Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

psi behawiorysta w Słupsku

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 21:41:15

Hej. Mam problem ze swoim 7 letnim psem mieszańcem. Od zawsze nie lubił ludzi i się rwał do nich do ataku, ale ostatnio zaczyna przejawiać agresję i atakować domowników. Chciałabym to zwalczyć u niego jeśli da radę. Zna ktoś namiary na kogoś w Słupsku kto się zajmuje trudnymi sprawami jeśli chodzi o psie zachowanie ??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 21:49:24

Doktor Pavulon, mówi ci to coś?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 22:41:38

Hej. Mam problem ze swoim 7 letnim psem mieszańcem. Od zawsze nie lubił ludzi i się rwał do nich do ataku, ale ostatnio zaczyna przejawiać agresję i atakować domowników. Chciałabym to zwalczyć u niego jeśli da radę. Zna ktoś namiary na kogoś w Słupsku kto się zajmuje trudnymi sprawami jeśli chodzi o psie zachowanie ??

Na osiedlu Konarskiego-Mochnackiego 3 razy dziennie na spacerze ze swoim terierem można spotkać takiego "behawiorystę". Nieproszony udziela rad tym co ich nie potrzebują, to może teraz będzie miał szans w końcu się zrealizować...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 10:48:17

Są przecież ośrodki szkolenia psów proszę się umówić i popytać jakie mają kwalifikacje. Każdy dobry treser psów powinien być jednocześnie behawiorystą, a czy tak jest trzeba poprostu sprawdzić.

#5 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 10:51:32

Moim zdaniem, jeśli pies przejawia taką agresję, że zaczyna atakować domowników, to sprawa jest bardzo poważna, żeby nie powiedzieć beznadziejna...bałabym się takiego zwierzęcia... :(

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 10:58:31

Zwalczyć to możesz karaluchy, nie umie się wychować psa to się go nie nabywa, proste.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 11:07:52

Przecież to przygotowanie gruntu pod autoreklamę ciołki.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 11:23:50

Przecież to przygotowanie gruntu pod autoreklamę ciołki.

Dobre usługi nie muszą się w ten sposób reklamować. Większość szukających tutaj klienteli to po sprawdzeniu jakości usług żenada :). Także mam nadzieję, że chociaż psie szkoły nie spadły na psy :).

#9 ~Co obrażasz~

~Co obrażasz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 18:30:11

Zwalczyć to możesz karaluchy, nie umie się wychować psa to się go nie nabywa, proste.

#10 ~Co obrażasz~

~Co obrażasz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 18:30:28

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych