Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pyszne i domowe obiady za 10 PLN

sala bankietowa oktan obiad tanio jedzenie zabawa dużo

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~student_wiecznie_glodny~

~student_wiecznie_glodny~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 10:22:11

Co wy na to, żeby jeść codziennie za 10 złociszy dwudaniowy obiad i to tak duży, że często zostawiacie na talerzu bo już nie zmieścicie, i tak dobry, że chętnie przyszlibyście dwa razy dziennie?

Dałem się skusić na obiad na oktanie i to nie musiałem nawet z domu wychodzić bo przywieźli na miejsce (HIT!!!! DOWÓZ I OPAKOWANIE GRATIS!!! - tego w tym mieście nie ma)

Wchodzicie na taniobiadek.pl tam jest menu. Później telefon i za max. godzinę gorący obiad u was :D :D

Czy można chcieć czegoś więcej niż domowe jedzenie... które przyznaję z przykrością, ale jest lepsze od żarcia mojej mamy

#2 ~and~

~and~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 10:24:13

Moge prosic o usuniecie jednego postu? dwa razy sie kliknelo mi :P

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 15:52:31

Co wy na to, żeby jeść codziennie za 10 złociszy dwudaniowy obiad i to tak duży, że często zostawiacie na talerzu bo już nie zmieścicie, i tak dobry, że chętnie przyszlibyście dwa razy dziennie?

Dałem się skusić na obiad na oktanie i to nie musiałem nawet z domu wychodzić bo przywieźli na miejsce (HIT!!!! DOWÓZ I OPAKOWANIE GRATIS!!! - tego w tym mieście nie ma)

Wchodzicie na taniobiadek.pl tam jest menu. Później telefon i za max. godzinę gorący obiad u was :D :D

Czy można chcieć czegoś więcej niż domowe jedzenie... które przyznaję z przykrością, ale jest lepsze od żarcia mojej mamy

smacznego,ciekawe tylko co w tym obiadku za 10 zł,za darmo nikt nie daje,ale skoro ci smakuje,to ok.

#4 ~its me~

~its me~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 18:54:13

daj namiary na taki obiadek

#5 ~student_wiecznie_glodny~

• Goście

Napisano 22 maj 2013 - 20:36:08

smacznego,ciekawe tylko co w tym obiadku za 10 zł,za darmo nikt nie daje,ale skoro ci smakuje,to ok.

Pierwej to co ma cena do smaku? Za 10 pln tam naprawde jest kosmicznie.. oczywiscie nie sa to przegrzebki w sosie maślakowym jednak za tą kwotę dostajesz dwudaniowy obiad (zupa + danie główne)
Przyjdź na miejsce i spróbuj, 10 zł to dla ciebie ponoć mało więc nic nie stracisz. Oni są na oktanie na westerplatte - mają dwa wejścia tj. od płotu WORD albo obok APTEKI. Nie masz czasu iść - zadzwoń. Numer masz na stronie www.taniobiadek.pl

#6 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 22 maj 2013 - 20:59:40

od czasu do czasu zamawiam do pracy i muszę trzymać, że za takie pieniądze warto.

#7 ~ferfek~

~ferfek~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 22:30:30

To jakis bajer.Co mozna zjesc dobrego w knajpie za 10zl.Woda na kosciach zmarłych zwierzat szumnie zwana zupą.Pewnie 2 danie nie lepiej.Odpady,odpady,odpady.

Przyjdz...zjedz i sie szybko zesraj....

#8 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 08:21:53

To jakis bajer.Co mozna zjesc dobrego w knajpie za 10zl.Woda na kosciach zmarłych zwierzat szumnie zwana zupą.Pewnie 2 danie nie lepiej.Odpady,odpady,odpady.

Przyjdz...zjedz i sie szybko zesraj....

inteligencja nie swiecisz kazdy dobrze wie ze nawet jedzac w pałacu i tak to zaraz wysrasz wiec o co halo?wiec lepiej zjesc za 10 zł i zuzyc troche wody i papieru toalet lub gazety niz stracic wiecej;)))))))))))))))))))

#9 ~pojka~

~pojka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 19:27:35

zamówiłam w lutym był barszcz ukraiński i pieczeń jakaś śródizemnomorska czy coś takiego. barszcz jako tako smakowa. pieczeń sos do pieczeni paskuda. i więcej juz nie zamowilam bo sie zrazilam tym drugim daniem

#10 ~student_wiecznie_glodny~

• Goście

Napisano 25 maj 2013 - 09:18:18

A ja tam nie zaluje, bo Tanie i Dobre a jak jest Dobre i Tanie to nie chce niczego wiecej, i wybredny byc nie musze, a wy róbta co chceta, ze tak kolokwializmem pojade ;P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 09:59:53

jakby do zestawu byl kompocik gratis to chetnie bym korzystal.

#12 ~student_wiecznie_glodny~

• Goście

Napisano 25 maj 2013 - 16:04:35

No widzisz kompotu ni ma ale jest lepiej, bo jak na miejscu jesz to do zupy zawsze stoi chleb a w dzbankach napoj - co prawda domyslam sie ze jakis najtanszy, ale za DARMO!!! :P i dlatego lubie ten lokal :D
pierwsze primo - 10 zł = zestaw obiadowy ...prawie jak u mamy...
drugie primo - duzo!!!!!
trzecie primo - szybko dostajesz, bo serwujac jeden rodzaj obiadu przeciez nie musza robic roznych rzeczy - logika sie klania
i po czwarte i ostatnie - blisko mnie :PPPPP

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 16:12:39

jakby dowozili w kubeczkach kompot truskawkowy to bym zamawiał codziennie.
a jakby do tego była kawalek ciasta to zapłacilbym 11 zł.

#14 ~student_wiecznie_glodny~

• Goście

Napisano 25 maj 2013 - 21:40:49

i może frytki do tego? Aż takich cudow nie ma... wszystko ma chyba jakies granice cenowe... oni tez musza jakos na tym wyjsc..

#15 Zoe

Zoe

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 26 maj 2013 - 22:29:19

i może frytki do tego? Aż takich cudow nie ma... wszystko ma chyba jakies granice cenowe... oni tez musza jakos na tym wyjsc..

twoja nachalność reklamowa aż wywraca flaki...oby jedzenie faktycznie było tak dobre jak tutaj agitujesz B)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 11:47:16

hahaaa nie uwierzycie czyj to przybytek,imperium pana B.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 07:14:32

kto to?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 16:09:23

jakiego pana B?

#19 ~napisalem to ja ->~

~napisalem to ja ->~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 20:24:06

Pan B? Chodzi wam o Brzeskiego? Tego co z Grzenkowiczem prowadzą Stacje OKTAN?

Rozróżnijmy dwie sprawy:

PALIWO TO spółka Brzeski&Grzenkowicz

Restauracja to ludzie, którzy wynajmują lokal i robią żarcie

I nie mylić mi tego, bo paliwo z oktanu... no jakoś ujdzie jeździłem na gorszym

a jedzenie z oktanu....

TO JEST KOZAK WYŻERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 11:06:44

co mozna zrobic za 10 zl zeby bylo dobre i ie oplacalo???? to chyba nie da rady

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sala bankietowa oktan, obiad, tanio, jedzenie, zabawa, dużo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych