Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Psycholog

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 16:41:57

Artur Brzęcki - dermatolog, tel. 602530219, ma gabinet na osiedlu Westerplatte. Mi bardzo pomógł :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 15:21:09

Hej, jeśli chodzi o terapię małżeńską w Tychach to ja polecam gabinetgeneza.pl :)))

#23 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 18:54:50

a dobry dermatolog?

Żadnej choroby nie należy lekceważyć, bakterie powodujące trypla świetnie rozwijają się w środowisku ciepłym i wilgotnym, a więc intymne okolice są dla nich wymarzonym miejscem do życia. Do zakażenia może dojść podczas stosunku płciowego – także analnego i oralnego, można zarazić się także na skutek korzystania z tych samych przedmiotów co osoba chora np. gąbki, pościel, bielizna, ręczniki. Ryzyko zakażenia jest też spore na basenach i w saunach. Pamiętaj, nigdy nie pożyczaj kostiumów kąpielowych albo bielizny osobistej, ani komuś, ani od kogoś ! Na skutek stosunku oralnego bakterie trypla mogą wniknąć do błony śluzowej gardła,  a jeżeli nie masz stałego partnera - pamiętaj o prezerwatywie!

#24 ~Masa~

~Masa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 19:00:02

Ja nie korzystam z usług psychologów! Wystarczy pozytywne myślenie! A jeśli angażujesz w swoje życie psychologa to potem ktoś podskarży policji że z tobą jest tak źle.Policja ma prawo zadzwonić po karetke a wtedy już tylko szpital psychiatryczny.Ktoś kto nie umie sobie radzić z własnymi problemami może być objęty pod opieką psychiatry! Przemyśl to ;)

Jeśli  taki jest poziom intelektualny policjanta to nawet nieźle, i tak dość wysoki  :P

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 12:09:50

mi bardzo pomogła pani psycholog psychologpraktyka.pl

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 20:48:19

ja mogę polecić psychoterapia-rzeszow.com.pl

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:34:16

od siebie mogę dodać, że bardzo dobra terapię prowadzi wroclaw-psychoterapia.com.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych