Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 07:57

ZNAJAC OPIESZLOSC SADOW BEDZIE TO TRWALO NASTEPNE KILKAQ LAT- AZ SIE ZAWALI

#2 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 08:34

Albo menele podpalą... Wstyd! Ludzie latami czekają na mieszkanie.

#3 ~Dymna~

~Dymna~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 08:53

Takich pustostanów w mieście jest KILKADZIESIĄT ,no ale cóż procedury urzędnicze najważniejsze !!! .Sześć czy dziesięć lat kogo to obchodzi ??Kto się tym przejmuje .Kto to nadzoruje ??. No może gdyby miszkanie było na lepszej ulicy , atrakcyjniejszy adres ,metraż ,niewątpliwie sprawy mogły by nabrać innego trybu . Znamy takie sytuacje ,zmamy...

#4 ~Ziutek~

~Ziutek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 09:57

Takich pustostanów w mieście jest KILKADZIESIĄT ,no ale cóż procedury urzędnicze najważniejsze !!! .Sześć czy dziesięć lat kogo to obchodzi ??Kto się tym przejmuje .Kto to nadzoruje ??. No może gdyby miszkanie było na lepszej ulicy , atrakcyjniejszy adres ,metraż ,niewątpliwie sprawy mogły by nabrać innego trybu . Znamy takie sytuacje ,zmamy...

Cyt. GP "....Kobieta i mężczyzna zmarli,...." Ale jaja wlaściciele dawno umarli a Ratusz chce ich eksmitować i ...ściągnąć zaleglości za czynsz. Proponuję wysłać komornika do nieba albo do Dyrekcji Cmentarza.

#5 ~Wujek~

~Wujek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 10:02

To już teraz rozumiecie chyba, że odwolanie Zacharzewskiego było uzasadnione.

#6 ~kuna~

~kuna~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 10:05

a może by tak zamiast zgłaszać pustostany lepiej było by się włamywać do nich i zamieszkiwać je... przecież i tak nikt w urzędzie tego nie zauważy, a jakiemuś szczęśliwcowi trafi się mieszkanie na które normalnie czekał by latami... bo przecież od "pseudo państwa" się nie doczekamy... parodia

#7 ~Księgowy~

~Księgowy~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 10:16

To już teraz rozumiecie chyba, że odwolanie Zacharzewskiego było uzasadnione.

Czy napewno Zacharzewski winien..?! A może administrator lub kierownik oddziału, którego Pan Prezydent kazał Zacharzewskiemu zatrudnić?! Kominiarz zawinił, a Cygana powiesili....

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 10:19

6 lat niepłacenia czynszu i dopiero sprawa trafia do sądu .

A to ja już wiem czemu czynsze rosną

#9 ~~słupszczanin~~

~~słupszczanin~~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 10:39

warto zainteresować się psstustanami w budynku dla staruszków, przy ul.Grzybowej, miały tam podobno mieszkania chronione

#10 ~anonimka~

~anonimka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 10:44

Chętnie wprowadzę się do takiego pustostanu,lada dzień urodzę drugie dziecko i nie mam gdzie iść.

#11 ~maria22~

~maria22~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 11:02

Pustostan na ul. Prof. Lotha 12 ,stoi od początku grudnia.Powodzenia dla redaktorów.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 11:46

Chętnie wprowadzę się do takiego pustostanu,lada dzień urodzę drugie dziecko i nie mam gdzie iść.

Na mieszkanie trzeba zarobić...albo liczyć na spadek po dziadkach. Każdy tak by chciał. Państwo nie jest od dawania za darmo mieszkań. Komuna się skończyła. A tej pani radziłbym najpierw zacząc od ukończenia szkoły, potem znalezienia pracy, kupna mieszkania a potem zabrać się za robienie dzieci.

#13 ~krzys~

~krzys~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 12:23

Na mieszkanie trzeba zarobić...albo liczyć na spadek po dziadkach. Każdy tak by chciał. Państwo nie jest od dawania za darmo mieszkań. Komuna się skończyła. A tej pani radziłbym najpierw zacząc od ukończenia szkoły, potem znalezienia pracy, kupna mieszkania a potem zabrać się za robienie dzieci.

A TY CO ZAROBIŁEŚ NA JUMIE? DOSTAŁEŚ SPADEK CZY MIESZKASZ W CZECZENI? CWANIACZEK...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 12:52

[quote name='Gość' date='18.03.2010, 11:46:08' post='305707']
[/quZgadzam sie,tez tak pomyślałam.

#15 ~masakra~

~masakra~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 13:24

Proponuję u ojca dziecka zamieszkać, tak to normalnie powinno wyglądać, że dziecko ma mamusię i tatusia, którzy potrafią dziecku dach nad głową zapewnić a nie tylko dymać się po kątach.

#16 ~bez mydła~

~bez mydła~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 15:04

Proponuję u ojca dziecka zamieszkać...a nie tylko dymać się po kątach.

dajcie jej spokoj, byla pijana jak pierwsze zrobila, drugie to samo - ojciec nieznany ;)

#17 ~kuna~

~kuna~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 19:23

a skąd wiesz głąbie po jakiej szkole jest ta Pani...
ciekawe czy ty tak własnymi rękoma zapracowałeś już na mieszkanie...? czy od "komuny" dostałeś!?

#18 ~~Słupszczanin~~

~~Słupszczanin~~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 19:48

Na osiedlu Niepodległości w rejonie ulic Kulczyńskiego, Wyszyńskiego \osiedle Bursztynowe/, stoją trzy bloki od pół roku w połowie zasiedlone. Wobec tego niech zainteresują się ci, którym brak lokalu. Mieszkania są w prawdzie "gołe', brak armatury w łazienkach, brak podłóg itd. Ale trochę inicjatywy i już można mieszkać. Domy sprawiają solidne wrażenie. Więc nie ma co czekać, tylko zasiedlać bo niszczeją pustostany.
Słupszczanin

#19 ~pasztet~

~pasztet~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 20:18

jak mnie to wqrzaaaaaaa !!!!!!!!ja swoje mieszkanie do emerytury będę spłącać!!!! co to znaczy od PANSTWA???????????????? ja się pytam ??? dlaczego ja nie mogę dostać bo co za dobrze sobie radzę??? za ciężko pracuję takie mieszkania jak w centrum piękne duże ...dla menelstwa??? a reszta ludzi normalnych którzy są w stanie normalnie utrzymać w normalnym stanie klatki i mieszkania??? i co najgorsze.... jeszcze remonty na koszt miasta żenada! :angry:

#20 ~Wujcio Józio~

~Wujcio Józio~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 22:02

Radzę bezdomnym włamywać się do opuszczonych mieszkań i je zajmować. Zanim Was wyrzucą dzieci zdążą się usamodzielnić!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych