki:

• 0,5 kg ziemniaków
  • 0,5 kg cukinii
  • 1 duża cebula
  • 2 łyżki mąki ziemniaczanej
  • 3/4 szk mąki pszennej
  • 2 jajka
  • sól
  • pieprz
  • olej do smażenia

Przygotowanie:

1. Ziemniaki, cukinię i cebulę zetrzyj.
  2. Dodaj jajka, mąkę ziemniaczaną i pszenną.
  3. Wymieszaj, dopraw solą i pieprzem.
  4. Smaż na rozgrzanej patelni.

ten i inne przepisy znajdziecie na przepisy.ancymonki.pl

a na ancymonkach :kup ciuchy i zabawki dla swojego ancymonka. Po co kłąmiesz? Myślisz,że klienta zdobędziesz,naciągaczu

#36 ~zeniu972~

~zeniu972~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 11:31:30

Dobre indyjskie jedzenie podają w Ganesh na Ursynowie. Znam ten lokal, od lat, nie chciałbym skłamać, ale oni to już chyba z dobre 10 lat działają i cały czas mają klientów, także to też dobrze świadczy o jakości jedzenia. Na stronie ganesh.pl można trochę zdjęć wnętrz zobaczyć. Miejsce ma klimat, podobają mi się te indyjskie stylizacje, fajny lokal żeby wyjść z rodzinką na obiad.

#37 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:32:47

Bar Filipek NIE POLECAM na dowóz obiadu czekałam 4h po takim czasie zrezygnowałam bo dalsze oczekiwanie nie miało sensu

#38 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:36:36

Bar Filipcio NIE POLECAM na dowóz obiadu czekałam 4h po takim czasie zrezygnowałam bo dalsze oczekiwanie nie miało sensu

#39 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:03:59

Zawsze można coś samemu zamówić i ugotować, chodzi o zamówienie składników do dań i przepisu na konkretne dania, co jest możliwe na mrchef.pl/misja zdecydowanie wolę jednak to rozwiązanie.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 21:56:54

Zawsze można coś samemu zamówić i ugotować, chodzi o zamówienie składników do dań i przepisu na konkretne dania, co jest możliwe na mrchef.pl/misja zdecydowanie wolę jednak to rozwiązanie.

lepiej zjedz qpę spamerko

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sala bankietowa oktan, obiad, tanio, jedzenie, zabawa, dużo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych