Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Psychiatra/psycholog Słupsk

psychiatra psycholog słupsk

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:00:32

Kochani proszę Was o pomoc.. Czy ktoś zna jakiegoś dobrego specjalistę psychiatrę/psychologa lub mógłby polecić jakąś poradnię? Dzwoniłam do kilku i zbyto mnie przez telefon, terminy na listopad.. A ja potrzebuję pomocy teraz.. Jestem w kompletnym dołku.. Potrzebuję pomocy.. Czy faktycznie musi dojść do tragedii aby ktoś zainteresował się naszymi problemami..? Proszę piszcie adresy, telefony, cokolwiek macie.. Dziękuję

#2 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:42:54

Kochani proszę Was o pomoc.. Czy ktoś zna jakiegoś dobrego specjalistę psychiatrę/psychologa lub mógłby polecić jakąś poradnię? Dzwoniłam do kilku i zbyto mnie przez telefon, terminy na listopad.. A ja potrzebuję pomocy teraz.. Jestem w kompletnym dołku.. Potrzebuję pomocy.. Czy faktycznie musi dojść do tragedii aby ktoś zainteresował się naszymi problemami..? Proszę piszcie adresy, telefony, cokolwiek macie.. Dziękuję

Zaproponuję Ci takie wyjście:

Wygoogluj sbie psychiatrzy słupsk,wyświetlą Ci się nazwiska i telefony. Dla osoby bliskiej załatwiałam wizytę prywatną do domu. Pani Ma na imię Joanna,młoda,bardzo dyskretna,kompetentna osoba. Nazwiska niestety nie pamiętam.

Ponadto ul Piłsudskiego przy Kaswag-u Poradnia Zdrowia Psychicznego. Zapewne trzeba będzie zapłacić i nie jest to dobra wiadomość,ale dla własnego komfortu łątwo wydać ok.120 zł. i ratować siebie,bliskich.

Nie jest to napewno wyjście jaie Ci zaproponowałam,ale może akurat skorzystasz. Powodzenia :)

#3 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 14:53:03

Pani Joanna Nachyła gabinet Słupsk ul. Stary Rynek 5.Polecam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 20:24:50

Jeśli się komuś to przyda to polecam zdecydowanie psycholog Wiolettę Wiczkowską-Etmańską, poleciła mi ją koleżanka i bardzo nam pomogła Aga

#5 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:31:49

Też polecam panią Wiolettę Wiczkowską tel 607 348 513, wiele mi pomogła w bardzo trudnych chwilach, dzisiaj nie muszę już nawet brać leków

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 14:00:59

a czy ktos zna psychiatre dzieciecego?

#7 radajj

radajj

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2016 - 09:42:55

Może popytaj znajomych oni powinni Ci polecić jaką profesjonalna i zaufaną osobę co ? :) Jak dla mnie to będzie najlepsze rozwiązanie. 

#8 krecik

krecik

Swojak

• PipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 02 luty 2016 - 15:40:33

a czy ktos zna psychiatre dzieciecego?

Polecam doktora Jarosława Kaczmarka.

Fantastyczny lekarz, z sercem. Drugiego takiego ze świecą szukać.

Przyjmuje prywatnie w Ustce i "na książeczkę" w Słupsku w przychodni na Wojska Polskiego.

#9 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 17:58:28

Polecam Poradnię Psychiatrii na ul. Przemysłowej 11, psycholog Monika Romanowska. Można tam uzyskać bezpłatnie, na NFZ pomoc dla dzieci, młodzieży i rodzin. Należy mieć skierowanie od psychiatry. Rejestracja osobiście lub pod numerem telefonu 532 296 690.

#10 ~mario547~

~mario547~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 14:54:44

Siedem lat pracowałem bez urlopu, praktycznie bez dnia odpoczynku, aż popadłem w totalną depresję. Nie mogłem spać, nie mogłem jeść, nie widziałem sensu dalszego życia. Nawet dłuższy odpoczynek nic nie pomagał. Rodzina zafundowała mi praktycznie w ostatnim momencie psychoterapię. Rozmawiałem z psychoterapeutką przez Skype, bo nie dałem rady się ruszyć z domu. Pomagała mi Sylwia Perzewska (Latawiec, gabinet psychoterapia-gdynia.eu, zostawiam na wszelki wypadek namiary) i muszę pochwalić. Zaraziła mnie na nowo entuzjazmem do mojego biznesu. Poznałem też sporo technik relaksacji dopasowanych do mojego stylu życia, wygadałem się. Nie czułem się absolutnie oceniany, chociaż przy rozmowach wyglądałem bardzo, a to bardzo słabo. Opanowałem wewnętrznego krytyka i cały czas pracuję nad pozytywnymi zmianami. Do biznesu wróciłem, ale kasa nie jest już priorytetem. Wyluzowałem, zadbałem o zdrowie, trochę zmieniłem priorytety. Nie chcę zdradzać szczegółów terapii, bo to temat dość intymny, a wolę pozostać anonimowy. W każdym razie inwestycja bardzo udana i jednak dobra psychoterapia stawia człowieka na nogi.

#11 ~kociara~

~kociara~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 17:50:28

Jak problem jest naprawdę poważny, to uważam, że warto się przejechać do kliniki Psychomedic  w Warszawie. Wcześniej najlepiej się zarejestrować pod nr  22 253 88 88 . Mają tam lekarzy z dużym doświadczeniem.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:50:16

To absurd reklamować pod hasłem Psychiatra/psycholog Słupsk prywatną placówkę z Warszawy :) Już Gdańsk i Szczecin są bliżej, a przecież w Słupsku też są lekarze i psycholodzy z dużym doświadczeniem, którzy znają się na rzeczy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 18:16:04

ja mam dośc duże doświadczenie jeśli chodzi o terapię i mogę polecić wroclaw-psychoterapia.com.pl

#14 ~Kuracjusz~

~Kuracjusz~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:58:58

A ja nie polecam. Po tej terapii dostalem ataku paniki.

#15 ~Zofia Kowalska~

~Zofia Kowalska~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 13:20:45

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry, psychologa możecie skorzystać z video konsultacji na platformie psychomedic.online  -wystarczy wpisać adres w wyszukiwarkę i wyskoczą kalendarze specjalistów.
Recepta zostanie przysłana wam pocztą lub będzie to recepta elektroniczna, zwolnienie L4 będzie elektroniczne.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 15:52:14

jakie macie opinie o wroclaw-psychoterapia.com.pl?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych